()
  • 60 59:06
    Chodov

ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:5
branky: 34. Milan Meliš, 35. Matěj Havlas, 44. Jakub Boček, 46. Jakub Boček, 52. Jakub Kolísko, 59. Martin Šindelář - 4. Mikuláš Komárek, 13. Marek Šmíd, 54. Milan Tichý, 56. Mikuláš Komárek, 60. Tom Ondrušek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 285; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 13 - Karel Hodík 7; po třetinách: 0:2, 2:0, 4:3
60:01 Od nás z pořadatelského stolku je to už vše, děkuji za pozornost a u příštího domácího utkání, které bude přenášeno TV z haly na Podvinném mlýně, se budu těšit opět napočtenou.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:59 Ani jeden z týmů už se k ničemu dalšímu nedostal. Dramatická koncovka dopadla lépe pro domácí, kteří nejtěsnějším možným rozdílem jednoho gólu vyhrávají dnešní derby.
59:33 Hodík na střídačce.
59:06 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek bez asistence (6:5)
59:06 I přes oslabení se dokázal prosadit Ondrušek. Hosté si vybírají timeout.
58:33 Komárek sportovně vrací míček.
58:03 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #17 Jakub Boček (6:4)
58:03 Vyloučen hráč #10 Matěj Jambor družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
58:03 Hodík sklapnul nohy, ale míček neudržel. Gól ale bude ověřovat video na základě challenge od Chodova. Rozhodčí po přezkumu gól potvrdili, Jambor jde odsedět dvě minuty za zdržování hry.
57:29 Chodov v šesti.
56:00 Na pražské derby se zašlo podívat a zafandit 285 diváků. Děkujeme za podporu!
55:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (5:4)
55:01 Komárek má také naběhnuto na hattrick. Tatran 5:4 Chodov a máme zaděláno na pořádné drama.
54:26 Teď ale svůj tým podržel.
53:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Milan Tichý z trestného střílení (5:3)
53:45 Jurco si smolně shodil nájezdovou střelu odraženou od tyčky zpátky do branky. Chodov snižuje na 5:3 z pohledu Tatranu.
51:47 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #17 Jakub Boček (5:2)
51:47 Kolísko odbíjí pátou.
51:15 Jurco lapá a zklidňuje trochu hru.
50:43 Kučerova střela našla nastavenou dlaň Hodíka.
50:18 Havlas zpracoval oblouček ze vzduchu, ale následně neměl příliš místa před Hodíkem na rozumnou střelu.
48:35 Jurco uklidil míček mezi nohami.
48:11 Ondrušek střelou s tečí opřel míček do zámezí.
47:18 Klápa trefil clonícího Komárka.
46:42 Kún naštěstí pro Tatran dokázal uhasit svou minelu a nabídnutý míček Vávrovi.
46:19 Kolísko poslal Horkého do brankoviště a přes Hodíka.
45:57 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #4 Filip Eliáš (4:2)
45:57 Boček má zaděláno na hattrick. 4:2
45:42 Komárek si oblíbil mantinely, tentokrát skončil nohama napřed zavěšen v kolenou u střídačky domácích.
45:15 Chodov nahodil další rychlostní stupeň, Tatran zatím stíhá.
43:36 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #88 Martin Šindelář (3:2)
43:36 Už v dřívějších zápasech souhra Šindelář-Boček fungovala na výbornou, a podobně je tomu i teď. Nejprve zvonila tyč, poté Boček doklepával a Tatran tak jde dnes poprvé do vedení. 3:2
43:29 Komárek jeno těsně minul míček a následně skončil posazený za mantinelem.
42:55 Klápa vysoce napadá přihrávky na polovině Tatranu.
41:34 Rozhodčí musel uskočit přes mantinel před přihrávkou.
41:16 Boček svádí souboj se Šmídem, nakonec museli zasáhnout rozhodčí.
40:01 Poslední buly do regulérní hrací části získal Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
39:59 S koncem třetiny jsme zakončili míčkem v autu u našeho stolku. Tatran srovnal tempo 2:2, a rozhodnout tak bude muset až poslední třetina (nebo případné prodloužení/nájezdy).
38:56 Jurco překazil střelu Ondruška. Jen to zadunělo o chrániče kolenou.
37:15 Závar před Jurcem, míček odklonila domácí obrana.
34:32 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:2)
34:32 Havlas mohl zatnout ruku v pěst na oslavu srovnání stavu utkání, a máme to "od nuly".
34:05 Tatran ožil, ale Chodov je stále nepříjemný a snaží se znovu navýšit náskok.
33:11 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:2)
33:11 Meliš prolamuje hradby za Hodíkem, 1:2.
31:46 Sládeček do hrudi Hodíka.
30:41 Chodov oslabení ubránil.
30:05 Beneš to mohl mít do prázdné, kdyby mu nesjel míček.
29:16 Nedovolený zákrok umožnil hostům vystřídat a zároveň probrat taktiku střely.
28:41 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
28:41 Vošta sekerou podrazil Mühlfaita, za což si půjde na dvě minuty odpočinout.
27:21 Hodík a společně s ním i chodovská lavička vítězoslavně jásá nad zákrokem.
26:20 Kromě courtside si hru zblízka užívá i gólmanská dvojice na stolku časomíry.
26:00 I diváci měli o výšce zpracování vyhozeného balonku jasno, rozhodčí nechávali hru plynout dál.
25:04 Jurco neměl komu do dálky nahodit míček, a tak musel vzít za vděk obraně.
23:20 Votava uzmul míček a sám se řítil na Jurca, který střelu vytáhnul snad špičkami bot.
22:00 Vošta sebral míček od Kolíska, který původně chtěl přihrávat, ale neměl komu.
20:39 Jurco vyjel na hranici velkého brankoviště a střelu zlikvidoval.
20:01 Druhou třetinu si Chodov po buly odpálil míček na Meliše.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 Avšak míček povětšinou drželi hosté. Stav 0:2 z pohledu Tatranu není ideální, uvidíme, s čím přijdou trenéři obou stran do dalšího dění.
19:00 Tatran má poslední minutu v první třetině, aby prolomil gólový půst.
18:58 Domácí lavička reklamovala faul, Komárek pálil do autu.
18:25 Jurcovi míček odskočil od nohy do zámezí.
17:04 Meliš zahrozil jen do mantinelu za brankou Hodíka.
16:12 Kolísko naháněn, ale bez soupeře před sebou, trefil síť za hřištěm.
15:51 Courtside pokolikáté dneska?
14:58 Kučera netrefuje zařízení.
14:03 Horký to zkusil otočit kolem tyčky, Jurco připravený.
13:11 Sládeček dostal nepříjemný direkt někam do okolí krku.
12:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Marek Šmíd, asistoval #26 Tomáš Sýkora (0:2)
12:31 Šmíd posílá hosty do dvougólového vedení.
12:23 Škoda, že Kučera nedokázal zpracovat z první.
11:18 Hrudník, nožička, aut. Kolísko umí i takové parádičky.
10:43 Courtside opět v permanenci.
10:10 Jurco zmenšil střelecký úhel a připisuje si zákrok.
08:14 Míčkový pozdrav i mezi přísedící na Courtside Seats.
08:00 Hodík v brance velmi pozorný, zlikvidoval další šanci Tatranu.
07:16 Boček střelou našel jen hruď Hodíka.
06:52 Beneš zkusil střelu z poloviny hřiště, Hodík vytrčil ruku.
05:58 Mühlfait skolil na mantinel Vávru.
04:38 Šindelář cvičně trefil branku Hodíka, ale rozhodčí předtím viděli nedovolený zákrok. Menší strkanice mezi hráči pak rozehnali, a Chodov mohl rozehrát.
03:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #83 Antonín Votava (0:1)
03:14 Komárek využil zmatků před Jurcem a míček za něj dotlačil.
02:49 Jurco lapá míček.
02:17 Kolísko po střetu s Tichého nohou skončil v kotoulu na zemi.
01:39 Jurco zablokoval míček dlaní.
01:06 Domácí mají dnes netradičně hostovací dresy, a to kvůli charitativnímu projektu Chodova Pink Bubble, kdy hosté hrají v růžových dresech.
00:16 První zblokovanou střelu a natlačení do mantinelu má ale na svědomí Kún.
00:01 Úvodní buly získává Chodov.
00:00 Nástupy máme pomalu za sebou, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Vedle pražského derby nás bude čekat vypjatý zápas na čelních příčkách tabulky. Tatran má po 11 odehraných zápasech (z důvodu účasti v semifinále Champions Cupu musel několik zápasů předehrávat či přesunout) 24 bodů a je prozatím na druhém místě. Rival z Jižního Města je po 9 zápasech s 22 body třetí. V případě plnohodnotné výhry se tak oba týmy mohou posunout o jednu příčku výše (vedoucí Vítkovice mají 26 bodů), o motivaci tak máme postaráno. Jak to všechno dopadne, to se prozatím nechme překvapit.
00:00 Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 10. kolo florbalové Livesport Superligy. Čeká nás ALPA game, pražské derby mezi Tatranem Střešovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Utkání si můžete jako již tradičně užít přímo na hale s možností přestávkových soutěží, nebo na placené videoplatformě či zde u online zápisu.