59
  • 59 58:14
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 5:6
branky: 13. Štěpán Kaleta, 35. Štěpán Kaleta, 44. Jakub Hubálek, 50. Jakub Hubálek, 55. Ondřej Sidunov - 7. Patrik Šebek, 12. Šimon Batkovič, 20. Jaroslav Petrák, 22. Patrik Šebek, 33. Tomáš Kvasnica, 46. Matúš Gajdoš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 198; zásahy brankářů: Lukáš Souček 6 - Daniel Műck 25; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:1
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Střely ve 3. části: 11:1
59:59 Trocha přesnosti a štestí chyběla k vyrovnání, ale Bohemians vítězí.
59:35 Hájek trefuje blok.
59:19 Matejčíkovu střelu chytá Mück.
58:45 Vítkovice v šesti.
58:31 Bílek dostal neúmyslně do obličeje, ale lavička hostů chce vyloučení.
58:20 Na zemi se po útočném faulu M. Gattnara svíjí Šebek, ale zůstává ve hře, takže je asi v pořádku.
58:14 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:21 Šebesta střílí od mantinelu z první, ale Mück střelu chytá.
56:50 Kaleta vypálil, ale zblokovaná střela jde za branku.
55:40 Matejčík vymíchal všechny, ale Mück v leže zasahuje helmou.
54:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #92 Štěpán Kaleta (5:6)
54:53 Sidunov po přihrávce od Kalety dotlačil míček do branky a snižuje pouze na rozdíl jediného gólu a přikládá tak do už tak dost rozpáleného kotle.
54:28 Rozehrávka pro Vítkovice z půlky. Sledujeme opravdu vyhrocenou koncovku zápasu.
52:55 Matejčík z půlky propálil vše až na golmana, následné dorážky spoluhráčů ale branku míjí.
51:54 Zajímavě sehraný útok Bohemians, střelou na bránu ale neskončil.
51:42 Po faulu budou od své brány rozehrávat Bohemians.
49:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #44 Lukáš Hájek (4:6)
49:43 Buršík si šel po zákroku za hranicí pravidel sednout a Hubálek konečně využívá krásnou střelou jednu z dnes ne příliš dobrých přesilovek domácích.
49:18 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:36 Trnka ve sprintu míjí branku a rozehrávají Vítkovice.
47:46 Bohemians při přesilvce tlačí, ale další střelecké pokusy končí pouze za brankou.
46:02 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
46:02 Na hřišti nám to vře, Pažák po odpískání složil protihráče a na hřišti se sesypalo asi 15 hráčů. Mezi oběma tábory padají nadávky a zápas tak směřuje úplně jinam, než by měl.
45:31 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (3:6)
45:31 Kvasnica našel Gajdoše na středu a ten nehlídán dokázal přesně vystřelit nad nohu Součka.
43:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #12 Martin Gattnar (3:5)
43:15 Gól je uznán, rozhodčí se šli podívat na případný faul, ale ten prý nebyl úmyslný.
43:15 Vítkovice vstřelili gól, ale za obličej se drží jeden hráč Bohemians da rozhodčí se jdou kouknout na video.
43:05 Matejčíková nádherná klička vedla až k zakončení, ale Mück opět drží.
42:22 Filip Brynda z protiútoku vypálil kousek vedle brány.
41:40 Kaleta vyslal další jedovku, ale Mück dnes fantastický.
40:44 Šebestova tečovaná rána byla celkem nebezpečná, šanci ale zastavuje vysoká hůl.
40:04 Souček má ihned po buly práci, ale naštěstí pro Vítkovice si dokázal poradit.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:56 Sidunov se ještě dostal ke střele nebo spíš takovému nahození, ale k míčku se před golmanem málem dostal Šmíd.
39:00 Rozehrávka Bohemians z rohu za brankou soupeře, Vítkovická přesilovka opět taková nemastná, neslaná.
38:42 Šmíd se u mantinelu skácel k zemi a hra je přerušena, vypadá to, že ale bude v pořádku.
38:16 Střelba zatím pouze mimo a Vítkovice si budou muset znovu vybojovat míček.
37:56 Vítkovice konečně v přesilovkovém postavení.
36:55 Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zvedání florbalky
36:38 Šindler, Matejčík, Šindler a nádherná střela, ale Mück předvádí skvělý zákrok.
34:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:5)
34:31 Už jsem měl rozepsáno, že se nic neděje, ale Kaleta si podruhé v zápase poradil výtečně a zavěšuje nad rameno golmana.
32:49 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #21 Jakub Buršík (1:5)
32:49 Na druhé straně je to úplně jiné, míček lítá sem a tam a po jedné takové rychlé přihrávce se právě prosazuje Tomáš Kvasnica.
31:48 Vyloučen hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:48 No a po dalším protiútoku Bohemians budeme sledovat chvíli hru ve čtyřech. Opravdu nepovedená přesilovka domácích.
31:14 Přesilovku Vítkovice tráví bojováním o míček za svou brankou.
30:18 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
30:18 A Buršík si jde taky sednout, Jedlička na lavičce zuří.
29:43 Buršík si naběhl na střed a z otočky skoro z půlky vyslal nepřijemnou střelu. Souček ale připraven.
28:30 Mück na dvakrát chytá dorážku M. Gattnara.
27:42 Šindler z otočky na středu míří jen těsně vedle.
27:10 Souček musel zastavovat krásnou kombinační akci Bohemians.
25:35 M. Gattnar padá při obíhání protihráče na zem směrem na bránu a Vítkovice chtějí přesilovku, rozhodčí to ale nijak nevzrušuje.
24:48 Kaleta do bloku, Vítkovice opět u míčku.
24:24 Hájek za brankou proti dvěma úspěšný a Vítkovice tlačí.
23:35 Rozehrávka pro Vítkovice z rohu.
22:50 Fukala tahá na zádech dva protihráče sem a tam, ale i tak dokázal rozehrát.
22:18 M. Gattnar nedokázal propálit golmana.
21:19 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek bez asistence (1:4)
21:19 Šebek zapl vrtuli a zpoza své brány proběhl kolem mantinelu ceé hřiště a trefuje 20 nad na zadní.
20:30 Hájek zachytil přihrávku, ale dopředu jej protihráči nepustili, takže rozehrává dozadu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Bohemians, kteří budou bránit dvougólové vedení.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:57 Menší závar na konec vedle Součkovy brány, ale víc už se v první třetině nestane.
19:24 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (1:3)
19:24 Buršík ale vyhozený míček sebral, na mantinelu našel Petráka a ten si uděla tři kroky do hřiště a také vymetl horní růžek a využívá přesilovku.
19:05 Kaletovi se podařilo vyhodit.
18:43 Vyloučen hráč #65 Adam Zubek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
18:12 Kaleta je skoro všude, nejdřív objíždí branku, vybojuje si v rohu svou zblokovanou přihrávku a následně má i odražený míček na své polovině.
17:05 Gattnar vypálil, ale těsně vedle. Další střela spoluhráčů končí na tyči.
16:18 Zubek zkusil poslat míček před branku, ale golman si vše pohlídal.
14:50 Šmíd tentokrát hledal Kaletu před bránou, ale ten jen těsně promáchl jeho přihrávku.
14:41 Šmíd si narazil s Kaletou, ale po krásné akci nedokázal překonat golmana Bohemians, který opět předvádí krásný zákrok.
13:53 Po zdlouhavé rozehrávce Vítkovic končí odražený pas dopředu za mantinelem a domácí rozehrávají z rohu.
12:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #21 Adam Šmíd (1:2)
12:03 Štěpán Kaleta je ale proti takovému výsledku a snižuje na rozdíl jedné branky.
11:14 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #64 Tomáš Trnka (0:2)
11:14 Další využitý rychlý útok, Trnka našel Batkoviče a ten krásnou střlelou ze střední vzálenosti od mantinelu vymetl horní růžek branky.
10:32 A hned je z toho střela z otočky, kterou ale Souček kryje.
10:23 Přetlačová u mantinelu končí rozehrávkou Bohemians.
09:32 Vítkovice uklidňují rozehrávku a točí míček přes obranu.
08:05 Mück opět drží svůj tým a likviduje další gólovku.
06:35 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #18 Jan Řehoř (0:1)
06:35 Z protiútoku se z dorážky prosazuje Šebek a nepsané pravidlo nedáš-dostaneš je potvrzeno.
06:26 Martin Gattnar si prohodil 3 spoluhráče, ale Mück opět chytá.
05:42 Kaleta zachytil přihrávku a vyvezl míček přes celé hřiště až za bránu soupeře.
05:30 Bohemians jsou teď více na míčku.
04:03 Hubálek v bezprostřední šanci vychytán Mückem.
03:53 Stejnou rozehrávku si zkusí i Bohemians.
03:10 Matejčík končí za mantinelem a Vítkovice mají rozehrávku z rohu.
02:26 Malič to zkusil, ale pouze do prvního hráče před sebou.
01:53 Kaletovi je odpískáno sekání a rozehrávat budou Bohemians, míček míří zpět na jejich polovinu.
00:31 První brejk Bohemians zastaven ještě na půlce.
00:20 Šebesta v hlavní roli při rozehrávce Vítkovic, už poněkolikáté dostává míček.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Krásný nedělní podvečer, hráči už nám nastupují na hrací plochu a jdeme na to.