8:9
    Matěj FULÍN
    (Žáček)

FBC Panthers Liberec - FBC Slavia Praha 8:9p
branky: 10. Ondřej Neuman, 11. Tomáš Szabo, 13. Tomáš Szabo, 20. Josef Dalibor, 40. Šimon Krebs, 45. Josef Dalibor, 55. Jiří Špak, 56. Tomáš Szabo - 24. Jaroslav Jaroš, 29. Jakub Žáček, 35. Antonín Štička, 38. Jakub Žáček, 41. Matěj Fulín, 49. Antonín Štička, 49. Matěj Fulín, 59. Dan Kašovský, 62. Matěj Fulín; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Ladislav Láska; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 38 - Petr Kabelka 14; po třetinách: 4:0, 1:4, 3:4, 0:1
65:00 Komentář domácích: Po výborné 1. třetině přišla naše tradiční pauzička a druhou třetinu jsme doslova prospali. Ve třetí jsme sahali po vítězství, ale chybička v závěru nás poslala do prodloužení. Tam už nám nezbyly síly a soupeř si zaslouženě odváží výhru. nDěkujeme soupeři za utkání.
65:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Domácí mají stále fantastickou produktivitu. Nám, už klasicky zde, nevyšla první třetina. Laciné branky a fantastický golman soupeře. Od druhé třetiny jsme však trpělivě šli za svým cílem utkání otočit. Nakonec se to podařilo až v prodloužení. Pochvalu však zaslouží celý tým nejen za tento, ale i včerejší zápas. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za pěkné utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 0:3
65:00 Ukončení prodloužení
61:44 GÓL FBC Slavia Praha! 8:9
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #97 Jakub Žáček (8:9)
61:44 Hosté rozhodují toto utkání.
61:24 Obrovská šance hostů!
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Základní část je u konce a mužem vidět prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 7:15
60:00 Ve 3. části vyhráli hosté na střely 15:7,
60:00 Jdeme do prodloužení.
58:00 GÓL FBC Slavia Praha! 8:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (8:8)
58:00 Probíhá poslední 2 minuty 3. části.
58:00 Hosté po hře bez golmana vyrovnavaj a tlak jen stoupá.
57:42 Timeout FBC Slavia Praha
57:42 Hosté si berou timeout. Mužem vidět napinavý zavěr 3. části.
56:50 Zmatek před domácí brankou avšak to gól nepřinesl.
56:05 Napětí mezi oběma týmy by se dalo krájet.
55:21 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #71 Josef Dalibor (8:7)
55:21 Tomáš Szabo dáva hattrick a obrácí hru.
54:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (7:7)
54:32 Domácí vyrovnavají!
53:43 Domácí nevyuživají přesilovou hru a skóre je nadále na straně hostů.
51:45 Domácí mohou vyrovnat
51:43 Vyloučen hráč #75 Patrik Svoboda družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
48:45 Hosté jdou poprvé do vedení.
48:38 GÓL FBC Slavia Praha! 6:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (6:7)
48:25 Lze tu říct přísloví "nedáš dostaneš".
48:24 GÓL FBC Slavia Praha! 6:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #16 David Laho (6:6)
45:40 Hosté pokračují v neustálem tlaku.
44:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #3 Jiří Špak (6:5)
44:24 Po rychlý střele domácí zvyšují na skóre 6:5
43:50 Skvělý zákrok hostujicího brankáře který zachránil před gólem.
43:25 Hosté přehravaj domácí avšak domácí se jen tak nedají.
40:36 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #69 Michael Pitek (5:5)
40:36 Hosté vyrovnavaj. Stav utkání 5:5
40:00 Jdeme do poslední části. Která bude veloce napinavá. Kde se hosté budou snažit vyrovnat.
40:00 Střely ve 2. části: 3:16
40:00 Mohli jsme vidět 2. část plnou emocí a gólu.
39:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #18 Tomáš Szabo (5:4)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. části
38:35 Hodně emocí provázi vtomto utkání
37:42 Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
37:01 GÓL FBC Slavia Praha! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Jakub Žáček, asistoval #20 Dan Kašovský (4:4)
37:01 Hosté využívají přesilovku a vyrovnavají. Stav utkání 4:4
35:50 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
35:50 Další vyloučení pro domácí a hosté mají 3 přesilovou hru.
34:47 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #75 Patrik Svoboda (4:3)
34:47 Hosté trestají a snižuji na rozdíl 1 gólu.
31:26 Hosté nevyužili přesilovou hru a domácí mužou hrát v plném počtu.
29:26 Vyloučen hráč #26 Šimon Krebs družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:26 Zbytecný vyloučení domácích a hosté budou hrát přesilovou hru.
28:15 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Jakub Žáček, asistoval #69 Michael Pitek (4:2)
26:12 Hra se odehráva v obranném pásmu domácích.
23:25 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #97 Jakub Žáček (4:1)
23:25 Hosté snižuji na rozdíl tří branek.
22:25 Start do 2. časti se více povedl hostům.
21:05 Velká šance pro hostujicí tým.
20:01 Začala 2. část utkání.
20:00 V první časti na střely vedli hosté a to 13:12.
20:00 Každou chvíli bude začinát 2. část tohoto utkání.
20:00 Střely v 1. části: 12:13
19:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:0
19:24 Domácí zvyšují na 4 góly.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. části.
18:07 Domácí zvládli oslabení a hrajou v plném počtu.
17:50 Obrovská šance pro domácí avšak netrefili prázdnou bránu.
16:07 Vyloučen hráč #40 Jan Dlouhý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
16:07 První vyloučení pro domácí tým.
13:00 Rychlá nahrávka a hned rychlá střela od domácích. Stav utkání 3:0 pro domácí.
12:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:0)
11:36 Konstrukce domácích zachranila před gólem.
10:15 Domácí zvyšují na rozdíl dvou branek.
10:13 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #17 Jan Obermann (2:0)
09:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (1:0)
09:55 Úvodní branka pro domácí tým. Stav utkání 1:0.
09:25 Zatím vidíme ze strany domácích velkou produktivitu avšak hosté odolavaj.
08:10 Hosté přežili oslabení a hrajou v plném počtu.
06:10 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
06:10 Uvidíme první přesilovou hru pro domácí tým.
03:45 Zmatky před domácí bránou avšak gól z toho nepadl.
01:55 Velká šance domácích.
00:05 Hned z úvodu rychlá střela domácích a hra se drží v obraném pásmu hostů.
00:01 Zápas právě začíná!!!
00:00 Pro domácí tým to je vesmírně duležitý zápas. Mužem očekavat rychlou ale i vyrovnanou hru.
00:00 Vítejte na dnešním utkání mezi domácím týmem FBC Panthers Liberec a hostujícím týmem FBC Slavia Praha. Přepokladání start 14:00