(Šlambora)
  • 60 59:39
    Sparta

Florbalová akademie MB - ACEMA Sparta Praha U23 B 4:3
branky: 3. Tadeáš Korolevyč, 5. Vojtěch Hrůza, 47. Kryštof Šlambora, 60. Tadeáš Korolevyč - 2. Matěj Hrádek, 45. Matyáš Kopecký, 53. Matěj Hrádek; rozhodčí: Martin Kněžík - David Hejzlar; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 15 - Filip Škaroupka 9, Samuel Stündl 10; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Souhlasím, že se nehrál florbal ve vysokém tempu. Naše hra byla dnes založena na disciplíně a velké zodpovědnosti za výsledek, chvílemi bylo možná vidět, že jsme se báli hrát trochu víc na riziko. Chyby se občas staly, někdy podržel opět výborný Vojta v bráně, někdy z toho byl zbytečný gól. Jinak se opakuji, chválím disciplínu a zodpovědný výkon, za který jsme odměněni divizní euforií dvacet vteřin před koncem. Záchrana soutěže nás v poslední fázi sezóny stála celkem síly a hlavně nervy, ale tahle radost v úplném jejím závěru stojí za to. Věřím, že na příští sezónu se připravíme lépe, budeme silnější a zápasovou euforii si budeme užívat na opačném pólu divizní tabulky. Díky všem za dnešní zápas. Díky všem spoluhráčům za odehranou sezónu a především odmakaný a dobře zvládnutý závěr sezóny.
60:00 Komentář hostů Ucháč Jakub (Trenér): Bohužel, se dnes nehrál florbal v nějak vysokém tempu. My jsme se přizpůsobili hře soupeře a dvě, a možná i ty tři, třetiny se prakticky nic nedělo. Nakonec životní střela dvacet vteřin před koncem rozhodla v náš neprospěch. Díky za sezónu a zdravíme trenéra do Šanghaje.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:59 A je dobojováno.
59:54 Hosté v šesti.
59:40 Buly pro domácí.
59:39 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
59:39 GÓL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #8 Kryštof Šlambora (4:3)
58:51 Veber si nerozuměl s Langem, takže se k míčku dostali domácí.
58:00 Dvě minuty do konce třetí třetiny: Sparta nikam nespěchá a my čekáme, co soupeři vymyslí.
56:59 Sparta rychlý protiútok nezvládla, takže skóre zůstává beze změny.
56:15 Tůmova střela od levého mantinelu - mimo.
55:03 Lang se pokusil propašovat přihrávku na střed, ale tento záměr mu nevyšel.
54:27 Hráči si předávají míček. Nikdo ho evidentně nechce.
54:03 Přihrávky okolo brány zvládáme, ale možná by to chtělo spíše střílet.
53:16 Valíček posílá přihrávku Krouskému, ale tomu se nepodařilo skákající míček zpracovat.
52:57 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Matěj Hrádek, asistoval #55 Jan Bízik (3:3)
52:44 Bízik zkusil překvapit Šimona, ale neúspěšně.
52:16 Sparta trefuje pouze tyč.
50:50 Konečně nám opět funguje online zápis, tak uvidíme, jak se bude domácím dařit v oslabení.
50:49 Vyloučen hráč #89 Radovan Kohút družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
46:23 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #14 Albert Vocel (3:2)
44:37 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #86 Matěj Eisenkolb (2:2)
42:26 Stehlík byl zahnán do kouta a z této pozice už opravdu nevystřelí.
41:43 Aktuálně hru domácím komplikují především nepřesné nahrávky.
40:07 Kopecký byl rychlejší než míček, a tak se ke střele nedostal.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:40 U míčku je Hrůza a tato třetina se nejspíš dohraje v klidu.
38:45 Míček proskákal těsně vedle brány hostů.
37:20 Lang trefuje pouze našeho gólmana.
36:49 Nojovič trefuje Pánka do nohy.
36:15 Tůma si chystal střelu tak dlouho, až se k ní vůbec nedostal.
34:58 Krouský by rád přihrál, ale nemá komu. Na pomoc mu přichází Šlambora.
32:56 Domácí doběhli před bránu hostů a najednou jako by nevěli, co s míčkem. Nakonec sice vystřelili, ale šance již byla promarněná.
31:38 Hrůza oběhl bránu hostů, ale nic z toho nevytěžil.
29:57 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Samuel Stündl družstva ACEMA Sparta Praha U23 B
29:01 Hezky provedená akce v podání Sparty, ale finální střela šla vysoko nad horní tyč.
27:33 Stehlík vystřelil, ale pod úplně špatným úhlem.
25:45 Šlambora se snaží napadat rozehrávku hostů a přestože nakonec míček nezískal, tak alespoň donutil soupeře k ústupu.
24:32 Kohút přestřeluje bránu. A přitom měl nalevo Hrůzu, který mohl střílet do prázdné brány.
23:13 Brána hostů v ohrožení, ale obránci na poslední chvíli vše vyřešili. Hra se přesouvá zpět k naší bráně.
22:02 Místo do brány střílí Hieu La vedle brány.
21:39 Valíček posílá dlouhou nahrávku až k bráně hostů, následuje souboj u mantinelu a u míčku zůstávají i nadále domácí.
20:13 U balónku jsou Hrůza a Starý, kteří začínají vymýšlet útočnou akci.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:02 Přihrávka na spoluhráče, který nahrávku evidentně nečekal, a Sparta ztrácí míček.
17:26 Sparta netrefuje ani z dorážky odkrytou bránu.
15:58 Domácí trefují tyčku.
15:24 Tuto střelu Šimon viděl, a tak si s ní bez větších problémů poradil.
13:52 Veber proběhl přes celé hřiště a poslal nahrávku Langovi. Ten sice střílí razantně, ale nad bránu.
12:07 Herní tempo se nám podstatně zvýšilo a spolu s ním se zvyšuje i nepřesnost nahrávek.
11:10 Gólman hostů nyní předvedl parádní zákrok a nepřipustil navýšení skóre ve prospěch domácího celku.
10:43 Valíček uklidňuje hru a obíhá čestné kolečko kolem naší brány.
07:44 Nebezpečný střelecký pokus hostů od levého mantinelu. Těsně vedle.
06:55 Valíček posílá po mantinelu přihrávku na Stehlíka. Tomu se ale nepodařilo balónek zpracovat a domácí se musejí rychle vracet do obrany.
06:00 Míček poskakuje před naší bránou, ale k případné dorážce se nikdo nežene.
04:35 Boleslav je na míčku o poznání aktivnější, Sparta zatím nikam nespěchá.
04:06 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #93 Vojtěch Starý (2:1)
03:28 Spartu inkasovaný gól nerozhodil a hráči dál pokračují ve své herní strategii.
02:28 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #14 Albert Vocel (1:1)
02:28 Klidný přístup se soupeřům nevyplatil. Z rychlé akce se prosazuje Korolevyč a máme srovnáno.
01:47 Sparta zatím v klidu kombinuje u vlastní brány a nikam se nežene.
01:05 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Matěj Hrádek, asistoval #18 Lukáš Veber (0:1)
01:05 Pěkná, razantní střela zasvištěla pod horní tyč a Sparta vede 1:0.
00:27 Malý nezpracoval nahrávku Starého a k míčku se dostávají hráči Sparty.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.