• 60 59:23
    11:6
    (Matejčík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ESA logistika Tatran Střešovice 11:6
branky: 17. Rostislav Gattnar, 18. Martin Gattnar, 22. Martin Gattnar, 32. Adam Zubek, 45. Adam Zubek, 50. Lukáš Fukala, 50. Adam Šmíd, 51. Rostislav Gattnar, 53. Rostislav Gattnar, 54. Rostislav Gattnar, 60. Martin Gattnar - 11. Martin Šindelář, 19. Tomáš Hanák, 30. Milan Meliš, 33. Martin Šindelář, 53. Matěj Havlas, 53. Martin Šindelář; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 589; zásahy brankářů: Denis Jasiok 15 - Tomáš Jurco 17; po třetinách: 2:2, 2:2, 7:2
60:00 ROZHOVORY PO ZÁPASE
60:00 Střely celkem 27:21 Nejlepší hráči: Vítkovice - 13 Rostislav Gattnar, Tatran - 88 Martin Šindelář
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
59:58 Poslední střelu Tatranu lape jasiok
59:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 11:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (11:6)
59:23 I M. Gattnar dostal od hostů hafo prostoru a využívá toho
58:34 Sládeček to ještě zkouší z vrchu
57:24 Asi tak sedmnáctivteřinový souboj Fukaly s Benešem v rohu, je to zhruba remíza
56:17 Na jedné straně netrefuje odkrytou branku Šimek, na druhé Šmíd
55:10 Už jsme přes minutu neviděli gól
53:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #21 Adam Šmíd (10:6)
53:48 Šmíd nahrává Gattnarovi do prázdné
52:57 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (9:6)
52:57 Šindelář zblízka doklepává za Jasioka
52:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #18 Ondřej Sidunov (9:5)
52:14 Ale hosté zase nechali volného R. Gattnara...
52:02 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (8:5)
52:02 Havlas o tyčku snižuje
51:44 Míček směřující do brány sbírá Hanák
51:00 Tatran bez gólmana
50:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (8:4)
50:48 R. Gattnar dostal fůru času a posílá míček na zadní tyč
49:58 Timeout ESA logistika Tatran Střešovice
49:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #92 Štěpán Kaleta (7:4)
49:58 Kaleta zatáhl míček po křídle a míček pod Jurcem nacpal do kasy Šmíd
49:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (6:4)
49:46 Jasiok vychytal Bočka a na druhé straně z otočky zvyšuje Fukala
48:56 Jednička Tatranu v náporu
48:02 Jurco teď vychytal Palčinského
47:36 Meliš z dobré pozice netrefuje
44:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #21 Adam Šmíd (5:4)
44:25 Zubek přízemním pokusem překonává Jurca
43:48 R. Gattnar Matejčíkův pas nezakončil
42:56 Hájek hradbu těl neprostřelil
41:57 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
41:57 Těsně před koncem oslabení je Havlasem hozen za manťák Hubálek a síly se na 2 vteřiny vyrovnají
40:38 Benešův pokus blokuje Šindler
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:59 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
39:28 Tatran hraje se šesti hráči v poli po nedovoleném zákroku rukou Rostislava Gattnara.
37:30 Jankovský přerušil protiútok Tatranu 2 na 1, Bočkovu křižnou nahrávku vystihl a zastavil.
37:10 Na druhé straně zkusil střelecké štěstí od pravého mantinelu, Šindelář, trefil pouze tyčku branky domácích.
36:10 Martin Gattnar svou rychlostí zavařil obraně hostů, vyběhl z levého rohu a protlačil se před branku, jeho střelecký pokus byl zblokován.
33:18 Hra je v posledních minutách poznamenaná silnými projevy emocí, zejména ze strany domácí střídačky, to vyústilo ve faul u branky domácích, za který přišlo vyloučení a potrestání rychlou kombinací Tatranu do odkryté branky.
32:50 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #35 Marek Beneš (4:4)
32:01 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
31:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #47 Šimon Hatala (4:3)
29:54 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #77 Tomáš Hanák (3:3)
29:54 Tatran obléhá domácí polovinu hrací plochy, Hanák na vrcholu rozestavení posunuje míček na Meliše, který proběhl z levé strany hřiště na pravou a od mantinelu trefuje odkrytý roh branky.
28:21 Šindler v dalším protiútoku po zisku míčku na vlastní polovině, důrazně odstaven obráci Tatranu končí ležmo na zádech v povalené brance hostů.
26:21 Domácí teď zazanamenali několik střeleckých pokusů z holí Zubka a Palčinského, nejprve z pravé strany, poté z prostoru velkého brankoviště. Jurco pochytal všechny tyto pokusy.
21:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
21:45 Matejčík vybojoval míček na vlastní polovině a posunul jej k Martinu Gattnarovi a ten podél pravého mantinelu vystartoval k brance hostů a opět nedal Jurcovi šanci na vzdálenější tyč.
20:53 Šmíd se Šindlerem před Jurcem zkoušeli z blízka procedit míček, hostující brankář chytá.
20:23 Beneš kousek za půlící čárou zkusil prostřelit Jasioka, branku minul o pár centimetrů.
20:00 Druhou třetinu opět zahájí tlakem Tatran, ´který získal vhazování pro sebe.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:58 Beneš zkusil symbolicky nahodit míček zpoza půlící čáry na branku Vítkovic, táhlá padající střela nadělala Jasiokovi starosti, ale zkrotil ji.
18:52 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2)
17:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:1)
17:05 Martin Gattnar proběhl, po přisunutí míčku Fukalou, přes celou délku hřiště  a poslal míček na vzdálenější tyč Jurcovy branky.
16:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
16:15 Rostislav Gattnar teď zužitkoval výjezdem kolem tyčky zpoza branky nahození Sidunova, který trefil po zemi míček za branku hostů.
14:59 Fukala s Martinem Gattnarem zamotali bránícím hostům hlavu, Fukala zkusil vyjet kolem levé tyčky zpoza branky, hostující brankář však nenechalžádný prostor u tyče a varáží zpět za branku.
13:07 Kaleta rozběhnutý z vlastní poloviny zkusil obstřeli obránce hostů, podobně jako Šindelář na druhé straně, leč trefuje zakleknutý blok.
10:47 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #8 Jonáš Kreysa (0:1)
10:47 Kreysa posunul míček ukořistěný na vlastní polovině na Šindeláře, který z běhu prostřelil obránce i golmana domácích.
09:00 Zápas běží proszatím poměrně plynule s minimem přerušení. Oba soupeři se snaží o důslednou obranu, takže v kombinaci s jistou dávkou opatrnosti je velmi málo prostoru na ohrožení branky.
05:35 Fukala promáchl v náběhu před brankou Tatranu vedle malého brnakoviště nahození ze strany.
05:15 Matejčík dva metry před velkým brankovištěm hostů posílá jedovku na Jurca, ten míček vyráží.
03:00 Další pokus skoro od půlící čáry na Jasioka poslal Sládeček. Domíácí brankář vyráží maskou.
01:53 Kolísko ze střední vzdálenosti poprvé ohrozil Jasiokovu branku, domácí brankář pozorný a chytá přízemní střelu.
00:45 První třičtvrtě minutu utkání zkoušeli hosté najít skulinu v obraně domácích, ale proszím jen velice opatrně a bez ohrožení branky. Teď si týmy role prohazují a domácí se vydávají na polovinu souopeře.
00:00 Úvodní vhazování dnešního utkání vyznělo vítězně pro hostující družstvo