• 59 58:26
    6:11
    (Tichý)

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:11
branky: 7. Jiří Curney, 19. Josef Sedláček, 37. Jiří Curney, 37. Matěj Čermák, 52. Robert Košir, 58. Marek Zouzal - 3. Marek Vávra, 17. Antonín Votava, 22. Tom Ondrušek, 26. Marek Vávra, 42. Daniel Eremiáš, 43. Ondřej Vošta, 46. Ondřej Vošta, 47. Tom Ondrušek, 48. Lukáš Kafka, 58. Marek Vávra, 59. Tom Ondrušek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 503; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Karel Hodík 15; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:7
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:59 Máme dobojováno. Dnes z UNYP arény odchází štastně Chodov. Gratulujeme. Rozhovory po utkání.
59:27 Vypadá to. že domácí už dnes dohrají v pěti.
58:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #4 Milan Tichý (6:11)
58:26 Beneš se šourá zpátky do branky, Chodov se znovu do odkryté svatyně bez problémů trefuje.
57:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra bez asistence (6:10)
57:51 Moc dlouho sparťanská radost nevydržela. Chodov se trefuje do prázdné branky.
57:33 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (6:9)
57:33 Sparta snižuje! Prosazuje se Zouzal.
57:00 Budou tři minuty stačit na smazání čtyřgólového rozdílu? Uvidíme.
55:56 Beneš už se nenachází ve své brance. Sparta v šesti.
55:03 Sparťanský kotel se začíná nehezky projevovat směrem k dnešním rozhodčím.
54:10 Sparta si zlepšuje úspěšnost oslabení.
53:59 Beneš zatím ani jednou v tomto oslabení nemusel zasahovat.
52:11 Chodov zamyká Spartu a staví se do útočného rozestavení.
52:10 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
52:10 Rozhodčí má ruku na hoře, vylučovat se bude znovu na straně domácích.
51:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #89 Mikuláš Krbec (5:9)
51:42 Krásný "ťukec" zakončuje chladnokrevně Košir.
50:33 Čermák se snažil natlačit před Hodíka, marně.
50:05 Votava lítá mezi sparťanskými beky jako střelený, nakonec se mu to vyplácí a na balonu můžou hrát hosté.
48:59 První vážnější šanci Sparty po timeoutu a také v této třetině likviduje s menší dávkou štěstí Hodík.
48:18 Balon domácí drželi všehovšudy minutu. Do brejku se řítí Chodov.
47:48 Sparta by teď potřebovala gól jako sůl. Uvidíme, co si během timeoutu vymysleli.
47:26 Timeout ACEMA Sparta Praha
47:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #8 Marek Šmíd (4:9)
47:26 Doufejme, že tento gól je dostatečná facka pro domácí. Vybírají si oddechový čas.
46:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #35 Marek Matoušek (4:8)
46:11 Beneš jakoby ztratil svou magickou sílu. Teď je to, jak by řekl lajk, co střela to gól.
45:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #29 Martin Skřivánek (4:7)
45:19 Chodov přidává další gól. Tohle se bude spartě špatně dohánět.
44:45 Chodov si kazí procentuelní úspěšnost přesilovek.
44:16 Wertheim zkoušel v oslabení střelu ze zátahu.
43:23 Sparta zatím většinu pokusů blokuje. Zbytek zneškodňuje Beneš.
42:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #48 Lukáš Kafka (4:6)
42:30 Vyloučen hráč #53 Josef Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zdržování hry
42:30 Rozhodčí gol uznává a to znamená, že si Chodov zahraje další přesilovku.
42:30 Co si Sparta nahrála na konci první druhé třetiny, na začátku třetí zase ztrácí. Uvidíme zda je od jednoho gólu zachrání video.
41:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #35 Marek Matoušek (4:5)
41:37 Jako v prvních dvou třetinách se i teď Chodov prosazuje hned ze začátku. Tentokrát úřaduje Eremiáš.
41:09 Aktéři dnešního utkání mají už takzvaně nervy na pochodu.
40:19 Sparta ve veliké šanci. Ondrušek ji přerušuje.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny pro Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:56 I třetí sparťanská přesilovka zůstala nevyužita.
39:00 Šancí mají domácí v početní výhodě spoustu, dostat balonek za Hodíka se jim ale nedaří.
37:57 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
37:57 Sparta má jedinečnou šanci otočit vývoj utkání. Uvidíme, zda třetí přesilovou hru využije.
36:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #3 Martin Pražan (4:4)
36:54 A máme vyrovnáno. Jednoduchý kontr zakončuje Čermák.
36:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #24 Jan Marvánek (3:4)
36:27 Chvilka na útočné polovině a hned tu máme gól domácích.
36:08 Benešova svatyně je stále pod ostrou palbou.
35:48 Beneš svými zákroky drží Spartu na dostřel.
35:21 Čermák po nahrávce Wertheima trefuje pouze Karla Hodíka do masky.
34:40 Martin Beneš poctil naše zraky jedním ze svých vyborných zákroků.
33:56 Marvánek pobídl Bohuslávka do situace 1 na 1 u Hodíkovi branky. Sparťanský hráč ale v souboji nebyl úspěšný.
33:06 Ondrušek z výběhu trefuje Beneše do helmy.
32:38 Peška krásně vypressoval balon, bohužel z toho ale nakonec nic nebylo.
32:00 Juha s Fišerem v situaci 2 na 1. Neúspěšně.
31:26 Chodov teď dlouho dominuje na balonu a nepouští Spartu do šancí.
29:14 Wertheim před vlastním brankovištěm nahral přímo na chodovské hokejky. Naštěstí pro něj neměli chodovští seřízená mířidla.
28:28 Rozehrávka domácích aspirovala na gólovou šanci, avšak Fišer zapomněl balonek za sebou, takže gólovou šanci mají hosté.
27:55 Matoušek motá hlavu sparťanským útočníkům.
27:07 Beneš vyhodil balonek přímo na čepel Votavy. Ten se střelou čekal příliš dlouho a trefuje pouze na poslední chvíli postavený blok Krbce.
26:06 Bohuslávek byl srolován v útočném rohu. Fanouškům se to nelíbí, sudí zůstává v klidu.
25:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #89 Vojtěch Klápa (2:4)
25:17 Chodov drží úspěšnost přesilovek na 100%.
24:19 Chodov kombinuje nebezpečně na domácí polovině. Rozhodčí dává ruku nahoru a Chodov bude mít další přesilovku.
24:03 Krbec zkoušel střelu ze zátahu, ta mu však sjela
23:13 Chodov i přes proměněnou přesilovku stále tlačí na sparťasnké hráče.
21:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (2:3)
21:45 Chodov přesilovku využívá.
21:19 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
21:19 I Chodov bude mít šanci ukázat své přesilovkové umění.
21:04 Fišer z úhlu sám na Hodíka, ten jeho střelu kryje.
20:35 Chodov čeká na vhodnou příležitost k rozběhnutí útoku.
20:01 Úvodní buly pro Chodov, Sparta se vydává do pressu.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:59 Sparta zatím přesilovku nevyužila, bude mít ale k dispozici ještě zbývajících 21 vteřin.
18:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #87 Michal Kareš (2:2)
18:20 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
18:20 Gól je uznán a Sparta si navíc střihne druhou přesilovku.
18:20 Sparta vstřelila gol. Sedláček se krásně sám proháčkoval před Hodíka. Chodov si vybíra trenérskou challenge. Uvidíme zda bude gól uznán.
16:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #93 David Horký (1:2)
16:45 Votava po chybě v obranně Sparty ukázkově vykoupal Martina Beneše a vrací Chodovu vedení.
16:09 Sparta klidně kombinuje na míčku a čeká na příležitost.
14:25 Bohuslávek běžel úplně sám na Hodíka. Druhý jmenovaný byl úspěšnější.
13:09 Horký po přesné krosové nahrávce netrefuje zařízení.
12:07 Pruner nahazoval na Juhu, ten skákaví míček zkrotit nedokázal.
10:01 Marvánek dlouhým zátahem zkoušel zvýšit skóre, míček ale k Hodíkovi nedoputoval.
09:38 Votava z úhlu pálí, Beneš ani tentokrát však zasahovat nemusí.
09:02 Přesilovka zůstala nevyužita.
07:52 Sparta zatím drží Chodov velmi nízko a ostřeluje Hodíka ze všech možných a nemožných úhlů
07:03 Sparta nám má možnost ukázat, co si v letní přípravě natrénovala za přesilovkové kombinace.
07:02 Vyloučen hráč #17 Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
07:01 Rozhodčí má zdvyženou ruku, bude se vylučovat.
06:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #14 Marek Zouzal (1:1)
06:17 Curney po nahrávce Zouzala vyrovnává stav utkání.
05:44 Bohuslávek chtěl prověřit Hodíka přízemní střelou, ta ale byla ztečována vysoko nad.
04:13 Martin Beneš se blýskl dalším krásným zákrokem v situaci 2 na 0.
03:55 Skřivánek poslal dobrou střelu směr Martin Beneš, avšak ten nakonec zasahovat nemusel.
02:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Mikuláš Komárek (0:1)
02:13 Fišer vypressoval balon a Juha uklízel do prázdné, rozhodčí však branku neuznává kvůli předchozímu faulu
01:03 Curney byl dobře připraven na střelu z první, Hodík se ale stihl přesunout.
00:18 Votava poslal ploužáček k Benešovi. Ten vyhazuje na Bohuslávka a ten také jemně ohrozil bránu hostí.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává Chodov.