60
  • 60 59:02
    Sparta

FBC Panthers Liberec - ACEMA Sparta Praha U23 B 9:8
branky: 3. Dominik Trunec, 5. Dominik Trunec, 12. Tomáš Hess, 17. Dominik Trunec, 21. Josef Dalibor, 26. Dominik Trunec, 32. Daniel Gazdík, 37. Josef Dalibor, 47. Ondřej Neuman - 15. Lukáš Veber, 20. Matěj Hrádek, 21. Filip Kortánek, 22. Lukáš Veber, 23. Adam Šimek, 25. Jáchym Štuj, 42. Oliver Pavlík, 57. Jan Kos; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Horák; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 32 - Filip Škaroupka 25; po třetinách: 4:2, 4:4, 1:2
60:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Dnes jednoznačná ztráta bodů. Opět nepohlídaný začátek a i když jsme se vrátili do zápasu a vedli jsme, tak jsme si zápas nechali úplně zbytečně protéct mezi prsty. Domácí naplno využili svého hřiště velikosti 4 na 4 a potrestali skoro všechny naše chyby. Pokud budeme v téhle lize chtít vyhrávat, musíme přidat. Díky soupeřům za utkání.
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Zápas ve slušném tempu se zaslouženým konečným výsledkem. Co Vám budu povídat, některé výhry prostě potěší více, než obvykle. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:02 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
56:09 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 9:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (9:8)
53:33 Vyloučen hráč #22 Daniel Gazdík družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
46:31 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #36 Tomáš Hess (9:7)
41:55 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #8 Oliver Pavlík bez asistence (8:7)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
36:48 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #33 Dominik Trunec (8:6)
35:10 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
31:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Daniel Gazdík, asistoval #18 Tomáš Szabo (7:6)
31:00 Vyloučen hráč #26 Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
25:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #10 Jan Burkoň (6:6)
24:24 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #28 Filip Kortánek (5:6)
22:03 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #13 Jakub Ucháč (5:5)
21:22 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #9 Matěj Hrádek (5:4)
20:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:3
20:44 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Filip Kortánek, asistoval #8 Oliver Pavlík (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:12
19:45 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #9 Matěj Hrádek, asistoval #69 Tadeáš Lang (4:2)
16:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #71 Josef Dalibor (4:1)
14:10 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #23 Martin Zeman (3:1)
12:28 Vyloučen hráč #61 Martin Benda družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
11:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #22 Daniel Gazdík (3:0)
04:35 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #7 Jiří Jeník (2:0)
02:13 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0