4:5
    Nikolas OSIFČIN
    (Donaj)

FBC Slavia Praha - Florbal Primátor Náchod B 4:5
branky: 5. Dominik Beran, 43. Jakub Žáček, 54. Jaroslav Jaroš, 57. David Laho - 7. Adam Jakubský, 26. Jiří Vlček, 41. Adam Jakubský, 55. Antonín Donaj, 60. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Pavel Chlup 18 - Matěj Stuchlík 19; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Střída Marek (Trenér): Tvrdý zápas na obě strany, soupeř zcela hratelný, znovu jsme si zápas prohráli sami. Děkujeme soupeři za utkání a gratulujeme k výhře.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Obranná hra byla z naší strany po celý zápas velmi dobrá. V první polovině zápasu jsme si dobře počínali i na míčku, poté jsme však zbytečně znervózněli, dopouštěli se jednoduchých ztrát a z toho plynul tlak soupeře, který jsme však díky obětavosti přečkali. Děkuji všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:55 Hroty, hroty, hroty!
59:42 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zdržování hry
59:15 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #51 František Donaj (4:5)
58:46 Timeout FBC Slavia Praha
58:00 Poslední 2 minuty dnešního zápasu.
56:52 GÓL FBC Slavia Praha! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #10 Antonín Štička (4:4)
56:44 Stuchlík svůj tým dneska hodně drží. Teď vychytal neskutečnou tutovku od Hertla.
54:27 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #81 Jiří Jebavý (3:4)
53:26 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #55 Patrik Svoboda (3:3)
51:48 Zápas graduje!
48:36 Beran sejmul brankáře, ale oba jsou v pořádku.
45:40 Winter běžel sám na bránu, ale Chlup vychytal.
45:14 Slavii chybí dorážka. Potřebují hráče před bránou.
44:00 Neskutečné. Jakub Žáček po sólové akci a zakončení dostává tým zpátky do hry. #2:3
42:56 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #2 Jakub Žáček bez asistence (2:3)
41:18 Asi jsem to zakřikla. Hosté odskakují Slavii dvěma góly.
40:45 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #89 Antonín Donaj (1:3)
40:00 Máme tu poslední třetinu dnešního zápasu. Stav je skoro vyrovnaný a věřím, že ještě uvidíme pořádnou bitvu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:08 Slávisté dali v přesilovce pouze tyčku.
35:06 Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
30:59 Havel zkusil střelu tahem, Chlup následně helmou vykrývá.
30:09 Nebezpečná situace hostů 3 na 2 skončila vykrytou střelou.
25:06 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #11 Jonáš Mědílek (1:2)
23:25 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
23:24 Nebezpečná situace hostů skončila tyčkou.
21:29 Polák by neměl dělat hlavního pořadatele, ale uklízečku.
21:29 Stuchlíkovi utekl před bránou míček a Žáček toho málem využil.
20:00 Střely v 1. části: 4:4
17:30 Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za zdržování hry
15:27 Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
15:27 Laho zase na zemi. Bude z toho hattrick?
10:50 Domácí zatím zvládají oslabení. Do teď byli vystaveni dvoum střelám.
08:50 Vyloučen hráč #29 Ondřej Hertl družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
08:00 Laho na zemi!  #Buďvpohodě
06:39 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #35 Adam Kosař (1:1)
06:30 Pitek náhral do středu Dítěti, který vystřelil k pravé tyčce brankáře.
04:51 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #93 Dominik Beran, asistoval #29 Ondřej Hertl (1:0)
04:00 Špatnou rozehrávku domácích využil Filip Matějů, který nakonec nestihnul zakončit.
02:57 Dnes se nám do sestavy týmu domácích vrátil Dominik Beran. Zdravíme a vítáme zpět v týmu.
01:55 První střela šla z čepele Davida Laha. Snad nám tento hoch dnes ukáže gól z půlky.
00:00 Dobré odpoledne všem divákům, vítáme vás u dnešního 7.kola divize. Dnes se utká tým z čela tabulky Florbal Primátor Náchod B s domácím týmem FBC SLavia Praha.