9:3
    Vojtěch RUSIN
    (Geisler)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Finance Novák FBK Jičín 9:3
branky: 5. Adam Vejrek, 12. Marek Weinelt, 23. Miroslav Kuře, 27. Filip Kulda, 36. David Cejnar, 43. Marek Weinelt, 55. Filip Kulda, 55. Marek Weinelt, 60. Vojtěch Rusin - 18. Jan Štál, 20. Petr Dlouhý, 34. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Aleš Jansa - Kateřina Hátlová; vyloučení: 4:4 + Marek Hubaček OS; využití: 2:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Seidl 25 - Jan Kraus 17; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Tohle nemělo absolutně nic společnýho s pohádkou o Řáholci. Spíš se většinu utkání jednalo o řezničinu ve své plné kráse. Jsme rádi, že jsme z utkání vyšli bez zranění po tom, co soupeř místy dokázal vyplodit. Abych nebyl jen kritický, je nutné také podotknout hlavně to, že jsem toto psychicky těžké utkání zvládli takřka na jedničku v našich hlavách. Třešničkou na dortu je celotýmový výkon a 9 banánů v soupeřově síti. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů, a budeme doufat, že další vzájemné klání už nebudou taková jatka. Díky a čau.
60:00 Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér): Zápas jsme si prohráli zcela sami, je stále na čem pracovat a zlepšovat se a děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:59 Shout-out pro Adama Řeháka za vytírání podlahy a úpravu mantinuelů. Berte si z něj příklad.
59:32 Tomu se říká důraz do brány! Vojtěch Rusin dává první branku ve rtyňském dresu.
59:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #9 Vojtěch Rusin, asistoval #83 Filip Geisler (9:3)
57:57 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
57:30 Jičín v plném počtu.
56:00 Šimon Vacek trefuje michigan ale kvůli hře vysokou holí gól neplatí.
55:30 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
55:30 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín - osobní trest
54:23 Marek Weinelt kompletuje hat-trick po tap-inu backhandem.
54:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (8:3)
54:13 Dnes již dvougólový junior Filip Kulda proměňuje úník po zakončení ze vzduchu.
54:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #12 Jakub Téra (7:3)
50:28 Tomáš Valkoun a další trefa brankové konstrukc hostů.
47:10 Hráč jičínu trefuje břevno.
46:10 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
43:33 Kombinace Vacek - Vejrek - Labík končí po netrefeném zakončení do prázdné brány posledního zmiňovaného.
42:23 Marek Weinelt zvyšuje po krásné přihrávce od Davida Cejnara.
42:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (6:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
37:02 Rtyně v plném počtu.
35:17 David Cejnar si potáhl míček až se své poloviny a střelou zápěstím v oslabení navyšuje.
35:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar bez asistence (5:3)
35:02 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
33:58 Tomáš Ouhrabka snižuje po střele z výběhu.
33:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (4:3)
26:40 Filip Kulda po střele z první a nahrávce od Miroslava Kuřete zvyšuje.
26:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #29 Miroslav Kuře (4:2)
23:55 Jičín v plném počtu.
22:42 Miroslav Kuře po nádherné fintě dává při trestném střílení na 3:2.
22:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře z trestného střílení (3:2)
21:55 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:42 V přesilovce se z bezprostřední blízkosti trefuje Petr Dlouhý.
19:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (2:2)
17:59 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
17:19 Po kombinaci do prázdné brány se trefuje Jan Štál a snižuje na 2:1.
17:18 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #17 Petr Dlouhý (2:1)
16:47 Po crossové přihrávce Tomáš Valkoun netrefuje bránu.
16:26 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
13:26 Po standartní situaci a střelem příklepem netrefuje branku Vojtěch Haken.
11:35 Rtyně navyšuje svůj náskok gólem v přesilovce na zadní tyč od Marka Weinelta.
11:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
11:05 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
05:46 Po úniku Tomáše Ouhrabky se skóre nemění, jičínský útočník netrefil zařízení.
04:04 Po vyhraném souboji se prosazuje se ze středu hřiště Adam Vejrek.
04:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #15 Matěj Labík (1:0)
02:23 Nához Adama Petery končí pouze v náručí jičínského gólmana.