Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:14
branky: 12. Vladimír Trčka, 43. Ladislav Pekárek, 48. Ladislav Pekárek, 56. Štěpán Slaný, 57. Daniel Štěrba, 60. Štěpán Slaný - 2. Jiří Besta, 6. Daniel Šebek, 7. Jakub Bína, 9. Adam Delong, 16. Adam Delong, 18. Adam Delong, 26. Jakub Vařecha, 28. Adam Delong, 32. Jakub Bína, 35. Martin Feigl, 39. Jan Zoufalý, 49. Dominik Beneš, 52. Dominik Beneš, 54. Jakub Gruber; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3 + Lukáš Punčochář TDKU + 4; využití: 2:2; diváků: 411; zásahy brankářů: Daniel Jukl 19 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 1:6, 0:5, 5:3
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:35 Boleslav si připravuje poslední útočnou kombinaci.
59:02 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #5 Ladislav Pekárek (6:14)
58:50 Vyloučen hráč #23 Jakub Vařecha družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
58:12 Mlejnek skvěle blokuje střelu Tomašíka.
56:34 Buly vyhrávají hosté a domácí jdou napadat.
56:33 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:14)
55:46 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #92 Radim Křenek (4:14)
55:44 Po přihrávce Křenka pálí Slaný z půlky.
54:18 Lípa rozehrává na vlastní polovině a z půlky pálí Mlejnek.
53:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #43 Michal Sládek (3:14)
52:42 Štěrba přestřeluje branku Bauera.
51:42 Trčka střílí do bloku.
51:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #72 Adam Delong (3:13)
50:04 Lípa rozehrává v útočném rohu, v šanci je Pekárek.
49:23 Lípa v útočných pozicích si připravuje možnost ke střele.
48:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:12
48:40 Vyloučen hráč #77 Lukáš Punčochář družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2+2 minuty za nesportovní chování
48:40 Vyloučen hráč #77 Lukáš Punčochář družstva Předvýběr.CZ Florbal MB do konce utkání
47:45 Buly vyhrávají hosté.
47:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:11)
47:32 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
46:28 Lípa ve vlastním rohu získává míček a Trčka probíhá celé hřiště.
44:36 Hosté na míčku se dostýávají do útoku a Tomašík jde do střely.
43:56 Boleslav se dostává do útoku, ale jejich akce končí v rohu.
42:40 Buly vyhrávají domácí a jdou do útoku.
42:39 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #20 Antonín Stárek (2:11)
41:10 Hosté rozehrávají u střídačky domácíh, Bína si hledá místo pro střelu.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:45 Lípa se dostává do útoku, ale ke střele se nedostávají.
38:37 Buly vyhrávají domácía hosté ihned napadají.
38:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #43 Michal Sládek (1:11)
37:22 Pekárkovu střelu bolkuje Tomašík.
36:40 Gruber střílí vysoko nad kasu Jukla.
35:21 Pšenička to zkouší z osy hřiště.
34:05 Buly pro hosty.
34:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #43 Michal Sládek (1:10)
33:24 Bolka rozehrává na vlastní polovině a Lípa vyráží napadat.
32:35 Pekárek v obrovské šanci trefuje břevno.
31:31 Buly vyhrávají domácí, ale přichází jejich faul a tak hosté rozehrávají na půlce.
31:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:9)
30:45 Boleslav získává na půlce míček, Punčochář se s ním otáčí do obrany a napadat ho vyráží Pšenička.
28:14 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu, dostávají se do útoku a míček točí ze strany na stranu.
27:29 Buly vyhrávají domácí a Slaný pálí z půlky.
27:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:8)
27:22 Vyloučen hráč #92 Radim Křenek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
26:57 Boleslav delší dobu v útoku, ale bez zakončení.
25:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #43 Michal Sládek (1:7)
25:37 Hosté již v útočném rozestavení, vyčkávají na vhodnou příležitost ke střele.
24:58 Lípa se ujímá balonku a zatahuje se na vlastní polovinu.
24:49 Vyloučen hráč #70 Petr Slánský družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
23:39 Bína se v oslabení dostává ke střele.
23:09 Vyloučen hráč #23 Jakub Vařecha družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry
23:09 Tokoš v obrovské šanci netrefuje.
22:01 Kousek za půlkou se do střey dostává Mlejnek a trefuje Bauera.
21:33 Vařecha se od mantinelu vytáčí do střely.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté a hned se snaží prokombinovat do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 4:10
19:27 Skvělý obranný zákrok Křenka zachránil Jukla.
18:46 Boleslav rozehrává od vlastní střídačky a chystá si další útočnou akci.
17:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #22 Dominik Beneš (1:6)
17:40 Lípa v útočných pozicích, ale ke střele se nedostávají.
16:20 Kpič před velkým brankovištěm střílí z otočky.
15:09 Buly vyhrávají domácí a stahují se pod tlakem za branku.
15:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:5)
14:21 Lípa rozehrává v útočném rohu , do střely se snaží dostat Štěrba, ale Punčochář ho zavírá na mantinelu.
13:54 Krajcigr odpaluje míček za branku soupeře.
11:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #7 Václav Vavruška (1:4)
11:43 Krásná kombinace Vavrušky a Trčky končí gólem.
10:55 Delong přichází o balon na půlce a domácí míří do útoku.
09:28 Domácí se ujímají míčku a ze všech sil se snaží proniknout před branku Bauera.
08:33 Lípa rozehrává na útočné polovině, ale s míčkem se Šedivý stahuje do obrany.
08:23 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
08:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #18 Jiří Besta (0:4)
07:35 Kopič ve velké šanci míří vysoko nad branku.
06:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #25 Jakub Gruber (0:3)
06:19 Lípa rozehrává v útočném rohu a Slaný zkouší střelu z půlky.
05:33 Buly vyhrávají hosté a domácí vyráží ihned napadat až za branku Bauera.
05:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:2)
04:53 Sládek střílí do bloku a tak Šedivý vyráží s míčkem po bandě, ale je zastaven faulem.
03:52 Boleslav točí balon okolo českolipské obrany, ale zatím bez střely.
02:39 Stárek na půlce ztrácí míček a Tomašík se dostává do šance.
01:34 Boleslav na míčku, Gruber se snaží protlačit do obrany domách, ale Mlejnek získává míček a vyráží do útoku.
01:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #23 Jakub Vařecha (0:1)
00:01 První buly tohoto utkání vyhrávají hosté a hned se snaží dostat do zakončení.
00:00 Dobré odpoledne vážení florbaloví diváci, vítáme vás u dnešního online textového přenosu.