• 60 59:00
    9:5
    (Ferdan)

FBC Liberec - SOKOLI Pardubice 9:5
branky: 6. Patrik Rozkovec, 12. Prokop Ferdan, 21. Lukáš Dolejš, 25. Jakub Faksa, 27. Vojtěch Wiener, 34. Jakub Kopecký, 40. Filip Smutný, 56. Prokop Ferdan, 60. Vojtěch Wiener - 5. Lukáš Prix, 30. Radek Drba, 31. Ondřej Hurt, 35. Radek Drba, 35. Petr Zajíček; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 315; zásahy brankářů: Petr Chlad 21 - Martin Haleš 13; po třetinách: 2:1, 5:4, 2:0
60:00 Střely celkem: Liberec - 21 , Pardubice - 26
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Petr Chlad , Pardubice - David Žáček
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:10 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
59:00 GÓL FBC Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (9:5)
58:40 Liberec udělal závar před hostující brankou, ale gól nevstřelil, i když v ní nebyl Haleš.
58:00 Chlad drží svůj tým.
57:00 Timeout SOKOLI Pardubice
57:00 Pardubice v šesti.
56:01 Machatý nebyl daleko od vstřelené branky, když trefil spojnici Chladovy brány.
55:39 GÓL FBC Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #5 Jakub Kopecký (8:5)
55:39 Ferdan se trefuje na zadní tyč nad nohu Haleše.
54:14 Hosté se dokázali ubránit a nepřipustili další změnu skóre v jejich neprospěch.
52:14 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
52:14 Pardubice budou dělat vše co je v jejich silách, aby se ubránil.
49:40 Škoda nedokázal překovat Chlada v bráně.
47:40 Halešův výhoz doputoval až k Chladovi, ale tomu míček propadl a skončil odrazem v téměr v rohu hřiště.
46:18 Haleš neměl problém s tvrdou střelou Rozkovce.
46:06 Tvrdý zákrok v pardubickém rohu, míček pro Liberec.
43:43 Liberec nastřeluje tyčku a ta se krásně rozezvonila.
41:40 Pardubice se snaží dostat do útoku, ale domácí dobře brání.
40:10 Liberec na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:24 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (7:5)
39:07 Křinka dokázal na chvilku podržet míček v oslabení na hostující polovině.
39:02 Časomíra začala ukazovat poslední vteřiny druhé třetiny.
37:31 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
37:31 Drba má hattrick, ale né ve vstřelní branek, ale ve faulech na dvě minuty.
36:45 Dnešní nedělní zápas navštívilo 315 diváků.
34:55 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (6:5)
34:55 Chybu v Liberecké obraně dokázal využít Zajíček.
34:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #2 Ralfs Polis (6:4)
33:07 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #94 Jakub Faksa (6:3)
33:07 Haleš se proti střele Kopeckého nedokázal přesunout.
32:32 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
32:32 Liberec si zahraje druhou přesilovou hru v dnešním zápase.
32:05 Odložené vyloučení, výhoda opět pro Liberec.
31:23 Pardubice nastřelují další tyčku.
30:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Ondřej Hurt, asistoval #16 Marek Viterna (5:3)
30:45 Hurt natáhl a střelou od mantinelu se přesně trefuje.
29:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
29:27 Drba přijal od Polise náhru od mantinelu na střed.
29:20 Pardubická akce 3 na 2 nepřinesla ovoce.
26:53 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #5 Jakub Kopecký (5:1)
26:53 Přímo ukázková střela na zadní šibenici od Vojtěcha Wienera.
26:30 Pardubice vysoko napadají libereckou rozehrávku.
24:30 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa bez asistence (4:1)
24:30 Faksa dokázal parubické obraně sebrat míčet a následně Halešovi prostrčit míček mezi jeho nohy.
22:35 Smolova střela od mantinelu šla přímo domácímu brankáři do rukou.
20:24 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš bez asistence (3:1)
20:24 Dolejš na středu hřiště osamocený a svojí střelu dokázal umístit přesně mezi tři tyče.
20:01 Druhá třetina začala a po faulu hostí se na míček dostává Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:51 Poslední útočná akce Liberce v této třetině.
19:10 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
16:33 Pardubická hradba vydržela a nedopustila, aby Liberec odskočil na rozdíl dvou branek.
14:33 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:10 Odloužené vyloučení, výhoda pro Liberec.
11:02 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:1)
11:02 Pardubická obrana zapomněla na Ferdana, který po krosové nahrávce Wienera posílá svůj tým do vedení.
10:30 Haleš svůj výhoz nevypočítal a míček skončil za půlkou. Míček bude patřit Liberci.
08:37 Střela Šoltyse z půlky hřiště se dostala až k bráně, ale Haleš předvedl zákrok, kterým dokázal míček dostat z brankového pole.
05:03 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec bez asistence (1:1)
05:03 Vedení Pardubic netrvalo ani minutu, Rozkovec sebral míček obránci a běžel sám na bránu a kličnou překonal Haleše v bráně.
04:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix z trestného střílení (0:1)
04:15 Prix proměňuje nájezd nad ruku Chlada.
03:20 Dvě rychlé akce za sebou, nejdříve Liberec, kdy krosová nahrávka od Kopeckého nenašla přesně Ferdana a následně se do protiútoku dostal hostující tým na jejímž konci Chlad nedovolil, aby míček skončil za jeho zády.
01:45 Janeček nastřeluje tyč.
00:55 První střela zápasu vyšla z hole Wienera, ale pouze do těla Haleše.
00:20 Pardubice napadají rozehrávku Liberce.
00:01 Úvodní bule za námi, na míčku po boji Liberec.