3:6
    Marek MATEJČÍK
    (Pažák)

SOKOLI Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:6
branky: 33. Přemek Pakosta, 44. David Žáček, 59. Radek Drba - 6. Lukáš Hájek, 7. Rostislav Gattnar, 26. Adam Šmíd, 55. Jakub Hubálek, 58. Michal Pažák, 60. Marek Matejčík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Martin Haleš 24 - Denis Jasiok 10; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
59:59 Vítkovice vítězí 6:3
59:53 Matějčík pojišťuje Víktovickou výhru trefou do prázdné branky
59:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #27 Michal Pažák (3:6)
59:30 Pardubicím se nedaří získat balónek
59:01 Probíhá poslední minuta 3. třetiny
58:42 Polis našel volného Drbu, který trefuje velmi přesně
58:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #2 Ralfs Polis (3:5)
58:06 Polisův pokus zblokován
57:35 Pardubice v 6
57:08 Křinka pouze do bloku a z protiútoku Vítkovic Michal Pažák zvšuje na 5:2
57:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #86 Marek Matejčík (2:5)
57:02 Pardubice mají nadějnou standartní situaci před brankou hostů
57:01 Timeout SOKOLI Pardubice
56:51 Výborný zákrok Haleše
55:02 Šmíd pobídl Šindlerovi míček před branku, ale Halše si poradil s tímto pokusem
54:35 Hubálek natáhl od levého mantinelu a trefil přesně na přední tyč pardubické klece
54:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #17 Jan Šebesta (2:4)
53:33 Prix fauluje v rohu a standartní situaci budou mít Vítkovice
51:59 Fukala nebezpečne z levé strany. Na druhé straně závar před Jasikem, ale skóre se nemění.
50:35 Haleš nyní výbornými zákroky drží Pardubice
49:47 Vítkovice dlouho kombinovali v útočném pásmu až to vzal na sebe Adam Šmíd, jeho pokus netrefil pardubickou klec
48:20 Drba se uvolnil na střed, ale ke gólové radosti na straně Pardubic to nevedlo
46:50 Machatý ze středu pouze do bloku
46:30 Vítkovice nebezpečně kombinují v útočném pásmu
45:56 Smola vslal nebezpečný projektil na Vítkovickou branku, mimo
43:57 Drba našel vokného žáčka, který se před brankou nemílil a snižuje na rozdíl jediné branky
43:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #71 Radek Drba (2:3)
42:29 Fukala našel volného Gattnara před brankou, Halše si z jeho pokus poradil
41:30 Šindler se uvolnil do středu hřište, ale Halše pokryl jeho pokus
40:40 Drba tvrdě dohrán v útočném rohu
40:01 Buly pro Pardubice
40:00 Střely ve 2. části: 3:3
39:59 V závěru druhé třetiny se už nic nestane a do šaten se půjde za stavu 3:1 pro Vítkovice
38:50 Šebestův pokus z půlky hřistě mimo
37:40 Aktuálně sledujeme velmi aktivní florbal, ale bez střeleckých pokusů.
36:45 Šindlerův pokus mimo pardubickou branku, Haleš nemusel vůbec zasahovat
35:01 Pardubice si dobře poradili s napadáním Vítkovic
33:30 Obrovskou šanci měl Drba, ale minul Vítkovickou branku
32:44 Pardubice velmi rchle využívají přesilovku. Přemek Pakosta napřáhl ze střední vzdálenosti a trefil velmi přesně
32:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #2 Ralfs Polis (1:3)
32:31 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
31:30 Hubálkův pokus pokryl Haleš
30:40 Vítkovice kombinují v útočném pásmu, ale zatím bez střeleckého pokusu
29:00 Pardubice ubránili přesilovku hostí
27:50 Vítkovice hrají svojí přesilovku velmi dobře, ale nedaří se jim najít recept na postavení pardubických hráčů
26:57 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za opakované přestupky
26:40 Haleš pokryl Hubálkův pokus
26:19 Hurt prověřil Jasioka z levé strany
25:13 Protiútok Vítkovic zakončil expardubický útočník Adam Šmíd
25:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #71 Adam Palčinský (0:3)
25:00 Pakostův pokus ze středu mimo
23:20 Gattnar čistě obral Hurta o balónek, kterému se to velmi nelíbílo
22:14 Nadějná standartní situace na velkém brankovišti pro host, kterou zakončil Hájek do postaveného pardubického bloku
21:20 Druhá Vítkovická lajna se držín v útočném pásmu Pardubic
20:30 V úvodu 2. části jsou na balónku hosté a kombinují v útočném pásmu
20:01 Buly pro Vítkovice
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:59 Končí nám 1. třetiny, ve které jsme viděli dvě branky na straně Vítkovic a velmi pohledný útočný florbal
06:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #27 Michal Pažák (0:2)
05:25 Krásná kombinace Vítkovic, kterou zakončil Lukáš Hájek do zcela odkryté branky
05:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #12 Martin Gattnar (0:1)
02:45 Haleš vytěsnil nebezpečnou střelu Matějčíka
01:33 Špatná rozehrávka Pardubic vedla k obrovské šanci Vítkovic, které neproměnili a z následného protiútoku Křinka zamířil nad branku
00:22 Kaluža byl tvrdě dohrán Matějčíkem na středu
00:00 Krásné nedělní odpoledne z haly Dašická. Dnes uvidíme souboj domácího týmu SOKOLI Pardubice s hostujícím týmem 1. SC TEMPISH Vítkovice.