• 60 59:54
    12:2
    (Beneš)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Slavia Praha 12:2
branky: 3. Marek Weinelt, 4. Adam Vejrek, 14. Dominik Hebelka, 30. Matěj Labík, 31. Marek Weinelt, 34. Marek Weinelt, 37. Miroslav Kábrt, 50. Dominik Hebelka, 56. Dominik Hebelka, 59. Šimon Vacek, 60. Vojtěch Rusin, 60. Marek Weinelt - 56. Antonín Štička, 58. Ondřej Otáhal; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Beneš 18 - Petr Kabelka 9, Pavel Chlup 11; po třetinách: 3:0, 4:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Dneska jsme se konečně vrátili k tomu, co umíme hrát. A na výsledku je to snad vidět. Je mi hrozně líto obou gólmanů hostí, kteří před sebou neměli skoro žádnou obranu. Nicméně jsme dokázali udržet domácí neporazitelnost a ukázat, že dvě porážky pro nás nic neznamenají. Příští víkend roztačíme na domácí palubovce druhé kolo utkání, tak doufáme, že si do Orlovny najde cestu alespoň odbdobný počet úžasných diváků, kteří jsou v téhle sezóně našim dalším hráčem. Díky moc a vidíme se za týden!
60:00 Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Dneska jsme bohužel nepředvedli vůbec nic, týdenní příprava na soupeře zůstala v Praze. Příští týden doma budeme silnější a vrátíme se na vítěžnou vlnu.Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:55 Posledních pár minut bylo pro stolek dost hektických, páč góly a vyloučení najednou padaly jedno za druhým.
59:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 12:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #1 Jan Beneš (12:2)
59:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #29 Miroslav Kuře (11:2)
58:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #15 Matěj Labík (10:2)
57:55 GÓL FBC Slavia Praha! 9:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (9:2)
57:27 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká florbalka
56:50 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
55:58 GÓL FBC Slavia Praha! 9:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička bez asistence (9:1)
55:58 Štička kazí čisté konto Beneše a snižuje backhandovkou.
55:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka bez asistence (9:0)
53:31 Slavii se ani v šesti nedaří dostat přes obranu Rtyně a moc šancí nevytváří.
50:52 Weinelt střílí na prázdnou branku, ale míjí.
49:38 Slavie v šesti.
49:14 Timeout FBC Slavia Praha
49:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #29 Miroslav Kuře (8:0)
49:14 Kuře posílá nahrávku k pravé tyčce na D. Hebelku, který doráží do brány.
47:23 Na balonu převážně Slavie, ale jejich střely jdou vždy do bloku.
46:10 Rtyně ubránila oslabení.
45:22 Slavie zatím bez šance snížit.
43:17 Vacek sám před bránou, Chlup rukou vyráží.
41:37 Rtyně v plném počtu.
41:30 Laho střílí z půlky, ale vysoko nad.
40:01 Slavie zahajuje 3. třetinu přesilovou hrou.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:37 Vyloučen hráč #29 Miroslav Kuře družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
37:00 Slavie měla rozehrávku na domácí polovině, ale bez úspěchu.
36:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (7:0)
33:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (6:0)
33:49 Weinelt navyšuje střelou z otočky.
32:47 Hra nabírá na tempu.
31:05 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #84 Jaroslav Jaroš.
30:46 Weinelt od mantinelu vymetá pavučinky v brance hostí.
30:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (5:0)
30:45 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Pavel Chlup družstva FBC Slavia Praha
29:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #17 David Šimáně (4:0)
29:47 Rtyně využívá zvednuté ruky rozhodčích a navyšuje krásnou kombinací do prázdné.
27:07 Hertl sám na Beneše - trefuje pouze konstrukci.
26:23 Pěkný zákrok Beneše.
25:42 Slavie teď ve velké šanci. Koncovou nahrávku do prázdné však zastavuje Cejnar.
21:50 Hra je vyrovnanější než v 1. třetině.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
18:49 Krásná kombinace Rtyně, koncovou nahrávku však zastavil obránce Slavie.
14:10 Slavie měla dvě rozehrávky na polovině domácích, ale nepodařily se jim z nich vytvořit gólové situace.
13:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #77 Vojtěch Rusin (3:0)
13:17 D. Hebelka našel skulinku a střelou od mantinelu navyšuje vedení Rtyně.
08:55 Rtyně silně presuje na polovině hostí.
08:01 Bednář střílí od mantinelu, Rusin tečuje, ale mimo bránu.
07:17 Volf, sám v předbrankovém prostoru, se natahuje po balonu, ale marně.
06:08 Slavie má problém dostat se přes rtyňskou obranu.
04:54 Pěkná akce domácích.
03:45 Na balonu je spíše Rtyně, všechny střely Slavie zatím blokovány hráči.
03:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (2:0)
02:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
02:20 Cejnar od mantinelu na volného Weinelta, který zakončuje do prázdné.
00:28 Kábrt volný před brankou hostí, Kabelka helmou vyráží.
00:01 Úvodní buly pro domácí.