1

3.

série

ESA logistika Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 3:4pn
branky: 1. Milan Meliš, 2. Martin Šindelář, 48. Marek Beneš - 25. Jakub Buršík, 28. Tomáš Kvasnica, 60. Jaroslav Petrák, N Šimon Batkovič; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 411; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 31 - Daniel Műck 27; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva ESA logistika Tatran Střešovice hráč #70 Milan Meliš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #34 Matúš Gajdoš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ESA logistika Tatran Střešovice hráč #5 Adam Tlapák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #21 Jakub Buršík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ESA logistika Tatran Střešovice hráč #32 Martin Čermák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #97 Šimon Batkovič a vstřelil rozhodující gól (3:4).
65:01 Trestná střílení rozhodnul hned první nájezdník Bohemians Batkovič. Tatran tak "utrpěl" jeden bod a Bohemians se derou do čela tabulky soutěže se dvěma body. Doufám, že jste si zápas s extra porcí minut náležitě užili. Od nás z pořadatelského stanoviště to už je vše, děkuji za pozornost a budu se těšit zase příště napočtenou.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:5
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Máme po prodloužení, čekají nás tři exekuce.
62:54 Beneš skončil na zdi, podle rozhodčích oba stejně.
62:10 Jurco hrdina okamžiku!
61:30 Šindelář na vteřinu získal míček, aby ho následně odevzdal zpět.
61:12 Jurco dokázal vykopnout míček na poslední chvíli.
61:03 Beneš zatopil pod kotlem, volný úder pro hosty.
60:02 Míček získala Bohemka.
60:01 Čeká nás maximálně pětiminutové prodloužení ve hře 3 na 3.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:42 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #87 Samuel Virga (3:3)
59:42 Mück odběhl a dvě vteřiny na to Bohemians srovnávají tempo. Petrák se prosadil a zřejmě nás dovede do prodloužení.
59:01 Kawulok se opřel do zad Šindeláře.
58:41 Tatran dostal míček po autu, Mück zpět v akci.
57:56 Šimek z úhlu netrefil prázdnou branku.
57:15 Bohemians stahují Mücka a jdou zkusit štěstí v šesti.
56:54 Meliš trefil vysokým obloučkem rantl mantinelu, míček pak skočil zpět do hřiště. Klobouček!
56:38 Mück vyráží.
56:37 Obě poloviny Court side seats si vyzkoušely roli podavačů míčku.
55:58 Beneš na krosu nikoho neměl.
55:44 Kreysa nepřekonal sedícího Mücka, který ještě ze všech sil nastavil střele ruce i nohy.
55:20 Zezulka trefil clonu Buršíka.
54:25 Kvasnica těsně míjí tyčku.
53:56 Havlas zblízka neúspěšný.
53:22 Mück v klubíčku zřejmě chytil míček na brankové čáře.
53:00 Branka shozená na Mückovi, Krebner zraněný nebo v křeči na zemi. To zavání nějakým brzkým vyloučením.
51:51 Řehoř po souboji se Šindelářem skončil na zemi.
51:25 Jurco dlouhým výhozem našel Kreysu, který nepřekonal gólmana hostů.
50:08 Beneš zkusil nápravu, Mück vyráží ramenem do autu.
50:00 Trestné střílení družstva ESA logistika Tatran Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
50:00 Tlapák si počkal na faul a vynutil si nájezd. Beneš však Mücka nevymíchal.
49:16 Bohemka se ale nevzdává a tlačí se do šancí.
48:34 Kreysa pohrdnul prázdnou brankou.
47:22 Havlas naskakuje a toto oslabení mělo pro Tatran obzvláště sladkou příchuť.
47:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #4 Filip Eliáš (3:2)
47:15 Trestaný Havlas skoro přepadnul do hřiště v jaké euforii byl z gólu jeho parťáků v oslabení. Zodpovědnost za koncovku na sebe vzal kapitán Tatranu Beneš.
46:59 Zvonila nám tyčka.
46:42 Tlapák odrazil míček a ušetřil pár vteřinek.
45:47 Krebner pálil do zformované obrany.
45:22 Havlas jde za sekeru sedět na trestnou.
45:21 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
44:27 Míček skončil jak po přejetí parním válcem.
44:12 Mück v pozoru.
42:17 Šimek přinesl trochu klidu do nervózní snahy spoluhráčů vymanit se z vysokého napadání.
41:09 Oblouček z florbalek domácích byl až moc létavý.
40:46 Kreysa se dlouho vymotával z obležení za brankou, pak už neměl sílu přesně zakončit.
40:01 Poslední buly do úvodu třetiny v regulérní hrací době získává na své čepele Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 8:16
39:59 A po sportovním vrácení míčku nebyl ani ve zbylé části třetiny. Bohemians chytla druhý dech a srovnala utkání. Uvidíme, zda poslední třetina přinese vítěze dnešní hry. Teď si ale užijme vystoupení od Movement studio.
39:49 Míček nečekaně odskočil těsně před Mückem, ale gól do šatny z toho nebyl.
39:23 Šimek těsně mimo tři tyče.
38:46 Kučera měl vyhlídnutý růžek branky, Mück včas nastrčil ruku do střely.
38:14 Čermákovi odskočil míček od čepele, minelu hráči Bohemians nepotrestali.
37:59 Míček skončil v autu pod přizvednutým mantinelem.
37:37 Jurcova pozornost dostává zabrat.
37:01 Šimek nevyzrál na Mücka.
36:38 Sportovně přiznaná teč do autu od Tatranu.
36:04 Šermovačka před brankou domácích, míček zblokovaný.
35:06 Jurco notně z úhlu likviduje střely z boku.
34:13 Zezulka si málem do branky dotlačil vlastňák.
32:56 V hale jsme si lehce přisvítili, třeba to hráčům pomůže lépe najít branku.
31:27 Diváci u hřiště teď málem dostali florbalkami do hlav.
30:53 Beneš vybojoval nedovolený zákrok.
29:57 Tatran nemůže najít cestu přes zelenobílé a často zbytečně chybuje.
28:37 Kolískovo zaváhání hasí Jurco.
27:29 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #26 Tomáš Kvasnica, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:2)
27:29 Premiérovou trefu v superlize si připisuje letní posila Bohemians Kvasnica a my začínáme "od nuly".
26:40 Oba týmy přečkaly hru ve čtyřech bez ztráty kytičky.
26:11 Míček škrtnul Jurcovy konečky prstů.
25:39 Zatím hrajeme vyčkávanou.
24:40 Vyloučen hráč #34 Matúš Gajdoš družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
24:40 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
24:40 Řady hráčů na hřišti nám trochu prořídly, protože budeme hrát 4 na 4.
24:27 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (2:1)
24:27 Buršík sólo akcí překonává Jurca. 1:2 z pohledu Bohemians.
24:12 Krebner trefuje přichystané ruce Jurca.
22:57 Meliš to zkusil výběhem přes celé hřiště, těsně netrefuje zařízení.
21:58 Kreysa táhlou střelou trefil hruď Mücka.
21:40 Střelu posledně jmenovaného zakleknul Malič.
21:09 Šindelář se na střídačce Tatranu připojuje k bubeníkům v ochozech.
20:32 Kún promarnil vsítění branky "do prázdné".
20:01 Druhá třetina znamená vybojovaný míček pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:58 Po vteřinkách a zblokovaných střelách končících v autu se šineme ke konci třetiny. Stav se nám nezměnil, do další části máme skóre 2:0 pro Tatran.
19:29 Kotel Bohemky žene své hráče ke gólu do šatny.
18:36 Lehce akrobaticky/breakdancově teď Mück vykopnul míček pryč do bezpečí.
17:58 Havlas si položil Mücka, který ale jeho střelu vykryl helmou.
17:42 Petrák zablokoval střelu Beneše.
17:07 Jurco otálel s přihrávkou míčku, protože kolem něj kroužili protihráči.
16:20 Virga končí na mantinelu.
14:26 Petrák zahrozil z blízkosti branky Tatranu.
13:53 Kawulok z otočky neměl přesnou ránu.
12:25 Jurco za brankou chytá míček a vyhazuje.
11:54 Šebek zamířil střelou do rohu hřiště.
11:10 Zápas má slušné obrátky, ale po namlsání z prvních minut zažíváme gólový půst.
10:29 Domácí jsou zpět v plném počtu.
10:17 Bohemce se krátí čas početní výhody.
09:22 Jurco chytá míček do záhybu dresu.
09:00 Beneš v tvrdém souboji s Buršíkem úspěšnější.
08:29 Vyloučen hráč #17 Adam Kučera družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
08:29 Po krátkém odloženém vyloučení je na trestnou odeslán Kučera za držení.
07:11 I Court side seats, tedy místa u hřiště, jsou poměrně dobře obsazena fanoušky, kteří si zblízka užívají atmosféru zápasu.
06:11 Beneš vyslal Meliše, o kterého se v rohu staral Buršík.
05:17 Hronek odztrátoval míček u branky Jurca.
04:39 Poprvé slyšíme i kotel Bohemky.
03:31 Jurco v brance čaruje, proti osamocenému hráči hostů nedopustil gól.
02:53 Beneš orazítkoval botu Mücka.
02:04 Mück pevně sklapnul nohy a Bohemians se dostávají na míček.
01:25 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #72 Šimon Vavroušek (2:0)
01:25 A nestíhám ani dopisovat předešlý stav, a Mück loví míček ze sítě podruhé. Šindelář po spolupráci s Vavrouškem odskakuje do dvougólového vedení.
00:43 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (1:0)
00:43 Neuběhla ještě ani minuta a fanoušci Tatranu v ochozech bouří po skórování Meliše. Slibný začátek a stav 1:0
00:25 Kapitán Beneš protáhnul Mücka v brance hostů.
00:01 Úvodní vhazování přineslo míček na čepele domácích. Jurco lapá míček a posílá spoluhráčům.
00:00 Pomalu máme za sebou lineupy, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu u online/videa či přímo u nás na hale.
00:00 V nové sezóně přišlo několik změn nejen co se týče videí ze zápasů, která jsou nyní přes placená předplatná, ale i na hale. Posunuly se nám střídačky na protější stranu od hlediště, čímž uvolnily místo pro Court side seats, kdy jako diváci můžete být dění na hřišti ještě blíže. O přestávkách nás také čeká program o ceny a vystoupení tanečnic.
00:00 Krásný páteční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár okamžiků rozehraje úvodní zápas nové florbalové sezóny 2023/2024 Livesport Superligy. Začínáme pěkně zostra pražským derby mezi Tatranem Střešovice a FbŠ Bohemians, alias vítězi loňských pohárů (Tatran Superligový, Bohemians Pohár Českého florbalu).