1

3.

série

Florbalová akademie MB - FBC Slavia Praha 9:8pn
branky: 1. Michal Macků, 7. Aleš Tůma, 12. Vojtěch Starý, 37. Vojtěch Starý, 39. Vojtěch Hrůza, 42. Vojtěch Hrůza, 45. Hieu La, 50. Jan Ulman, N Vojtěch Hrůza - 29. David Laho, 39. Jakub Žáček, 44. Ondřej Otáhal, 47. Radek Kubala, 49. Radek Kubala, 51. Jakub Žáček, 54. Vojtěch Šafář, 56. Jakub Procházka; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 6:5; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 44 - Petr Kabelka 33; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:6, 0:0
Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Bohužel jsme prospali první třetinu, zápas však rozhodlo naše špatné zakončení, kdybychom dali jen třetinu šancí odvezli bychom si všechny 3 body, Děkuji klukům za vrácení se do zápasu a od druhé třetiny přehrání soupeře. Příště budeme ještě silnější. Děkuji soupeři za zápas a gratulujeme ke 2b v nájezdové loterii.
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): První mě napadá, že můžeme litovat ztraceného bodu. Na druhou stranu ale musím uznat, že soupeř si za svou aktivitu ve druhé a polovině třetí třetiny bod určitě zaslouží. Co se uvařilo za bramboračku v závěrečných deseti minutách třetí třetiny se těžko komentuje. Každopádně částečně naše tradiční nedisciplinovanost, částečně něco mezi nebem a zemí. Díky Pašikovi za nájezdové dovednosti a díky všem za netradiční zápasový zážitek. Asi proto to hrajeme, ne?
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #30 Jakub Procházka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #42 Vojtěch Hrůza a vstřelil rozhodující gól (9:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #33 Ondřej Otáhal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #11 Jan Ulman a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #69 Michael Pitek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:5
65:00 Ukončení prodloužení
64:35 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #42 Vojtěch Hrůza.
64:35 Vyloučen hráč #37 Jiří Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
63:35 Pokud budeme stát zády k bráně, tak ji netrefíme.
62:15 Pánek to překombinoval.
61:31 Procházka hledá někoho ze spoluhráčů, ale marně. K balónku se dostávají domácí.
60:43 Hosté trefují tyč, v dnešním zápase již potřetí.
60:10 Vyhnánek přihrává Ulmanovi - jeho střelecký pokus končí mimo bránu.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:19
59:59 Budeme prodlužovat.
59:26 Tento gól domácích platit nebude, takže stále 8:8.
59:19 Do konce utkání zbývá necelá minuta, tak uvidíme, jestli se některému týmu podaří zápas rozhodnout v základní hrací době.
57:20 Domácí prověřili pozornost hostujícího gólmana a ten má na svém kontě další úspěšný zákrok.
57:05 V souboji u mantinelu úspěšnější hosté.
55:51 GÓL FBC Slavia Praha! 8:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #70 Lukáš Svačinka (8:8)
55:51 A máme vyrovnáno.
55:16 Kopuletý si připisuje další důležitý zákrok v tomto utkání.
53:55 Rozehrávka domácích - Ulman trefuje hráče stojícího před ním.
53:08 GÓL FBC Slavia Praha! 8:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #30 Jakub Procházka (8:7)
52:47 Slavia ostřeluje naši bránu, domácí obraně se aktuálně moc nedaří.
50:50 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zdržování hry
50:50 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Hrůza družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
50:50 A vylučování pokračuje...
50:26 Hra se nám poněkud vyhrotila a viděli jsme sérii vyloučení na obou stranách.
50:25 Vyloučen hráč #83 Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
50:17 GÓL FBC Slavia Praha! 8:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Jakub Žáček, asistoval #69 Michael Pitek (8:6)
50:09 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:42 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
49:42 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
49:22 GÓL Florbalová akademie MB! 8:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #78 Hieu La (8:5)
49:19 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
48:39 GÓL FBC Slavia Praha! 7:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Ondřej Hertl (7:5)
48:39 Nestíháme, zbytečně si protahujeme střídání a toto je výsledek. Konec utkání bude ještě hodně zajímavý.
47:34 Soupeři teď značně usnadňujeme hru nepřesnými nahrávkami.
46:32 GÓL FBC Slavia Praha! 7:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #24 Jakub Žáček (7:4)
46:32 Rozehrávka Slavie a je to gól.
45:08 Ulman se snažil dostat k míčku, ale hostující gólman byl rychlejší.
44:06 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (7:3)
44:06 Domácím se podařilo velice rychle využít přesilovku a vedou již 7:3.
43:43 Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
43:05 GÓL FBC Slavia Praha! 6:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (6:3)
42:40 Kunc získává míček pro sebe a hosté se tak nedostávají k zakončení.
42:02 Nepozornost domácích teď málem pomohla hostům ke snížení skóre.
41:08 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza z trestného střílení (6:2)
41:08 Hrůza proměňuje i druhé trestné střílení v tomto utkání.
40:01 K míčku se dostávají domácí, ale tento stav bohužel dlouho nevydržel.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
39:50 Domácí se snaží udržet míček, aby se závěr třetiny ještě nezdramatizoval.
38:58 GÓL FBC Slavia Praha! 5:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Jakub Žáček, asistoval #17 Ondřej Hertl (5:2)
38:58 A teď už vystřelili a přesně.
38:41 Domácí nyní čekali, jestli hosté vystřelí... A nevystřelili.
38:12 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
36:53 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #83 Petr Pánek (4:1)
36:53 Ale domácí se trefují a vedou 4:1.
36:23 Další tyčka.
35:07 Starý blokuje střelecký pokus hostů.
33:21 I ve vlastním oslabení si hosté dokáží vytvořit gólové šance. Boleslav by měla hrát aktivněji.
32:46 Vyloučen hráč #30 Jakub Procházka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
31:09 Hostům se nyní daří blokovat přihrávky domácích, takže je pro Boleslav těžké vymyslet nějakou pořádnou útočnou akci.
29:56 Hrůza přihrál Starému, který to nečekal, a to byla chyba. U míčku je Slavie.
28:56 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #44 Radek Kubala (3:1)
28:04 Volný míček před bránou hostů. Škoda, že si ho Kunc nevšiml dříve...
27:29 Hráči Slavie se dostávají do zajímavých šancí, ale netrefují bránu.
27:03 Hosté trefují pouze tyč.
25:56 Domácí si teď velice nebezpečně přihrávali před vlastní bránou. Naštěstí to dobře dopadlo.
24:28 Razantní Vyhnánkova střela jde vysoko nad bránu.
24:08 Zahozená gólová šance domácích.
23:19 Ulman teď neměl míček pod kontrolou, nicméně Otáhal se ani nepokusil toho využít.
22:28 Starý obehrál Svačinku, ale po ztrátě míčku se ke střelbě znovu dostali hosté.
21:23 Přihrávka na Valíčka málem neprošla, ale s trochou štěstí nakonec došla na místo určení.
20:35 Hrůza získává míček a přihrává Starému.
20:02 Na buly úspěšnější hosté.
20:00 Střely v 1. části: 16:14
19:24 Sólová akce Stehlíka gólem nekončí.
18:21 Macků sám za bránou hostů. Daří se mu dostat míček na Vyhnánka, ale poté následuje ztráta a opět musíme bránit.
16:41 Ulman rozehrává další útočnou akci domácích. Dlouhé nahození na Pánka, ten ovšem nahrávku nezpracoval a hráči Slavie hned míří k naší bráně.
14:50 Míček se kutálí podél mantinelu a nikdo ho nechce... Nakonec se ho ujali hosté.
13:28 Šafářův další střelecký pokus jde mimo bránu.
12:20 Šafář střílí od levého mantinelu, Kopuletý chytá.
11:51 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
11:25 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:0)
11:25 Nepovedená akce hostů a z následného protiútoku se opět prosazují hráči FA MB.
10:19 Akce Stehlíka a Valíčka gólem nekončí.
09:33 Slavia se nyní dostala do tempa a měla pár velice dobrých šancí.
08:15 Starý se snaží najít někoho, komu by mohl přihrát. Nakonec končí míček mimo hřiště.
06:45 Valíček posílá přihrávku na Pánka, tomu se ji nepovedlo zpracovat a Slavie ihned zahajuje protiútok.
06:30 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #93 Vojtěch Starý (2:0)
06:00 Nahození hostů na naši bránu Kopuletý bez problémů chytá.
05:31 Macků v dobré pozici před bránou, bohužel se k němu míček nedostal.
05:01 Hrůza posílá přesnou přihrávku na Vyhnánka - jeho střelecký pokus jde vysoko nad bránu hostů.
03:47 Po nevydařené Tůmově kombinaci se Stehlíkem ztrácíme míček, hned vzápětí ho ale Tůma získává zpátky.
02:58 Hrůzovo nahození na bránu nebylo vůbec špatné, chyběl nám tam ovšem hráč na dorážku.
02:19 Hosté se velice rychle propracovali před naši bránu, ale ke střelbě se naštěstí nedostali.
00:54 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #78 Hieu La (1:0)
00:54 Po neúspěšném pokusu hostů o vstřelení gólu následoval protiútok domácích, kterým se hned z první střely podařilo skórovat.
00:02 K míčku se v úvodu utkání dostávají hráči Slávie.