• 57 56:47
    2
    Filip KAPITÁN

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FLORBAL JABLONEC 5:3
branky: 15. Marek Weinelt, 27. Adam Vejrek, 28. David Šimáně, 31. Miroslav Kábrt, 32. David Šimáně - 11. Lukáš Jarolímek, 49. Martin Blecha, 55. Ondřej Faltus; rozhodčí: Lukáš Drahný - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Beneš 14 - Martin Maňák 25; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:2
60:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): Rtyně je jednoznačně jeden z nejtěžších soupeřů naši divize, ale i přesto jsme hráli velmi vyrovnaný zápas plný zajímavých momentů z obou stran. Za nás nepodařená druhá třetina ve které soupeř odskočil. To rozhodlo zápas. Je potřeba kluky pochválit, za týmový výkon i v okleštěné sestavě. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Těžký víkend na ose trénink - oslava - ples - utkání jsme podle mě zvládli na výbornou, i když se na našem výkonu určitě podepsala fyzická, ale i společenská únava. Očekávali jsme aktivnějšího soupeře, který na nás ale hrál totální beton. Šlo to, občas, ale tři body zůstávají doma. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů a ahoj.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
58:47 Jablonec ubránil oslabení.
58:05 Rtyně nevytváří moc šancí na navýšení.
56:47 Vyloučen hráč #4 Filip Kapitán družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
54:06 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #94 Ondřej Faltus, asistoval #6 Jan Kantor (5:3)
54:06 Jablonec sice nevyužil přesilovku, ale rychle po jejím konci snižuje Faltus.
51:53 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
51:26 Pěkná střela Kuřete těsně minula branku Maňáka.
48:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (5:2)
48:17 Jablonec využívá přesilové hry.
47:59 Jablonecký Vacek z rohu střílí, Beneš chytá.
47:26 Při přesilovce hostí je zatím na balonu více Rtyně.
46:36 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za opakované přestupky
46:02 Dva jablonečtí hráči sami na Beneše. Blecha, který střílel, však minul bránu.
45:45 Rtyně nevyužívá přesilovky.
44:48 Rtyně zatím bez větší šance, nejde jim najít volný prostor.
43:45 Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:53 Kábrt ze středu střílí, Dupák blokuje.
41:39 Blecha se vrací z útočného pásma dohromady a zastavuje akci domácích.
40:17 Weinelt od mantinelu. Maňák si však střelu pohlídal.
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
39:57 Pěkná akce Rtyně. Jablonecká obrana zastavuje.
37:08 Rtyně opakovaně napadá a Jablonec téměř nepustí z jejich poloviny.
32:48 Pěkný zákrok golmana hostí.
31:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 David Šimáně, asistoval #14 Adam Vejrek (5:1)
30:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (4:1)
30:56 Opět situace nedáš - dostaneš. Po nezdařené akci hostí domácí vrací úder.
29:10 Jablonci se nedaří pořádně dostat na polovinu domácích.
27:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 David Šimáně, asistoval #83 Filip Geisler (3:1)
27:23 Geisler střílí z půlky a Šimáně doráží.
27:23 Jablonec pod silným tlakem domácích.
26:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #15 Matěj Labík (2:1)
25:45 Weinelt, opět po nahrávce od Kábrta, opět trefuje jen konstrukci.
23:39 Kábrt přes celé hřiště na Weinelta, který je sám před bránou. Trefuje jen konstrukci.
21:42 Rtyně aktivně napadá, ale koncovou nahrávku vždy zarazí obrana Jablonce.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
18:48 Hebelka D. na Kuřete zpoza brány. Jeho střelu chytá Maňák.
14:37 Jablonec hned z buly střílí, ale Beneš maskou vyráží.
14:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (1:1)
14:35 Weinelt dělovkou od mantinelu vyrovnává skóre.
13:26 Špatná nahrávka Bednáře na vlastní polovině málem dopřála Jablonci další gól.
10:06 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #60 Petr Jahn (0:1)
10:06 Nedáš - dostaneš. Jablonec po rychlé kombinaci z vlastní poloviny střílí první gól.
08:32 Kábrt crossovkou na Weinelta k tyčce. Ten míjí bránu.
06:34 Po ztrátě na středu, Jablonec rychle kombinuje, ale střelu vyráží Beneš.
04:12 Blecha sbírá balon a jde sám na Beneše. Geisler však rychlým návratem zabraňuje střele.
01:53 Na balonu zatím domácí, ale hra je velmi opatrná.
00:01 Úvodní buly pro domácí.