10:8
    Ondřej VOŠTA
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 10:8
branky: 4. Marek Vávra, 6. Marek Vávra, 8. Marek Vávra, 13. Tom Ondrušek, 20. Antonín Votava, 27. Vojtěch Klápa, 31. Daniel Eremiáš, 47. Jiří Bauer, 48. Marek Šmíd, 60. Ondřej Vošta - 12. Jaroslav Petrák, 17. Matyáš Krebner, 18. Jakub Buršík, 34. Jakub Buršík, 34. Jaroslav Petrák, 49. Jan Řehoř, 53. Jan Dobisík, 55. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 230; zásahy brankářů: Karel Hodík 25 - Tomáš Hyršl 19; po třetinách: 5:3, 2:2, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (10:8)
59:49 Vošta se trefuje do prázdné branky.
59:36 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:36 Domácí si vybírají oddechový čas.
58:22 Hodík teď podržel svůj tým.
57:30 Bohemians jde do šesti bez brankáře.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:17 Votava přestřelil branku a poté špatně zabrzdil a zvrkl si kotník. Snad bude v pořádku.
54:37 GÓL FbŠ Bohemians! 9:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #34 Matúš Gajdoš (9:8)
54:37 Kawulok snižuje ztrátu už jen o gól.
52:49 GÓL FbŠ Bohemians! 9:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #11 Ondřej Kawulok (9:7)
52:49 Dobisík našel skulinku v chodovské bráně.
52:04 Grézl získal míček, ale střelil do bloku.
51:05 Souboj u mantinelu trval tak dlouho, že se hosté stihli prostřídat.
48:23 GÓL FbŠ Bohemians! 9:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #34 Matúš Gajdoš (9:6)
48:23 Bohemka právě svými přihrávkami přehrála domácí a dává gól.
47:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Marek Šmíd, asistoval #83 Antonín Votava (9:5)
47:18 Marek Šmíd zvyšuje na 9:5.
46:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #21 Marek Vávra (8:5)
46:07 Vávra našel Bauera a ten prostřeluje branku Bohemky.
45:14 Šebek opět prověřil Hodíka.
43:43 Vošta prokličkoval přes celé hřiště, ale v jeho rychlosti nestihl zakončit.
41:58 Hodík vychytal nebezpečnou střelu Petráka.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Třetí třetina bude jistě zajímavá. Bohemians Chodovu šlapají na paty a jistě v poslední třetině zaberou.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:06 Rozehrávka Chodova se odrazila od bránícího hráče a míček skončil na holi Bauera, který se vydal dopředu. Nečekaně se ale zastavil a dobíhající bohémák přes jeho záda padá.
37:01 Kafka zkouší backhand, ale míček se od Hyršla odrazil.
36:20 Slunečko zblokoval střelu Krebnera.
33:48 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #33 Adam Václav Kyselka (7:5)
33:48 Petrák snižuje ztrátu na 7:5.
33:10 GÓL FbŠ Bohemians! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #12 Karel Petrák (7:4)
33:10 Buršík trefuje branku po přihrávce Petráka.
31:01 Hyršl zůstal ležert na malém brankovišti, ale po zásahu zdravotnice se vrací zpět do hry.
30:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #26 Tomáš Sýkora (7:3)
30:10 Hra v šesti se domácím vyplatila. Eremiáš doráží před brankou nahrávku Sýkory.
29:15 Oldožené vyloučení a Chodov jde do šesti bez brankáře.
28:34 Šebek se napřahuje, ale míjí branku.
27:43 David Horký skvěle blokuje.
26:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #93 David Horký (6:3)
26:00 Hyršl se nestíhá přesunout a Klápa zakončuje do prázdné branky.
24:40 Vávra ve sprintovém souboji vyhrává a získává míček.
22:39 Slunečko nestíhá brzdit na hrací ploše, proto vyskakuje za mantinel a dobržďuje svou rychlost.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Do druhé třetiny jde Chodov s dvougólovým náskokem. Uvidíme, zda mu to vydží.
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #8 Marek Šmíd (5:3)
19:44 Antonín Votava prostřeluje branku Bohemky.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:55 Matoušek vlastní chybou padá, a tak mu prostihráč utíká. Marek se ale ihned zvedá a zachraňuje nešťastnou situaci.
17:51 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (4:3)
17:51 Jakub Buršík velmi rychle využívá přesilovky svou dorážkou.
17:37 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
17:37 Chodov bude hrát další oslabení.
16:43 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #7 Patrik Šebek (4:2)
16:43 Šebkova klička a následná střela snižuje ztrátu skóre hostů.
14:16 Hráči z Bohemians zatím nejsou moc sladěni a jejich nahrávky nejsou přesnéů
12:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #93 David Horký (4:1)
12:08 Ondrušek tak dlouho hledal správnou pozici k vystřelení, až jí nakonec našel.
11:03 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (3:1)
11:03 Petrák využívá své přesilovky.
10:29 Buršík neodhadl délku své hole a nechává si utéct snadno přihrávku.
09:39 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
09:39 Bohemka si zahraje přesilovku.
08:01 Hodík vychytal těžko viditelnou střelu
07:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #83 Antonín Votava (3:0)
07:50 Marek Vávra si připisuje hattrick.
07:35 Šebek přestřeluje chodovskou branku.
05:37 Buršíkova střela končí na břichu Hodíka.
05:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
05:00 Votava nahrál z rohu šikmo na Vávru, který se opět prosazuje.
04:23 Po drsném souboji padá Řehoř za mantinel.
03:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #65 Jiří Bauer (1:0)
03:05 Přečíslení 2 na 1 a Marek Vávra toho využívá.
02:20 Kafka zkusil vystřelit, ale jeho střelu si Hyršl pohlídal.
01:50 Rozehrávka Chodova na velkém brankovišti končí v bloku.
00:06 Rekordní čas v přerušení hry. Rozhodčí přerušují hru už po 6 vteřinách.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 6. kola Livesport Superligy, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FbŠ Bohemians.