• 59 58:14
    2
    Daniel CHATRNÝ

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 2:5
branky: 3. Lukáš Kučera, 46. Lukáš Kučera - 2. Tomáš Kvasnica, 19. Tomáš Kvasnica, 23. Jaroslav Petrák, 27. Vojtěch Bílek, 57. Karel Petrák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 29 - Daniel Műck 15; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:14 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
57:55 O míček se bojuje na domácí polovině, brána stále prázdná.
56:54 Ostrava to zkouší v šesti.
56:24 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #11 Ondřej Kawulok (2:5)
54:54 Ostrava se ještě nevzdává a nyní na Mucka letělo pár slibných střel.
52:45 Bohemians opět v tlaku na útočné polovině.
51:22 Bohemians drží balónek na své polovině.
49:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
48:21 Nebezpečný chumel před domácí bránou ukončil až Kuczera svým výhozem.
46:41 FBC opět pod tlakem na vlastní polovině.
45:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #81 Lukáš Kučera, asistoval #50 Lukáš Pešat (2:4)
44:57 Šubert si skvěle vyjel od mantinelu a zakončil tahem, míček byl nakonec sražen za mantinel.
43:26 Domácí hrají v plném počtu.
43:01 Strakoš se opět perfektně předvedl proti střele Petráka.
42:21 Ostrava v oslabení zatím odolává a teď se dokonce dostala na útočnou polovinu.
41:26 Vyloučen hráč #53 Marek Bräuer družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
41:22 Domácí hrají v plném počtu.
40:41 Hosté hrají v plném počtu.
40:01 Buly pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 3:15
39:22 Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:41 Vyloučen hráč #8 Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
38:06 Hosté uzavřeli FBC na útočné polovině a vyvíjí velký tlak.
36:23 Bohemka má nespočet střel, většina však končí buď v bloku nebo na hrudi Strakoše.
35:20 FBC uklidňuje hru na vlastní polovině.
33:45 Krebner si projel hřiště a zakončoval bekhendem, Strakoš tuto střelu čekal.
32:46 Hra má vysoké tempo a hraje se nahoru dolů.
31:21 Kučera se také trefil pouze do tyčky.
30:22 Dnešní zápas v hale sleduje 260 diváků, děkujeme.
29:01 Domácí jsou sice na míčku, ale nemohou se dostat za polovinu.
27:49 Hosté hrají v plném počtu.
27:23 Brauer trefuje pouze tyč Muckovy brány.
26:52 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #21 Jakub Buršík (1:4)
26:34 Kawulok si v přečíslení vybral střelu a napral to Strakošovi přímo do hrudi.
25:49 Vyloučen hráč #9 Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
24:51 V této třetině má zatím Bohemka navrch, chvílemi to vypadá, že FBC hraje oslabení.
22:58 Chybu domácích v obraně nedokázali hosté zúročit.
22:38 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #9 Matyáš Krebner (1:3)
22:33 Strakoš opět perfektní proti střele Šebka.
21:36 Brauer v samostatném úniku nezvládl Mucka překonat.
20:42 Strakoš skvěle zakročil proti střele Petráka.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:2)
17:17 Zezulka poslal z poloviny pořádný granát, Strakoš vyráží.
15:57 Bohemians vyvíjí velký tlak.
14:17 Jakubec vyslal nebezpečnou jedovku, míček nakonec míjí bránu.
12:43 Zápas je od začátku vyostřený a hráči se nedávají nic zadarmo.
11:23 Šulc vyslal parádní pass na Daniše, ten zkusil zakončit, Muck mu ale nastavil nohu a míček vyrazil.
10:33 Brauer vypálil do prvního protihráče před sebou a míček končí za mantinelem.
09:19 Strakoš má plné ruce práce, neboť je obstřelován ze všech stran.
08:48 Virga rozeznívá tyč!
07:45 Hraje se opravdu nahoru dolů, ale za mě je zatím dominantnější tým hostí.
06:06 Bohemka celkem vysoko napadá a domácí mají očividné problémy s rozehrávkou.
04:52 Rozehrávka z rohu pro hosty nakonec nevedla ke střele.
03:38 Bohemians uzamkla domácí na útočné polovině.
02:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #81 Lukáš Kučera, asistoval #16 Lukáš Herblich (1:1)
02:10 Skvělá souhra Herblicha a Kučery nemohla vést k ničemu jinému než gólu.
01:31 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
01:31 Nyní jsme viděli situaci nedáš, dostaneš. Na jedné straně pálil Jakubec, o chvíli později už Strakoš sbíral míček zpoza svých zad.
00:44 Ostrava drží míček zatím jen ve svém obranném pásmu.
00:01 Úvodní buly pro Ostravu.