Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Liberec B - Florbal Primátor Náchod B 6:11
branky: 1. Bohuslav Ferdan, 14. Lukáš Čihák, 21. Lukáš Kořínek, 36. Jakub Jaroš, 51. Jakub Jaroš, 60. David Horáček - 7. Adam Jakubský, 7. Jakub Tlučhoř, 8. Nikolas Osifčin, 17. Lukáš Prause, 29. Jakub Vysoký, 30. Lukáš Rázl, 34. Nikolas Osifčin, 37. Adam Kovařík, 38. Filip Knettig, 41. Adam Kovařík, 57. Filip Knettig; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Dominik Plíšek 8, Dominik Plíšek 7, Tomáš Janota -3, Tomáš Janota 7 - Matěj Stuchlík 33; po třetinách: 2:4, 2:5, 2:2
60:00 Komentář domácích Pecháček Jakub (Vedoucí): Oproti včerejšímu strašidelnému výkonu, dnes kluci předvedli výrazně lepší utkání avšak to není to, co umíme. Mohlo to být lepší. Věřím, že jednoho dne to přijde a budu sem moci napsat něco čistě pozitivního. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za celkem fair play zápas.
60:00 Komentář hostů Vlášek Dalibor (Vedoucí): Do zápasu jsme nevstoupili dobře,ale rychle jsme se zvedli a když jsme dodržovali pokyny, byli jsme jednoznačně lepší,pak bylo jen o nás kolik dáme šancí...bylo jich tak na tři zápasy. Bohužel závěr jsme si pokazili sami zbytečnými vyloučeními...
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:46 GÓL FBC Liberec B! 6:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:11)
58:05 Timeout Florbal Primátor Náchod B
58:05 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost
58:05 Na konci zápasu diváci uvidí hru 4 na 4.
56:40 Vyloučen hráč #11 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
56:40 Liberec zkusil hru v 6, ale příliš dlouho jim to nevydrželo a Náchod bude hrát přesilovou hru.
56:16 Timeout FBC Liberec B
56:16 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #37 Nikolas Osifčin (5:11)
53:46 Ani druhou přesilovku Liberec nevyužil.
51:25 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování
50:38 Jaroš nyní skvěle vystihl přihrávku hostů a v samostatném úniku se v zakončení nemýlil a snižuje rozdíl ve skóre.
50:37 GÓL FBC Liberec B! 5:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #18 Roman Maňák (5:10)
49:28 Liberec narozdíl od soupeře nevyužil přesilovku a pokračuje v zápase s 6 gólovým mankem.
47:21 Po neproměněném trestném střílení Liberec pokračuje v přesilové hře.
47:20 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #91 Adam Kovařík.
46:56 Přesilovku nyní dostanou k dispozici i domácí.
46:55 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování florbalky
40:21 O rychlý gól v prvních vteřinách třetiny se tentokrát postaral Náchod a odskakuje soupeři na rozdíl 6 gólů.
40:20 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Adam Kovařík, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (4:10)
40:01 Sledujeme úvodní vhazování 3. třetiny a Liberec opět vyhrál a pouští se do útoku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Tomáš Janota družstva FBC Liberec B
40:00 Střely ve 2. části: 15:15
38:02 Náchod odskakuje o další gól a Liberec musí více zapracovat na útoku.
37:56 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #24 Lukáš Rázl (4:9)
36:00 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:8
35:10 GÓL FBC Liberec B! 4:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #66 Lukáš Macháč (4:7)
33:10 Sekání od Pecháčka bylo potrestáno proměněným nájezdem Náchoda.
33:09 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin z trestného střílení (3:7)
33:09 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Tomáš Janota družstva FBC Liberec B
33:09 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Dominik Plíšek družstva FBC Liberec B
29:40 Spoza branky Rázl překvapil Plíška a uklidil mu míček za záda.
29:39 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #91 Adam Kovařík (3:6)
28:46 V posledních vteřinách hosté využívají přesilovku a zvyšují svůj náskok.
28:45 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:5)
28:03 Domácí zatím skvělé brání oslabení. Nyní v samostatném úniku Horáček střílel do těla Stuchlíka.
26:58 Hosté mají k dispozici přesilovou hru za sekání Ševčíka.
26:57 Vyloučen hráč #89 Matěj Ševčík družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
24:30 Většina hry se nyní odehrává okolo středového kruhu.
20:58 Liberec opět střílí rychlý gól v úvodu třetiny. Ferdan našel před brankou číhajícího Kořínka a ten míček přiklepnul do branky.
20:57 GÓL FBC Liberec B! 3:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (3:4)
20:01 Úvodní vhazování vyhráli opět domácí a pouští se do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 12:16
16:38 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #36 Filip Knettig (2:4)
13:57 Při úniku 2 na 1 skvěle přihrál Jaroš Čihákovi a ten uklízel míček do prázdné branky.
13:56 GÓL FBC Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Lukáš Čihák, asistoval #11 Jakub Jaroš (2:3)
10:05 Liberec byl velmi blízko gólu, ale na krátkou vzdálenost se nepodařilo Horáčkovi ani jeho spoluhráčům umístit míček za záda Stuchlíka.
07:10 Hosté pokračují gólovou sprchou a umístili další gól za Plíškova záda.
07:04 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin bez asistence (1:3)
06:41 Po úvodní tlaku domácích tu máme 2 rychlé gólu hostů a rázem se ujímájí vedení.
06:40 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #24 Lukáš Rázl (1:2)
06:25 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #60 Jakub Kubásek (1:1)
00:27 První kombinace Liberce nám hned v úvodní minutě přinesla rychlý gól a Liberec se ujímá vedení.
00:26 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #39 David Horáček (1:0)
00:01 Úvodní vhazování vyhráli domácí a zakládají svoji akci.
00:01 Vítáme Vás u dnešního zápasu, kde svoje síly poměří domácí FBC Liberec B a Florbal Primátor Náchod B.