5:8
    Štěpán SLANÝ
    (Vavruška)

ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa 5:8
branky: 4. Jiří Curney, 38. Marek Zouzal, 43. Martin Pražan, 49. Michael Wertheim, 60. Martin Pražan - 6. Radek Krajcigr, 30. Vladimír Trčka, 31. Radek Krajcigr, 35. Radek Krajcigr, 39. Matěj Pruner, 50. Radek Krajcigr, 58. Václav Vavruška, 60. Štěpán Slaný; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 346; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Jan Dvořák 19; po třetinách: 1:1, 1:4, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:59 Body překvapivě putují na sever. Poslední utkání nás čeká na Chodově 2.3. Rozhovory
59:54 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #7 Václav Vavruška (5:8)
59:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #14 Marek Zouzal (5:7)
59:46 Pražan sice snižuje, ale tohle už Spartě nejspíš nepomůže.
58:38 Sparta stále v šesti, českolipský blok je ale neprůstřelný
57:58 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #20 Antonín Stárek (4:7)
57:58 Vavruška navyšuje náskok Lípy
57:18 Sparta zkouší hru v šesti.
56:52 Na hřišti se to začíná vyhrocovat. Rozhodčím zůstávají klidní.
56:16 Míček znovu končí za brankou hostí.
55:20 Pruner pálí do bloku.
54:29 Beneš drží Spartu nad vodou.
53:24 Rozhodčí původně uznaný gól domácích po zhédnutí videa neuznávají.
52:28 Curney nerozhodil Dvořáka a tak Sparta stále ztrácí.
51:59 Frustrovaný Pruner sroloval Slaného u mantinelu.
51:38 Beneš drží Spartu na dostřel.
51:04 Vyloučen hráč #30 Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
51:04 Další přesilová hra hostí.
49:02 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (4:6)
49:02 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zdržování hry
49:02 Přesilovku si za zdžování zahrají hosté. Uvidíme, zda upevní své vedení.
49:02 Lípa se raduje z gólu. Před ním se ale odehrála zajímavá situace při které podle témeř všech v hale došlo k velkému faulu. Marek Vojta si vybírá trenérskou výzvu.
48:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #95 Matěj Pruner (4:5)
48:15 Wertheim snižuje a Sparta se už ztrácí pouze jednu branku.
46:57 Fišer si s Pekárkem něco vysvětloval po přerušení. Sparťané ale svého spoluhráče rychle odvádějí pryč, aby strkanice neeskalovala.
46:24 Sparta ostřeluje Dvořáka jak to jen jde.
44:58 Kromě dramatického souboje na hřišti máme i souboje kotlů. V obojím momentálně dominuje Lípa.
44:16 Curneymu se málem povedlo, to co Prunerovi. Beneš byl ale tentokrát pozornější.
43:42 Brejková situace Sparty končí v bloku.
42:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #40 Jiří Curney (3:5)
42:43 Pražan vymetl všechny pavučiny v brance Lípy.
42:34 Zouzal strefuje Dvořáka.
41:52 Dvořák se vrací zpět do branky.
41:48 Curneyho střela též polapena Dvořákem. Ten se po ní skácel na zem a potřebuje ošetrřní zdravotníka. Snad to nebude nic vážného.
41:18 Čermák pouze do masky Dvořáka.
40:40 Košir pálí zátahem mimo.
40:18 Beneš zneškodňuje šanci Lípy.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
38:36 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:5
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner (2:5)
38:36 Smůla se Spartě lepí na paty...
37:24 Mlejnek ze středu netrefuje zařízení.
37:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #40 Jiří Curney (2:4)
37:02 Oprava, právě byl přemožen Markem Zouzalem.
36:31 Dvořák stále v druhé třetině nepřemožen.
34:59 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #92 Radim Křenek (1:4)
34:59 Křenek utekl obraně domácích a křižnou nahrávkou umožnil Lípě zvýšit náskok.
34:26 Čermákovi se teď ani z brejkové situace nepovedlo přemoct domácího golmana.
33:35 Domácí nemají seřízená mířidla. Spousta střel končí vedle branky.
32:28 Lípa má teď více ze hry, Sparta zatím nevymyslela jak v této třetině přemoct Dvořáka
31:58 Vysoko napadající Peška nepouští Lípu do akce.
31:03 Košir po kontaktu s protihráčem odskákal ze hřiště po jedné noze, snad bude v pořádku.
30:41 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:3
30:41 Obranou chybu Sparty trestá Krajcigr.
30:36 Havlina střílí zbrkle přímo do bloku.
29:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:2)
29:13 Krásně sehraná akce Lípy končí gólem.
28:32 Křenek čeká na příležitost použití své proslulé střely od půlky hřistě.
27:47 Vyloučen hráč #87 Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
26:53 Rozhodčí mají zvdiženou ruku. Lípa si zahraje přesilovou hru.
26:45 Stárek už po několikáté ze stejného místa netrefuje branku.
25:33 Beneš zneškodnil další šanci Lípy.
24:53 Lípa teď drží Spartu v šachu.
23:09 Wertheim byl příliš krátký na nepřesnou nahrávku Kose.
21:52 Sparta promarnila zpoustu šancí. Lípa získává balon a může útočit.
21:19 Pražan uklidňuje situaci a nechává své spoluhráče vystřídat.
20:52 Hraje se nahoru-dolu.
20:01 Úvodní buly druhé trřetiny pro domácí. Problémy s časomírou ale přerušují začátek.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:59 Gól nakonec neplatí, do šaten se jde za vyrovnaného stavu.
19:59 Curney vstřelil v poslední vteřině gól, rozhodčí se ale ještě musí pomocí videorozhodčího přesvědčit, že gól padl před limitem.
18:59 Dvořák teď několika zákroky znemožnil Spartě vstřelení gólu.
18:26 Štěrba se dostal ke střele, Beneš se ale stihl přesunout.
17:28 Košir pálí pouze do bloku.
16:52 Sparta znovu uzamkla Lípu a snaží se najít cestu jak se dostat znovu do vedení.
15:12 Sedláček vystřelil pouze do středu Dvořákovi výstroje.
14:05 Slibnou akci začal Pruner, finální přihrávka už ale svého příjemce nenašla.
12:54 Košir trefuje břevno plně odkryté branky.
12:05 Juha po chybě v obraně zůstal sám proti Dvořákovi. Mířil však vysoko nad.
10:24 Obranný blok hostů se stáhl až k velkému brankovišti.
09:28 Sparta dlouho držela Lípu na obranné polovině, nic kloudného však domácí hráči nevymysleli.
07:56 Peška po Curneyho nahrávce nebyl schopen zakončit.
07:16 Mlejnek vyslal nebezpečnou střelu z otočky.
06:33 Marvánek z půulky zkoušel překvapit Dvořáka, jeho střela však letěla nad brankovou konstrukci.
05:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:1)
05:40 Po opakované dorážce Krajcigr dostal míč za Benešova záda a máma znovu vyrovnaný stav.
05:21 Lípa má možnost standartní situace v rohu. Sparta ale získává balon
03:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (1:0)
03:02 Krásná kombinace do prázdné, první gól dneška pro domácí.
02:23 Šváb se vydával směrem na branku, byl ale přiseknut a tak se nikam nedostal.
01:37 Pruner se zkoušel vymotat na středu, obrana Lípy mu však nedovolila vystřelit.
00:42 Zouzal střelou ze zátahu ohrozil hostujícího golmana.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.