• 60 59:21
    6:9
    (Wiener)

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 6:9
branky: 9. Vojtěch Wiener, 32. Vojtěch Wiener, 46. Patrik Rozkovec, 51. Filip Smutný, 52. Jakub Faksa, 60. Filip Smutný - 8. Tomáš Kvasnica, 14. Matyáš Krebner, 21. Tomáš Kvasnica, 25. Jan Řehoř, 30. Tomáš Kvasnica, 40. Tomáš Kvasnica, 49. Jaroslav Petrák, 53. Jaroslav Petrák, 58. Matúš Gajdoš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Petr Chlad 29 - Tomáš Hyršl 21; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:3
60:00 Střely celkem: Liberec - 27 , Bohemians - 37
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Filip Smurný , Bohemians - Tomáš Kvasnica
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:21 GÓL FBC Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (6:9)
59:05 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
57:22 GÓL FbŠ Bohemians! 5:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš bez asistence (5:9)
57:22 Gajdoš trefuje prázdnou bránu Liberce.
56:15 Chlad vytáhl skvělí zákrok do protipohybu.
55:39 Hosté jenoom o kousíček netrefují prázdnou bránu.
53:35 Liberec to nevzdává a jde znovu do šesti.
52:52 GÓL FbŠ Bohemians! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (5:8)
52:52 Chlad už nedokázal doměhnout do brány a duo Petrák - Řehoř měli snadnou práci.
52:00 Domácí znovu nasazují šest hráčů do pole.
51:01 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #27 Filip Smutný (5:7)
51:01 Faksa napodobil Smutného. I jeho střela z první se ujala, tentokrát do šibenice.
50:18 Liberec to znovu zkouší se sešti hráči v poli.
50:11 GÓL FBC Liberec! 4:7
50:11 Smutného střela z první zapadla za záda Hyršla.
49:50 Liberec to zkouší v šesti.
48:35 GÓL FbŠ Bohemians! 3:7
48:35 Virga trefuje pěkné místečko mezi ramenem a břevnem.
47:56 Liberec teď na dvakrát nedokázal zasunout míček do brány.
47:20 Liberec napadá rozehrávku hostí.
45:22 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec bez asistence (3:6)
45:22 Rozkovec nastartoval své rychlé nohy a přidává třetí branku Liberce.
44:56 Hra byla na chvilku přerušena, jelikož se srazili dva hráči Liberce.
43:08 Kvasnica nabídl Liberci další přesilovu hru.
42:54 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kvasnica družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
41:42 Kučera zabránil Maličovi ve skórování.
40:46 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #97 Šimon Batkovič.
40:46 Dlouhé přezkoumávání videa prokázalo provinění Liberce a je nakázáno trestné střílení.
40:01 Bule patří Bohemians.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:16 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #7 Patrik Šebek (2:6)
39:16 Rychlý protiútok hosté dokázali proměnit.
39:05 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:45 Bohemians se ubránili, i když Liberec si dokázla vytvořit pár dobrých šancí.
35:45 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
35:45 Domácí mají další možnost vstřetil branku.
35:00 Dnešní poslední domácí zápas v základní části navštívilo 205 diváků.
34:21 Teď delší časový úsek měl míček na hokejkách Liberec.
31:41 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #94 Jakub Faksa (2:5)
31:41 Pár vteřin před koncem přesilové hry se prosaszuje Wiener.
29:46 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Petrák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
29:46 Domácí si zahrají přesilovou hru.
29:23 Timeout FBC Liberec
29:23 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #21 Jakub Buršík (1:5)
29:23 Bohemians proměňují přesilovou hru. Kvasnicova střela tahem zapadla na bližší tyč.
28:10 Vyloučen hráč #5 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
28:10 Hosté si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase.
27:50 Petrák vysoko přestřeluje.
24:52 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (1:4)
24:52 Na podruhé během krátké chvíle Řehoř u balónku a tentokrát Chlada v bráně pokořil.
24:51 Chlad vyrazil střelu Řehoře.
23:38 Smutný nebyl daleko od vstřelené branky.
21:34 Akci 2 na 2 přerušil Chlad svým zákrokem.
20:09 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
20:09 Rychlý vstup hostů do třetiny. Kvasnica sám před Chladem.
20:00 Střely v 1. části: 7:18
19:59 Chlad si připisuje další zákrok.
19:03 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
17:40 Pařízek v dobré pozici netrefuje bránu.
15:10 Řehoř trefuje pouze brankovou konstrukci.
13:36 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #21 Jakub Buršík (1:2)
13:36 Buršík našel z pozabrány volného Krebnera a ten se trefuje do prázdné brány.
10:56 Hyršl vyrazil Mádlovu střelu z výjezdu.
10:28 Zápas se hraje nahoru dolu.
08:32 GÓL FBC Liberec! 1:1
08:32 A je srovnáno..Faksa poslal křižnou nahrávku na Wienera, který stál u malého brankoviště.
07:39 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #18 Jan Řehoř (0:1)
07:39 Na bližší tyč se prosazuje Kvasnica.
06:53 Janeček byl obrán o balónek na své polovině, ale naštěstí tuto příležitost Bohemians nedokázali proměnit.
04:39 Liberec si vytváří další a další střelecký pokus, ale jejich střeli končí buď na hostujícím brankáři a nebo mimo bránu.
01:30 I hosté se dostali před Chlada, ale ten se zakončením Krebnera neměl problém.
00:50 První šance Liberce. Kučera se dostal s míčkem na střed hřiště a vystřelil, jeho střelu se snažil do brány doklepnout Šoltys.
00:01 Úvodní bule za námi, na míčku Liberec, ale Bohemians napadají.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního onlinu, pro domácí Liberec se jedná o poslední domácí zápas základní části.