• 60 59:13
    Ondřej NEUMAN
    (neproměněno)

Florbal Primátor Náchod B - FBC Panthers Liberec 7:1
branky: 3. David Špaček, 26. Filip Knettig, 27. Lukáš Prause, 36. David Špaček, 38. Filip Knettig, 38. Jakub Kubásek, 54. Adam Kovařík - 39. Jakub Šenberk; rozhodčí: Daniel Ondráček - Filip Ryant; vyloučení: 1:1 + Jan Obermann 4; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 21 - Jakub Rudiš 30; po třetinách: 1:0, 5:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér): První třetinu nám trvalo srovnat se s obranou soupeře. Ve druhé třetině jsme zlepšili hru na míčku, čímž jsme měli úplnou kontrolu nad zápasem. Třetí část z naší strany byla katastrofiká. I přes apely o přestávce a time-outu jsme byli laxní do útoku i obrany a jenom skvělé zákroky našeho brankáře drželi bezpečný náskok. Díky všem aktérům za zápas
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): První třetina z naší strany solidní...pak jsme se trochu rozbili sami....na každej gol se hrozně nadřeme, domácí vyhráli zaslouženě, ale golů jsme měli dát uričtě víc. Od stavu 6:1 už se utkání hrozně rozjelo a byla to šermovačka. Pozdravujem kluky, co zůstali doma, moc nás to takhle baví. Díky soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:13 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #93 Ondřej Neuman.
57:10 Timeout Florbal Primátor Náchod B
53:33 Kovařík proměňuje z první po přesné nahrávce Špačka.
53:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Adam Kovařík, asistoval #13 David Špaček (7:1)
51:20 Vyloučení tentokrát na straně domácích za sekání, bude se hrát 4 na 4 a Náchod potom půjde opět do přesilovky na jednu minutu.
51:19 Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
50:27 A opět se vylučuje, hráč hostů kompletně mimo balon podrazil hráče domácích.
50:26 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2+2 minuty za hrubost
49:40 Matěj Stuchlík se také vyznamenal senzačním zákrokem.
49:20 Golman hostů se právě vyznamenal skvělými zákroky.
48:55 Patrik Winter statečně vybojoval přesilovku
48:54 Vyloučen hráč #33 Dominik Trunec družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
44:49 Patrik Winter leží po souboji na zemi.
42:53 Hráči hostů očividně psychicky nezvládají zápas a vylévají si to na rozhodčích.
40:01 Buly opět pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
38:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #30 Jakub Šenberk, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:1)
37:52 Kovařík vypálil, ovšem trefil pouze zadní mantinel, od toho se míček odrazil do brankoviště a Kubásek pouze doklepl do prázdné.
37:51 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #91 Adam Kovařík (6:0)
37:05 Špaček z vyslal další nebezpečnou střelu, která se odrazila ven od tyčky, dorážel Knettig do prázdné.
37:03 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (5:0)
35:22 Špaček zkušeně zakončil z výběhu na středu hřiště.
35:20 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (4:0)
31:03 Lukáš Rázl ukázkově odhlavičkoval balon.
26:34 Prause se prosadil chytrou střelou "20cm nad".
26:33 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #35 Adam Kosař (3:0)
25:21 Duo Špaček-Knettig se opět prosazuje. Po výběhu z mantinelu Knettig vyslal střelu na bližší, kterou gólman neměl šanci chytit.
25:20 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
22:55 Nebezpečná střela Knettiga z půlky, gólman vyráží nohou.
21:17 Nepříjemná kolize na středu hřiště. Tlučhoř zůstává ležet na zemi a drží se za hrudník.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
16:20 Vlček se napřáhl a vyslal pumelici, ta ale skončila pouze v bloku.
14:35 Patrik Winter právě dominoval v ofenzívě náchodské lajny. Svou přihrávkou z rohu hledal Osifčina, který byl ve výborné šanci. Gól ovšem nepadl.
13:52 Kovařík vyslal nebezpečnou střelu, ale ta šla o břevno ven.
10:00 Matěj Stuchlík pohotově vyčapal nebezpečnou šanci hostů.
05:20 Hosté zaznamenali první střelu na bránu.
02:50 Knettig našel křížnou přihrávkou z rohu Špačka, který bez probému zakončil do prázdné.
02:49 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #36 Filip Knettig (1:0)
01:20 Domácí šli do nebezpečné akce 2 na 1, po nahrávce téměř do prázdné gólman hostí bez problému skočil a střelu zneškodnil.
00:01 Úvodní buly pro hosty.