4:5
    Tadeáš KOROLEVYČ
    (Ulman)

FLORBAL JABLONEC - Florbalová akademie MB 4:5p
branky: 2. Martin Blecha, 27. Lukáš Jarolímek, 38. Filip Kapitán, 41. Lukáš Jarolímek - 6. Aleš Tůma, 31. Aleš Tůma, 34. Kryštof Šlambora, 54. Kryštof Šlambora, 64. Tadeáš Korolevyč; rozhodčí: Petr Neumaier - Marek Pohunek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Daniel Kupec 26 - Vojtěch Šimon 25; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1, 0:1
65:00 Komentář domácích: Vyrovnaný zápas, který ale takhle vyrovnaný být neměl, domácí výhru jsme potřebovali a zase nic. nZápas jsme si prohráli místy pasivní hrou a individuálními chybami.  nGratulace soupeři, příště zase doma, tentokrát už vítězně!!! n
65:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Bod za absolutně vyrovnaný zápas si zaslouží oba týmy. Pro nás je ale výhra za dva bodíky psychicky velkou vzpruhou po sérii nevydařených výkonů. Všichni naši hráči zaslouží pochvalu za výkon, všichni makali i za nepříznivého stavu a okolností na hřišti. S čímž jsme měli v poslední době problém. Díky všem za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Děkujeme za sledování tohoto napínavého zápasu, Jablonec bohužel po prodloužení prohrává. Na další domácí zápas se můžete těšit 19.11. bude derby proti FBC Liberec B, doufáme, že se buďto přijdete podívat na halu nebo budete aspoň sledovat můj online komentář. Za celý pořadatelský tým vám přejeme hezký zbytek neděle.
63:01 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #11 Jan Ulman (4:5)
57:00 Kupec má míček u sebe
55:42 Blecha by se měl uklidnit, takové výrazy na stranu rozhodčích k florbalu nepatří, navíc v publiku jsou děti!
55:20 Opět zásah rozhodčího, buly
55:14 Pehlivan padá při bránění protihráče
54:30 Zápas se tím gólem poněkud uklidnil
53:56 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #44 Aleš Tůma (4:4)
40:36 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #26 Semih Pehlivan (4:3)
40:36 Jarolímek se podruhé prosazuje, asistoval Pehlivan, hezky do prázdné branky
40:01 Boleslav získává buly
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
40:00 Končí druhá třetina, stav utkání je 3:3, pauza bude tentokrát bez doprovodného programu
39:30 Zdá se, že Boleslav dohraje s míčkem na hokejkách
38:09 Černý nejdřív přestřelil a následně napálil tyčku
37:36 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #58 Jakub Vacek (3:3)
37:36 Kapitán se prosazuje po nádherné přihrávce z rohu. 3:3
36:48 Faltus trefuje golmana
35:19 Bím, Blecha, Kapitán, tato kombinace končí u golmana hostů
34:30 Málem se vyplnilo "nedáš dostaneš", Bolka naštěstí neprostřelila jablonecký blok
33:28 Kupec chytá jednoduchou střelu
33:07 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
33:07 Šlambora se prosazuje, Boleslav jde poprvé v zápase do vedení
32:00 U našeho stolku proběhla zajímavá konverzace ohledně kvality místního občerstvení
30:37 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #16 Petr Pánek (2:2)
26:01 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #59 Jan Blecha (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
20:00 Soutěž je sice určena pouze pro dospělé, ale věk účastníků se pohybuje mezi osmi a dvanácti lety
20:00 První třetina nám končí za vyrovnaného stavu 1:1, nyní nás na hale čeká zajímavá soutěž o ještě zajímavější ceny
06:57 Bím faulován a Jablonec bude mít standardku
06:40 Protiútok Vocla končí u Kupce, který se ale drží za hlavu. Vypadá to, že bude moci pokračovat
01:56 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (1:0)
01:56 Blecha po přihrávce Kapitána nádherně uklízí míček do branky, vedeme!
01:18 Klidnější start utkání utkání
00:01 Úvodní buly získávají domácí
00:00 Domácímu Jablonci se poslední zápas také nepovedl když prohráli 5:3 na hřišti Slavie. Ovšem v tabulce se nyní nachází o něco lépe, konkrétně na sedmém místě se ziskem 13 bodů. Můžeme se tak těšit na velmi zajímavý zápas. Doufáme že podpoříte Jablonec i z pohodlí domova.
00:00 Přejděme k jednotlivým celkům, Mladá Boleslav se momentálně nachází s 12 body po deseti utkáních na devátém místě tabulky. Jejich poslední zápas na půdě Floorball club falcon skončil prohrou 11:8
00:00 Vážení divácí, vítáme vás při sledování online přenosu utkání Florbal Jablonec proti Florbalové akademii Mladá Boleslav.