3:7
    Tomáš ZÍBR
    (Baudisch)

FLORBAL JABLONEC - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:7
branky: 7. Martin Blecha, 10. Lukáš Jarolímek, 40. Karel Hlavatý - 3. Jan Baudisch, 16. Jan Koravský, 38. Karel Vašák, 39. Jakub Háze, 41. Martin Heřmanský, 59. Martin Teuber, 60. Tomáš Zíbr; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Daniel Kupec 23 - Jan Král 23; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Dvořáková Kateřina (Trenér): Třetí zápas doma, třetí prohra. V každém komentáři píšeme, že jsem si utkání prohráli sami. Po výborné první třetině jsme si mysleli, že to půjde samo. Soupeř nás ale dvěma rychlými brankami odstavil od zápasu a my už jsme se jen vezli. Na 3 góly se takovéhle zápas vyhrát nedají a proto opět odcházíme bez bodů. Děkujeme za zápas, příště  se ukážem víc. nps: těsíme se na school match do Turnova
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Krásně jsme je rozmontovali! nMraky šancí na obou stranách, které ale pochytali skvěle chytající brankáři. Věřím, že jsme minulé kolo začali sérii, která vydrží hodně dlouho. Oproti loňsku jsme posíli, bohužel jsme to ze začátku sezóny nedokázali prodat. Ale teď už to bude jiná písnička! :) Děkuju soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
60:00 Příště se na Jablonecký florbal můžete přijet podívat o státním svátku 28. 10. Jablonec bude nastupovat tentokrát v Tanvaldě, doufáme, že dorazíte a budeme se na Vás těšit!
60:00 Konec, Jablonec ani nyní na domácí palubovce nevítězí
59:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #48 Jan Baudisch (3:7)
59:44 Kapitánovu tutovku zblokoval Baudish, následně Zibr míček zahodil a trefil prázdnou bránu
58:45 Jablonec zkouší bez golmana
58:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #48 Jan Baudisch (3:6)
58:33 Vágner získal míček před Jabloneckou bránou a šance Jablonce se snižují
58:29 Timeout FLORBAL JABLONEC
58:29 Jablonec si bere čas na poradu
57:57 Faltus kazí zpracování míčku a hosté ho tak získávají na hokejku
57:34 Hosté rozehrávají v rohu
56:47 Suk sejmul Blechu, Jablonec má standardku
56:10 Teuber nejdřív minul tutovku, pak se dostal do protiútoku Jablonec, ani to neskončilo gólem
55:45 Kupec reflexivně vyrazil
55:15 Blecha při návratu do obranu uklouzl na našem Superligovém povrchu
54:54 Jarolímek ohrozil branku soupeře
54:17 Vyloučen hráč #56 Ondřej Bím družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra rukou
54:17 Bím zahrál před bránou rukou, hosté se domáhali nájezdu, ale bude z toho dvojka
54:00 Už jen šest minut na dva góly
53:50 Jablonec opakovaně rozehrává v rohu
52:47 Jablonec bude rozehrávat v útoku
52:00 Blecha málem procpal míček pod golmanem, ale Král balonek zalehl
51:30 Dvůr Králové kombinuje v útoku
50:26 Z publika zaznělo pár komentářů na stranu rozhodčích
50:10 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:10 Jarolímek zbytečně hodil protihráče na mantinel, dostane za to po právu dvojku
44:30 Bím v souboji sražen kolenem
44:06 Blecha ve výhodě dostal Kapitána do dobré pozice, jeho střela byla zablokována
40:31 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #74 Patrik Adámek (3:5)
40:31 Vašák nádherně na Heřmanského a je to už 3:5
40:01 Třetí třetinu zahájí na míčku hosté
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
40:00 Končí druhá třetina, během přestávky se můžete podívat na zbytek poločasu kvalifikace na Euro Česko - Faerské ostrovy, osobně si ale myslím, že kvalita divize je vyšší, tak se nezapomeňte vrátit
39:39 Aut pro hosty
39:04 Hosté chtějí i nadále diskutovat, pojďme už hrát, na rozhodnutí to stejně nic nezmění
39:03 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý, asistoval #57 Martin Blecha (3:4)
39:03 Hlavatého střela skončila těsně za čárou, hosté se sice diví, ale gól to byl
38:35 Kazda si hezky přehodil Bíma, ale dál už se nedostal
38:09 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #99 Martin Teuber (2:4)
38:09 Háze se po získání míčku v rohu prosazuje a zvyšuje už na 2:4
38:03 Zíbrovu střelu vyrazil Kupec
37:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #99 Martin Teuber (2:3)
37:45 Vašák opět skóruje, teď už gól platí
37:35 Vašák míček procpal až do branky, rozhodčí ale gól neuznává pro sekání
37:00 Kupec radši bere míček do rukou
36:30 Toto utkání sleduje hezkých 118 diváků, děkujeme!
36:00 Bím fauloval v rohu a hosté tak budou rozehrávat
35:44 Kapitán do Krále
35:00 Blecha zachytil přihrávku, vydal se na golmana, ten ale vychytal
34:29 Blecha byl nepříjemně zasažen do nohy
33:55 Jablonec je podporován bouřlivými fanoušky s bubnem
33:05 Jablonec zakládá protiútok
32:25 Dnes jsou střídačky postavené tak špatně, že přes ně nevidím do rohů hřiště, souboje, které tam probíhají, tak nejsou komentovány
20:00 Střely v 1. části: 8:10
20:00 Třetina je u konce, zatím je srovnáno 2:2, nyní je před námi desetiminutová přestávka, kterou můžete využít k občerstvení
19:39 Jablonci nevyšla přihrávka
19:04 Kantor chytil kros hostů
18:15 Domácí uklidňují hru
17:55 Pehlivan podržel obranu Jablonce
17:16 Kupec skvělý zákrok
16:55 Rozhodčí musel posouvat zeď postavenou Kapitánem
16:24 Adámek se před bránou snažil sklepnout míček, obrana dommácích však byla důrazná
16:00 Jarolímek minul
15:27 Kantor seknul do golmana
15:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Vlastní branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský (2:2)
15:10 No.... Koravský si dal nohou vlastní gól...
11:25 Pehlivan rozjíždí protiútok
10:40 Zíbr se dostal do podobné šance jako před chvílí Jarolímek, tento pokus ale gólem neskončil
09:46 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #60 Petr Jahn (2:1)
09:45 Nádherný protiútok Jablonce zakončuje Jarolímek a Jablonec tedy otáčí
09:15 Šance 2 na 1  Dvůr Králové nevyužil
08:06 Před vlastní bránou byl tělem faulován Rais
07:00 Kapitán dlouze kombinoval v útoku, dostal se ke střele, ale přestřelil
06:26 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (1:1)
06:26 Těsně po skončení přesilovky se hezkou střelou prosazouje Blecha, srovnáno!
05:50 Adámek se obranou domácích neprocpal
05:30 Zíbr nechtěně zasáhl míček hlavou
04:53 Hosté samozřejmě nespěchají
04:45 Jablonec ztrácí míček
04:24 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
04:24 Baudish se dopustil nevybíravého seknutí a půjde za to na trestnou
04:20 Faul v útočném rohu vybojoval Blecha
03:35 Obrovskou šanci neproměnil Zíbr
03:10 Adámek si hlídá míček za bránou
02:41 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #18 Martin Heřmanský (0:1)
02:41 Heřmanský hned první střelou otevírá skóre utkání
02:08 Hlavatý přestřelil
01:30 Domácí zatím ovládají hru
00:44 Faltus zakládá protiútok
00:12 Jarolímek promáchl před bránou
00:01 Ůvodní buly vyhrávají domácí
00:00 To bylo vše pro dnešní předzápasovou analýzu, užijte si zápas!
00:00 Nyní přejděme k samotnému utkání. Domácí Jablonec se po pěti utkání, z nichž ukořistil 7 bodů, nachází na sedmém místě tabulky. Jablonci se zatím daří především venku, doma získali za dvě uktání pouze jeden bod za prohru po nájezdech. Jejich poslední zápas proběhl v Náchodě, odkud se vraceli s prázdnou po prohře 8:2. Dnes narazí na Dvůr Králové, který je momentálně na 6. místě. Na svůj poslední zápas si museli dojet do Jičína, kde vybojovali výhru 6:3.
00:00 Dámy a pánové, přeji Vám krásné, i když deštivé, nedělní odpoledne, vítám Vás u sledování textového online přenosu utkání FLORBAL JABLONEC - TJ Sokol Dvůr Králové nL. Dnes je výjimečný den, v Jablonci proběhl nejdříve dopoledne turnaj ligy přípravek, který byl následovaný historicky prvním zápasem Superligy v Jablonci. Oba tyto turnaje byly podpořeny velmi dobrou diváckou kulisou. Doufejme tedy, že ani divize nezůstane bez povšimnutí místních sportovních nadšenců.