11:8
    Karel VAŠÁK
    (Suk)

FBC Panthers Liberec - TJ Sokol Dvůr Králové nL 11:8
branky: 7. Filip Munzar, 10. Pavel Sekyra, 12. Filip Munzar, 31. Pavel Hůza, 34. Martin Benda, 35. Dominik Trunec, 36. Ondřej Neuman, 37. Šimon Krebs, 42. Pavel Hůza, 51. Filip Munzar, 53. Šimon Krebs - 1. Karel Vašák, 3. Michael Havran, 6. Michael Havran, 25. Šimon Říha, 47. Martin Heřmanský, 50. Karel Vašák, 52. Kristián Hráský, 58. Karel Vašák; rozhodčí: Ladislav Láska - Marek Pohunek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 25 - Jan Král 31, David Stibor 4; po třetinách: 3:3, 5:1, 3:4
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Dneska jsme vyhráli zaslouženě a mohlo to být i o víc, v lednu jsme chytli slušnej lauf 10bodů zu 12 je fajn, jak by řekli mladý Panhters on fire! :-)
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
59:59 DOmácí nakonec zvládli utkání celkem jednoznačně a po bojovném těžkém úvodu od druhé třetiny měli zápas pod kontrolou
57:19 Hosté ještě dramatizují situaci a snižují stav na rozdíl tří branek.
57:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 11:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (11:8)
54:10 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
52:17 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
52:17 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #5 Martin Benda (11:7)
52:17 Střídání brankáře. Nový brankář #55 David Stibor družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
51:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #19 Jakub Háze (10:7)
51:00 Domácím se vrací vedení o čtyři branky
50:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar bez asistence (10:6)
49:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #22 Kristián Hráský (9:6)
47:56 Hosté se už vztekají a chtějí s výsledkem něco udělat, bohužel spíš než hrou se prezentují vzájemným pokřikováním na sebe. Pantheři drží pozice i vedení
46:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #74 Patrik Adámek (9:5)
44:35 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
42:01 Domácí vstoupili do druhé části aktivněji a vstřelili další branku. Na jejich hokejkách by měl už po zbytek utkání být klid
41:05 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza bez asistence (9:4)
40:00 Střely ve 2. části: 15:10
39:31 Domácí se zatím brání proti přesilovce hostů dobře a koncem druhé třetiny se hrálo spíš na druhé straně
38:25 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #10 Jan Burkoň (8:4)
35:44 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #88 Pavel Hůza (7:4)
35:44 S brankami se teď roztrhl pytel a z údivu jsem až přestal zapisovat, jedna hezčí branka za druhou a domácí odskakují až na rozdíl tří branek
34:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #71 Josef Dalibor (6:4)
33:31 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #5 Martin Benda, asistoval #71 Josef Dalibor (5:4)
30:08 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:4)
27:00 Další šance z holích domácích skončily na brankáři, který od začátku třetiny zatím brzdí panteří brankostroj
24:50 Domácí tlak rozmělnili hosté rychlou svižnou střelou, která skončila v horních patrech domácí brány. Je to škoda a je to branku pro Podkrkonoší
24:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #22 Kristián Hráský (3:4)
24:14 To zasloužilo potrestat trestuhodná chyba hostů, k míčku se dostal Neuman a sám před kysnou mířil vysoko
23:33 Když už Pádlič nemůže Kubajs v brance ho zaskočí. Nezblokovatelná střela skončila na masce domácího brankáře, který v Liberci chrání svatyni už druhým rokem
21:09 Na začátku druhé třetiny se oba týmy pokusili okamžitě vstřelit branku, proti byli oba brankáři
20:00 Střely v 1. části: 14:13
18:50 Neuvěřitelnou šanci spálil domácí Hůzič ani nadvakrát se mu nepodařilo přehodit už ležícího brankáře.
17:41 Domácí měli mnoho šancí, aby mohli se ujmout vedení, bohužel jejich střely míjeli prostor branky
14:02 Přesilovku sehráli domácí celou na útočné půlce a obstřelovali hostující branku ze všech možných pozic. Ze střelnice nakonec nevzešel žádný gol a stále trvá remíza
11:50 Vyloučen hráč #31 Jan Král družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
11:18 A je srovnáno! Perfektní akce na jeden dotek
11:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:3)
09:17 Už to máme jen o jednu branku. Seky z podobného prostoru snižuje na nejmenší možný rozdíl.
09:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #93 Ondřej Neuman (2:3)
08:10 Hráči ze Dvora mají chuť útočit a zatím je proti navyšování výsledku domácí brankář Kuba Rudiš
07:01 Panteři snižují a dostávají se do zápasu díky brance Filipa Munzara, zakončit se mu podařilo rychlou akci a z před branky nedal hostujícímu brankáři šanci.
06:23 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #77 Pavel Sekyra (1:3)
05:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #20 Karel Vašák (0:3)
03:20 Domácí se pokusili s výsledkem hned něco udělat nakonec se ke střele dostal Dominik Trunec a hostující golman se musel natáhnout, aby zabránil snížení skore
02:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:2
01:55 Do další šance se dostali hosté a domácí golman si připisuje první zákrok
00:39 K prvnímu střeleckému pozdravu se dostali i hosté a hned rána pod víko a hráči Dvora se ujímají vedení
00:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #89 Josef Šimek (0:1)
00:12 Zápas začal rychlou akcí domácích útočníků, po které se ke střele dostal domácí Neuman
00:00 Vítejte u dalšího domácího zápasu libereckých Panterů, kteří dnes vyzvou hráče Dvora Králové. Východočeši jsou v tabulce na  šestém místě a bojují o možnost účasti v play off. Domácí potřebují každý bod a očekává se dramatické utkání