• 58 57:54
    13:3
    (Krbec)

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:3
branky: 3. Martin Pražan, 9. Jiří Curney, 12. Robert Košir, 20. Jiří Curney, 23. Marek Zouzal, 26. Jiří Curney, 32. Matěj Čermák, 33. Robert Košir, 35. Josef Sedláček, 36. Robert Košir, 39. Jiří Curney, 51. Jiří Curney, 58. Robert Košir - 5. Daniel Keller, 43. Daniel Keller, 53. Ivan Pergler; rozhodčí: Stephan Schuler - Colin Sprecher; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 372; zásahy brankářů: Martin Beneš 15, Viktor Hejna 7 - Aleš Křepelka 12, Mikuláš Futschik 5; po třetinách: 4:1, 7:0, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:59 Kolem branky se ještě zkoušel obtočit Bohuslávek. O vítězi je dnes ale i tak zcela jasno.
59:23 Vinohrady to ještě nevzdávají, brejkovou situaci zakládá Krupička, zneškodňuje ji Hejna.
58:32 Futchik už zůstává v brance.
57:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 13:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #89 Mikuláš Krbec (13:3)
57:54 Košir trefuje přesně a zvyšuje na 13:3.
57:05 Přesilovka zůstala nevyužita.
57:02 Futchik odbíhá z branky a hosté to zkouší v šesti.
56:20 Vinohrady zatím z přesilovky nic moc nemají.
55:02 Vyloučen hráč #33 Jan Peška družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
52:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #22 Mikuláš Futschik (12:3)
52:37 Horákova hokejka odletěla po střele Krbce, který s balonem zasáhl i ji.
51:41 Peška hledal nabíhajícího Juhu, k tomu nakonec balon nedoputoval.
50:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 12:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (12:2)
50:37 Skulinka byla nalezena Curneym.
50:28 Sparta znovu převzala otěže a snaží se najít skulinku v obraně hostů.
49:26 SKV drží balon a čeká na vhodnou příležitost.
48:02 Pražan to zkusil z půlky. Futchik chytá.
46:34 Hejna teď ukázal neskutečný zákrok. Po krosovce nechal za sebou plně odkrytou branku ale tygřím skokem a nataženou rukou balonek zastavil. Celá hala zašuměla překvapením.
45:32 Zouzalovi se záhadným způsobem zlomila hokejka.
45:21 Krupička se dostal před Hejnu, kterého ale nepřekonal.
44:46 Peška se vytočil na střed ale trefil pouze Futchika v pádu.
43:53 Marvánek se na středu ladně dvakrát otočil a jde střídat.
42:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (11:2)
42:06 Hořký start pro Hejnu. Po první pořádné střele se prosadil Keller
41:58 Hájek promarnil velikou šanci kdy netrefil prázdnou branku.
41:28 Další změna v sestavě. První střelu si připisuje Ujhelyi.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny pro domácí. V brance se mezitím poprvé tuhle sezónu představuje Hejna.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Viktor Hejna družstva ACEMA Sparta Praha
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:57 Procházka ještě nahodil od půlky, ale není to nic platné.
38:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 11:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #14 Marek Zouzal (11:1)
38:19 Nedáš, dostaneš!
38:00 Beneš měl teď co dělat aby zabránil pomalu kutálejícímu se balonku aby se dokutálel až za brankovou čáru.
37:18 Kos běžel sám na bránu. Byl skolen k zemi ale rozhodčí rozpažuje.
37:11 Procházka to střílel bekhendem. Beneš je tuto třetinu zatím neprůstřelný.
36:44 Peška po Sedláčkově nahrávce netrefuje zařízení.
35:54 Žiška zkusil překonat Beneše střelou po zemi. Neuspěl.
35:22 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
35:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #40 Jiří Curney (10:1)
35:22 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Mikuláš Futschik družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
35:22 Sparťané tam sypou jeden gól za druhým. Trefuje se Košir.
34:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #33 Jan Peška (9:1)
34:45 Z brejku se trefuje Sedláček.
34:38 Keller těsně nedosáhl na nahrávku aby mohl zakočit do odkryté branky.
32:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:1
32:25 Fišer ani nestihl vběhnout na hřiště aby doplnil přesilovou formaci a Sparta využívá početní výhodu.
31:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #95 Matěj Pruner (7:1)
31:56 Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
31:56 Gól byl zpětně uznán a za zdržování hry si jde sednout Mervart a bude se hrát 4 na 4.
31:56 Hostující tým si vyžádal asistenci videorozhodčího. Údajně jde o hru na zemi.
31:50 Beneš těsně špičkou vyrazil gólovou nahrávku Procházky.
31:20 První střela hostů v přesilovce končí mimo bránu.
30:24 Vyloučen hráč #36 Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
29:56 Krupička si navedl Fišera, který ho sekl. Vinohrady si tedy také zkusí početní výhodu.
29:18 Krupička z první zksuil tvrdý golfák bohužel pro hosty do bloku.
28:40 Stuchlík ze středu vytáhl Beneše, který vyrazil.
28:02 Krbcovi v poslední chvíli sjela gólová střela.
27:36 Peška se dostal sám před Křepelku, nic ale nedokázal vymyslet.
26:42 Vinohrady teď udrželi balon a budou mít standartní situaci v útočném rohu.
25:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
25:31 Curney uklízí balon na bližší tyčku.
24:46 Procházka to zkusil, Beneš vyráží.
22:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #40 Jiří Curney (5:1)
22:58 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
22:58 Stuchlík se na trestné lavici moc neohřál. Sparta přesilovku ihned využívá.
22:37 Další brejková situace Vinohrad kterou zakončoval Stuchlík. Beneš ale stále odmítá.
22:26 Sparta se znovu dostala k balonu a drží Vinohrady na obranné polovině.
20:45 Pergler brejkovou situaci vzal na sebe, Beneš byl ale připravený.
20:15 Sparťané se ale balonu rychle ujali a kombinují.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #3 Martin Pražan (4:1)
19:36 Tak vypadá to, že poslední slovo si bere Sparta. Pražan přehodil Krupičkovu hojeku a Curneyho následná střela skončila za zády hostujícího golmana.
18:46 Sokol zkouší před koncem třetiny snížit.
18:00 Sparta už dlouho drtí hosty, ti zatím ale tlaku nepolevili.
17:15 První lajna domácích tlačila celé střídání Vinohrady. Teď předává štafetu lajně druhé.
16:01 Slibná akce domácích skončila u Krbce, kterému míček přeskočil čepel až za mantinel.
15:36 Mervart pálil na Beneše, ten zatím Spartu drží.
14:46 Čermák měl jedinečnou šanci, Křepelka mu jí ale pokazil.
13:49 Hráč hostí chvíli ležel na zemi a vypadalo to, že se nezvedne. Nakonec ale ze hřiště odešel po svých.
13:42 Araks to zkusil z půlky, Beneš připravený.
12:51 Velmi akční dvouminutovka. Několik protiútokových akcí ale vždy zneškodnil golman.
11:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
11:00 Curney nádherně našel Košira krosovou přihrávkou, a ten zvyšuje náskok domácích.
10:41 Bohuslávek zkusil prokličkovat hřiště. Místo toho vyslal hostujícího hráče samotného na golmana.
09:37 Teď i Vinohrady výborně drží útočné pásmo.
08:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
08:42 Domácí využívají standartní situaci.
08:36 Sparta kombinuje na útočné polovině.
07:45 Krupička teď nevypočítal přihrávku a dal tak Peškovi možnost vrátit Spartě vedení.
07:30 SKV vystřídalo na balonu.
06:28 Sparta točila SKV na jejich polovině, bezvýsledně.
05:46 SKV se řítilo do situace 2 na 1. Beneš měl ale vše dobře vypočítané.
05:05 Peška poslal pomalou po zemi na Křepelku. Ten to ale nečekal a míček málem přešel brankovou čáru.
04:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
04:02 Trefují se i hosté, Keller prostřelil Beneše po zemi.
03:55 Procházka se napřáhl ke střele, promáchl.
02:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:0)
02:52 První lajna domácích rozebrala obranu SKV a do odkryté brány se trefuje Pražan.
02:40 Krupička přelstil Krbce a vydal se sám do útoku.
02:00 Procházka vyzkoušel Benešovu pozornost.
01:52 Stuchlík předvedl krásnou kličku. Bohužel k ničemu nevedla.
01:36 Pruner zpoza brány našel Fišera, jeho střela ale byla zblokovaná.
00:54 Sparta držela dlouho balon, SKV se ale dostalo do protiútoku, který byl zablokován.
00:16 Atmosféra je dnes v hale výborná, oba kotle se hned pustili do fandění.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.