2:12
    Patrik ŠEBEK
    (Kvasnica)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 2:12
branky: 13. Ivan Pergler, 38. Daniel Keller - 10. Tomáš Kvasnica, 10. Jaroslav Petrák, 16. Jaroslav Petrák, 21. Jakub Buršík, 26. Matyáš Krebner, 27. Karel Petrák, 29. Matúš Gajdoš, 30. Tomáš Trnka, 33. Jaroslav Petrák, 42. Tomáš Kvasnica, 51. Jaroslav Petrák, 56. Patrik Šebek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 221; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 10, Aleš Křepelka 13 - Daniel Műck 23; po třetinách: 1:3, 1:6, 0:3
60:00 Zápas až na první třetinu měl jasný průběh. FbŠ nasázelo SKV hned 12 branek a přeskočilo je v tabulce. Další zápas čeká SKV hned v neděli, kdy vyjede na horkou půdu do České Lípy. Doma se pak opět představí 26. 11., kdy do vinohradské sokolovny přijede Mladá Boleslav. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji hezký víkend!
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:59 Pergler se ale v posledních vteřinách už nedokázal vymanit zpoza hostující branky a tak skóre ani kosmeticky neupravil.
59:41 Vinohrady si chystají ještě nějakou poslední akci
58:16 Petrák nesobecky v protiútoku vracel na Buršíka, ten to už ale nečekal a míček tak končí v rohu.
57:48 Z bezprostřední blízkosti zkoušel nachytat Mücka Dan Gärtner, hostující golman ale drží.
56:58 Špatná rozehrávka SKV a k zakončení se dostával Trnka. Na poslední chvíli ale svou chybu napravil Krupička.
55:18 GÓL FbŠ Bohemians! 2:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (2:12)
55:18 Rychlá přesilovková souhra přináší dvanáctý gól v síti SKV.
55:09 Vyloučen hráč #12 Daniel Keller družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zvedání florbalky
54:10 Přestože je skóre takové, jaké nyní je, FbŠ neztrácí chuť útočit a SKV zároveň vypadá méně odevzdaně než v průběhu druhé třetiny.
52:20 Buršík nic zdlouhavého nevymýšlel a jak přišel k balonku, tak nepříjemně vystřelil. Křepelka vyráží.
50:40 Domácí lavička zamíchala sestavou, dnes poprvé vidíme bratry Gärtnery společně v jedné lajně.
50:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (2:11)
50:14 Petrák střelou na bližší vingl proměňuje přesilovku hostů
49:30 Ve vlastním oslabení zakončoval Hájek, letící balonek ale zvládl zkrotit Mück.
48:37 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
48:37 Plný počet hráčů nám nevydržel moc dlouho. Stuchlík vystavil strom jednomu ze svých protihráčů a jde si odpočinout.
47:50 Keller hledal Dana Gärtnera, míček ale lehce poskakoval, takže Gärtner si musel míček zpracovávat a nemohl střílet z první
47:20 FbŠ dobře brání a teď podruhé se dostávalo i do útoku. Zatím pozornějším golmanem musí být Křepelka.
46:22 Vyloučen hráč #9 Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
46:07 Pergler opět sám na Mücka, tentokrát to vzal na sebe, ale mezi tři tyče se netrefil. Poté chtěl dorazit zpoza branky, míček se ale svezl skrz malé brankoviště do rohu.
45:20 Sami dva na Mücka běželi Pergler a Daniel Gärtner. Pergler si dobře všiml nabíhajícího Gärtnera, ale Mück vytáhl neuvěřitelný zákrok proti střele z první.
43:20 Hra je občas docela nepřehledná a týmy se střídají v držení míčku. Nebezpečnější šance má ale rozhodně hostující celek.
41:15 GÓL FbŠ Bohemians! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #24 Vojtěch Bílek (2:10)
41:15 Ale asi to hráče FbŠ zas tak moc nebolelo a kulhání nebylo tak vážné, když o chvíli později zasprintoval a dal gól :) je to nepopulární desítka ve vinohradské síti.
40:40 V rohu podivně spadl Kvasnica a drží se za stehno, asi koňar. Hostující lavičce se to vůbec nelíbí.
40:14 Zlomená hokejka večera č. 2, jedna na straně SKV a nyní druhá na straně hostů
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:29 Křepelka vychytal tváří v tvář Krebnera!
38:56 Daniel Gärtner zkoušel nachytat Mücka na bližší tyčce, byl však neúspěšný.
38:22 Hájek se dobře vrátil a zablokoval nahrávku Dobisíka
37:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #13 Jiří Procházka (2:9)
37:35 A zamotal protihráčům hlavu, když shodil do obrany na Jirku Procházku, který dlouhou nahrávkou našel číhajícího Kellera v brankovišti.
37:30 Stuchlík hraje klasickou kličkovanou
36:06 Tvrdá střela od mantinelu z hole Krebnera, Křepelka vyráží maskou
35:30 Bohemians krouží okolo Křepelkovy branky a hrozí z každé pozice.
34:30 Pražák zpět na hřišti, FbŠ si výraznější šanci v přesilové hře nevytvořilo.
32:30 GÓL FbŠ Bohemians! 1:9
32:30 Vyloučen hráč #61 Antonín Pražák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
32:30 Petrák kompletuje hattrick. Domácí lavička si vyžádala trenérskou výzvu, video bylo ale s ohledem na faul hráče Bohemians neprůkazné, takže černého Petra za zdržování hry si vytáhl Pražák.
32:18 Tom Gärtner zkoušel z velkého brankoviště, chumel tří hráčů ale neprostřelil.
30:59 Závan šance SKV, Mück se ale ani nedostal k zásahu, jelikož se hostující obránci stihli včas vrátit a míček odklidit mimo hřiště.
30:05 Jirka Procházka skvěle vystihl křižnou nahrávku FbŠ a poslal do útoku Dana Gärtnera, tomu střela úplně nevyšla a Mück v klidu chytá.
29:01 GÓL FbŠ Bohemians! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (1:8)
29:01 Křepelka si připsal dva zákroky, na třetí dorážku už ale nedosáhl.
28:20 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
28:20 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #87 Samuel Virga (1:7)
28:20 Přivítání na ploše si pro Křepelku bohužel FbŠ nachystalo velmi brzy a Gajdoš navyšuje na šestibrankový rozdíl.
26:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:6)
26:47 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Aleš Křepelka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
26:47 Petrák svým gólem vyhání Futschika z branky
25:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #40 Daniel Műck (1:5)
25:16 Mück zachytil nahrávku SKV za brankou a dlouhým výhozem našel nabíhajícího si Krebnera, který ve vlastním oslabení přehazuje Futschika.
24:43 FbŠ zkoušelo signál ve svém obranném rohu, rozehrávku ale zachytil Keller a SKV si může postavit přesilovkovou formaci.
24:21 Daniel Gärtner po nahrávce Kellera z první, hostující obrana blokuje.
23:30 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:30 Malič si jde na dvě minuty odpočinout, hostující lavičce se to vůbec nelíbí a je potřeba klidnit emoce na obou stranách.
22:35 Araks odzbrojil Krebnera a SKV si může začít po delší době chystat nějaký útok.
21:48 Po chybě domácí obrany střílel ze středu Dobisík, Futschik vyráží.
20:27 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (1:4)
20:27 Rychlý vstup do třetiny, Buršík obstřelil blok Arakse a přidává čtvrtou branku Bohemians
20:01 I druhé úvodní vhazování pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:39 SKV rozehrávalo od střídačky hostů, Trojáček ale trefil první kotníky.
18:57 FbŠ kombinuje na své útoční polovině a hrozí z téměř každé pozice.
17:45 Žiška ve skvělé pozici střílel z první, Mück se stihl přesunout a míček vytěsnit.
17:18 Araks dovezl míček až do velkého brankoviště, tam ale už bylo velké množství hráčů.
15:42 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #7 Patrik Šebek (1:3)
15:42 Vinohradští si špatně přebrali hráče a před Futschikem se sám ocitl Petrák, který nedal domácímu brankáři šanci.
14:25 Bohemians opět nebezpeční před Futschikovou brankou.
12:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (1:2)
12:54 Krásná přesilovková souhra domácích. Stuchlík našel nabíhajícího si Perglera, který s prázdnou brankou neměl problém.
12:12 FbŠ ubránilo první střelu Vinohrad a Šebek se vrhl do útoku a dostal se i ke střele. Futschik nemusel zasahovat, ale hosté ušetřili několik cenných vteřin.
11:41 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
11:41 Uvidíme první přesilovou hru, za sekání si jde odpočinout Bílek.
10:48 SKV rozehrávalo ze středu z dobré vzdálenosti od Mückovy branky, střela Honzovi Procházkovi ale nevyšla dle představ a mířil nad.
09:50 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
09:50 Hosté rychle rozehráli z útočného rohu a na střelu Petráka od domácí střídačky nestihl nikdo zareagovat.
09:02 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica bez asistence (0:1)
09:02 Kvasnica natáhl kousek za půlkou a nechytatelnou dělovkou do šibenice otevírá dnešní skóre.
07:14 Futschik opět zasahuje, nahrávku do středu zkoušel tečovat Buršík a ještě šel dorážet. Domácí obrana svého golmana ale obestoupila, aby se k němu nikdo nedostal.
06:14 Araks se rozkročil u balonku a odstavil tak útočícího hráče. Na druhou stranu tak mohl pelášit Stuchlík, který přichystal velmi dobrou příležitost pro Tomáše Gärtnera. Mück vyráží
05:20 Mück si sáhl pro odražený vysoký balón a rozehrál na své obránce
04:48 Naopak na druhé straně ze středu pálil Gajdoš, Futschik pozorný
04:22 Domácí rozehrávali z útočného rohu, žádná nebezpečná šance z toho nebyla.
03:36 Keller si prokličkoval půlku hřiště, ale v rozhodujícím momentě, kdy měl střílet nebo nahrávat, mu míček utekl od čepele a hostující obrana jej odpálila mimo nebezpečí
02:44 Futschik musí být pozorný, hráči Bohemians jsou častěji na míčku
01:26 Šebek si naběhl na střelu, dobře k němu přistoupil Pužman
00:31 První formace jdou již střídat, zápas začal v docela vysokém tempu
00:01 Úvodní vhazování pro hosty z Bohemians
00:00 Dobrý sváteční podvečer z Vinohrad! Jmenuji se Tereza Buchtová a budu vás provázet online přenosem z 11. kola Livesport Superligy mužů, které nám nabídne jedno z pražských derby. Své síly dnes změří domácí Sokolové s hosty z Bohemians. Vinohrady se aktuálně nachází na sedmé příčce superligové tabulky a na Bohemians mají náskok pouze tří bodů. Dnešní zápas tak nabídne určitě velmi zajímavou bitvu.