• 60 59:07
    2
    Jiří KOČÍB

Florbal Primátor Náchod B - FLORBAL JABLONEC 8:2
branky: 7. Lukáš Rázl, 15. Matěj Mikšovský, 19. Jakub Langpaul, 30. Matěj Mikšovský, 42. Lukáš Rázl, 46. Ondřej Macháček, 59. Jakub Langpaul, 59. Jakub Kubásek - 38. Filip Kapitán, 39. Ondřej Faltus; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 4:4 + Filip Kapitán 4; využití: 3:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 19 - Martin Maňák 33; po třetinách: 3:0, 1:2, 4:0
60:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): Výlet do Náchoda tři body nepřinesl. Nechali jsme si to utéct laksní hrou už v první třetině, což se s námi vezlo až do poslední vteřiny. Druhou třetinu jsem sice vyhráli, ale třetí už nebyla absolutné v naší režii.Tvrdá hra z obou stran, vedla mnohdy ke zbytečně vyhroceným situacím. Díky soupeři za zápas hodný divize, který je z naší strany potřeba víc zvládat v hlavách a těšíme se na domácí odvetu.
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Dobrý vstup do utkání, kde jsem v první třetině jasně dominovali. Po celé utkání jsme si vytvářeli nespočet šancí, které se nám nedařilo využít tak jak bychom chtěli. Další tři body do tabulky. Děkuji týmu za předvedený výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 19:7
59:44 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost
59:08 Dnešní zápas je plný vyloučení
59:07 Vyloučen hráč #48 Jiří Kočíb družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:24 Náchod rychle přidává 2. gól
58:23 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #70 Patrik Winter (8:2)
58:08 Náchod trestá
58:07 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (7:2)
56:05 Vlášek je naštěstí v pohodě a vrací se  zpátky na hřiště
54:30 Filip Kapitán si spletl sporty a místo florbalu hrál hokej
54:29 Vyloučen hráč #4 Filip Kapitán družstva FLORBAL JABLONEC na 2+2 minuty za hrubost
54:10 Maňák chytá ukázkově
52:31 Hencl poprvé na hřišti!
50:35 Branková konstrukce zase zasahuje
49:30 Winter si mohl připsat góla, bohužel nezpracoval míček
48:28 Jahn prověřil Stuchlíka jestli nespí
47:05 Macháček se chtěl zachovat týmově a nahrát Prausovi na gól, ale jeho nahrávku zachytil hráč Jablonce
46:07 Maňák si dneska připisuje jeden gól za druhým
45:18 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (6:2)
44:30 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
42:38 Donaj si mohl připsat druhou branku za muže
41:36 Rázl dneska zapl střeleckou
41:35 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #6 Jakub Vysoký (5:2)
40:01 Buly pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
38:24 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #94 Ondřej Faltus, asistoval #6 Jan Kantor (4:2)
37:38 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #58 Jakub Vacek (4:1)
37:28 Stuchlík nádherně vychytal velikou šanci
36:57 Knettig splnil průměrný počet trestných minut na zápas
36:56 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost
36:22 V celku kontroverzní vyloučení na straně Náchoda
36:21 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za zvedání florbalky
35:10 Branková konstrukce Jalbonce zase v akci!
33:02 Jablonec vyděsil Náchod Breakem
32:13 Náchod má šanci zvýšit vedení na 5:0
32:12 Vyloučen hráč #4 Filip Kapitán družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
32:00 Dnešní utkání sleduje 39 diváků s Petrem Henclem 40
30:30 Špaček se vyspal v brance Jablonce
30:11 Macháček viděl otevřenou zadní tyč kterou netrefil o 2 metry
29:03 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #11 Jonáš Mědílek (4:0)
29:02 Náchod má šanci zvýžit vedení z přesilovky
29:01 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
28:16 Jablonec při přesilovce úspěšně vystřelil 1 střelu
26:34 Prause měl velikou šanci v oslabení v podání breaku
26:16 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:53 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #50 Lukáš Prause (3:0)
16:07 Maňák helmou vyrazil break Mikšovského
16:00 Stuchlíkovi teďka pomohla branková konstrukce
14:54 Mikšovský napravil svoji předešlou "střelu" gólem
14:53 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #17 Jiří Vlček (2:0)
14:30 Mikšovského střela před brankou vypadala spíš jako nahrávka Jakubskému
13:15 Maňák je zatím bezchybný
11:26 Stuchlík vychytal nadějnou šanci Jablonce
09:44 Vlášek zblokoval střelu Jablonce
07:45 Po šanci Náchoda běžel Jakubský pomoci obraně a vzal sebou Branku Jablonce
06:35 Rázl vymetl šibenici a její pavučiny
06:34 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #60 Jakub Kubásek (1:0)
04:25 Míček se schoval ve Stuchlíkově bíle brankářské výstroji
03:25 Maňák chytil nadějný break Jakubského
02:22 Velká šance Náchoda neskončila gólem
02:00 Jarolímek promarnil break
01:50 1. střela Náchoda
00:01 Úvodní buly pro Náchod