• 60 59:51
    12:4
    (Osifčin)

Floorball Club FALCON - Florbal Primátor Náchod B 12:4
branky: 4. Vojtěch Řádek, 5. Jakub Škrdla, 5. Vojtěch Řádek, 20. Miloš Beer, 22. Vojtěch Horák, 23. Jiří Navrátil, 25. Radek Blažek, 34. Vojtěch Řádek, 42. Kryštof Pospíšil, 50. Jakub Škrdla, 55. David Sgall, 58. Richard Marek - 2. Jakub Langpaul, 29. Petr Hencl, 29. Jan Čečetka, 60. Jakub Langpaul; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Pavel Malý 17 - Matěj Stuchlík 0, Petr Kovář 9; po třetinách: 4:1, 4:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Poslední zápas v základní části jsme zvládli odehrát v solidním tempu, bez zbytečných chyb a s gólovým příspěvkem od všech našich pětek. Po loňské sezóně, kdy jsme bojovali do posledních kol o záchranu v divizi je už teď letošní sezóna úspěchem. Celkového třetího místa si vážíme, naše výkony v zápasech základní části byly hodně vyrovnané. Budeme hrát poprvé v historii klubu play off ve kterém se chceme poprat o co nejlepší výsledek. Jedeme dál směr náš cíl.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): První půlka zápasu se nám dnes opravdu nepovedla a díky tomu jsme přišli o možnost bojovat o body. Soupeř trestal jednu naši chybu za druhou a výsledek si ve zbytku zápasu pohlídal. Kdybych měl ale hodnotit celou sezonu, tak skončila úspěchem nejen výsledkovým ale především tím, že se hráči dokázali v průběhu neustále zlepšovat a odměnou jim je krásné 2.místo v divizi!! Je to úspěch nejen pro hráče ale i pro celý klub, a za to bych rád všem, kteří se na něm podíleli chtěl poděkovat!
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:51 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 12:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #37 Nikolas Osifčin (12:4)
59:24 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání
57:50 GÓL Floorball Club FALCON! 12:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #48 Jakub Škrdla (12:3)
54:56 GÓL Floorball Club FALCON! 11:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #48 Jakub Škrdla (11:3)
54:29 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
52:44 Timeout Florbal Primátor Náchod B
50:25 Vyloučen hráč #89 Antonín Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
49:22 GÓL Floorball Club FALCON! 10:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (10:3)
41:41 GÓL Floorball Club FALCON! 9:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #9 Kryštof Pospíšil, asistoval #87 Jiří Navrátil (9:3)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
37:38 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
34:58 Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:21 GÓL Floorball Club FALCON! 8:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (8:3)
31:18 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #3 Vojtěch Horák.
28:56 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #87 Adam Jakubský (7:3)
28:31 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #23 Jáchym Cejnar (7:2)
24:22 GÓL Floorball Club FALCON! 7:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #98 Jan Plášil (7:1)
24:22 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Petr Kovář družstva Florbal Primátor Náchod B
22:18 GÓL Floorball Club FALCON! 6:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #62 Filip Ouředníček (6:1)
21:14 GÓL Floorball Club FALCON! 5:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:40 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #3 Vojtěch Horák (4:1)
04:49 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #99 Dominik Šimáně (3:1)
04:44 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
03:04 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
01:16 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #60 Jakub Kubásek (0:1)