(Šimáně)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Dvůr Králové nL 6:3
branky: 27. Marek Weinelt, 29. Kamil Hebelka, 36. Filip Kulda, 37. David Cejnar, 57. Vojtěch Rusin, 59. Marek Weinelt - 18. Martin Teuber, 47. Jan Baudisch, 51. Šimon Říha; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Korunka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Beneš 13 - David Stibor 45; po třetinách: 0:1, 4:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Kábrt Miroslav (Trenér): Tak jsme jim to nářadí sebrali - tzv. jsme je rozmontovali. Utkání, ve kterém jsme, troufám si říct, tahali po celou dobu za delší konec, jsme si skoro ve třetí třetině nechali utýct. Škoda těch faulů, říkáme si to pořád, ale dneska naštěstí jen zčásti ovlivnily průběh. Doma jsme ještě neprohráli, a budeme v tom pokračovat i příští rok! Díky soupeři za utkání. Jo a DERBY PATŘÍ VORLŮM!
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Prohra se ctí. I když jsme tahali za kratší konec, při troše štěstí jsme mohli nějaký bod získat. Ale to bychom museli proměňovat šance. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 28:6
58:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #17 David Šimáně (6:3)
58:35 Weinelt vystřelil do prázdné branky
56:08 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
56:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #7 Dominik Hebelka (5:3)
51:19 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:00 Dvůr se díky přesilové hře dostává zpátky do hry
50:07 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #48 Jan Baudisch (4:3)
49:32 Beneš si připisuje další parádní zákrok
49:15 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi
46:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #20 Karel Vašák (4:2)
46:43 Baudisch vystřelil krásnou střelu na Beneše která proletěla na zadní tyčku
40:01 Buly ve 3. třetině vyhrála Rtyně
40:00 Střely ve 2. části: 11:1
36:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #12 Jakub Téra (4:1)
36:07 Cejnar střelou od mantinelu těsně nad nohu Stibora zvyšuje skóre
35:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #77 Vojtěch Rusin (3:1)
35:47 Kulda se dostal k dorážce před kasou a střelou po zemi překonal Stibora
28:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #68 David Cejnar (2:1)
28:40 Hezká kombinace do prázdné brány zajištuje Rtyni vedení
26:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (1:1)
26:33 Weinelt po dorážce dorovnává stav
24:32 Od začátku druhé třetiny je Dvůr více na balónku
21:31 Rtyně zvládla přesilovku bez velkých potíží
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:28 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
18:10 Situaci tři na jednoho Dvůr využil a ujímá se vedení
17:31 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #10 Tomáš Zíbr (0:1)
11:05 Vašák hezkou střelou z půlky ohrozil domácí branku, ale Beneš zatím stoprocentí.
09:32 Uvidíme první přesilovku:))
09:15 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:14 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil #22 Kristián Hráský.
04:58 Je pátá minuta a diváci se zatím nudí :-)
01:05 Domácí tým více na míčku, důsledkem toho byla tyčka z Vackovi střely.