6:8
    Tomáš SZABO
    (Král)

FBC Panthers Liberec - FLORBAL JABLONEC 6:8
branky: 5. Josef Dalibor, 15. Jan Brynda, 20. Tomáš Hess, 28. Josef Dalibor, 48. Josef Dalibor, 60. Tomáš Szabo - 14. Petr Jahn, 17. Jakub Vacek, 22. Jan Blecha, 32. Martin Blecha, 36. Filip Kapitán, 38. Martin Blecha, 54. Lukáš Jarolímek, 55. Martin Blecha; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:4 + Lukáš Jarolímek OS + Lukáš Jarolímek TDKU + 4; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 25 - Martin Maňák 30; po třetinách: 3:2, 1:4, 2:2
60:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): Utkání těžší v hlavách než herně. Dnes zvítězila píle, um jsme nebyli schopnni prodat. Věděli jsme že Pantheři budou těžký soupeř, ale servírovali jsme jim více než bylo třeba. Konec utkání jsme si sami zdramatizovali, čehož soupeř naštěstí nevyužil a odnášíme si 3 body. Děkujeme za zápas a těšíme se na domácí odvetu.
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Svižné utkání od začátku až do konce. Udělali jsme více chyb než soupeř, který uměl efektivně trestat. Gratulujeme k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:30 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #22 Jan Král (6:8)
59:30 Domácí snižují na rozdíl dvou branek, asi už je ale pozdě
58:30 Na hřišti se teď odehrála menší bitva především slovy a odnesl to hostující střelec trestem do konce utkání
58:26 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:26 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC do konce utkání
58:26 Vyloučen hráč #60 Petr Jahn družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
55:34 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC - osobní trest
55:34 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování
54:03 V závěsu další branka v naší síti a je to o tři..Dokážou ještě naši borci otočit?
54:02 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #60 Petr Jahn (5:8)
53:36 Teď jsem to zakřikl a branku místo oranžových vstřelili hosté a zase odskakují o dva
53:35 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:7
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #26 Semih Pehlivan (5:7)
53:23 V posledních minutách se pantheri tlačí do gólu, ale ke kýženému výsledku to nevede
49:40 Domácí se snaží dorovnat v přesilovce, zatím ale všechny šance míjeli cíl
48:24 Vyloučen hráč #14 Adam Podzimek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:47 Hat-trick Falcon a je to jen o branku! Pantheri jsou pověstně zpátky ve hře.
47:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #22 Jan Král (5:6)
44:12 Hra se zrychluje a je víc vyhecovaná
43:33 Domácí se tlačili do přečíslení, nakonec ale vše dopadlo opačně, ještě že se liberečtí útočníci dokážou vrátit a zabránit katastrofě.
40:02 A mohlo bejt ještě hůř, hostující málem zvýšili o tři branky. Teď při pantherech stály florbalový bozi a je to stále o dvě branky
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
37:28 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:6
37:28 Tohle už po golu volalo, jablonec využívá tlak a odskakuje libereckým na rozdíl dvou golu. Panteři jasně v těchto chvílích tahají za kratší konec
36:34 Domácí drží brankář, mohlo být zle ale naštěstí se skorovat hostům nepodařilo. Pantheri jsou stále pod tlakem.
35:51 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #58 Jakub Vacek (4:5)
35:51 Hostující tým otáčí skore a ujímá se vedení o jednu branku. Využitá standardní situace a Jablonec poprvé vede
31:37 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:4
31:37 Opět je srovnáno, přihrávka o mantinel se počítá a hostující už jen do prázdné
29:46 Další akce domácích, snajpr Král se zatím zastřeluje. Škoda skóre se nemění
28:40 Zatím jsem opomíjel domácího brankáře, ten na sebe upozornil skvělými zákroky a dál drží domácí ve vedení
27:06 Falcon pod nohama brankáře zvrátil vedení na libereckou stranu. Perfektní útočný výpad pantheří dvojce
27:05 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #5 Martin Benda (4:3)
24:13 Jablonečtí se snaží dobývat domácí branku, ale střely jejich forvardů míří zatím do házenkářské branky. Naštěstí
21:01 Tak tahle střela jabloneckého beka z půlky zapadla k tyčce. Na začátku třetiny jsme zase na startovní čáře. 3:3
21:00 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jan Blecha, asistoval #26 Semih Pehlivan (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 12:13
19:57 Paráda v podání domácího útoku včele s Hessíkem. Střela- vingl a je to zase vedení na straně Pantherů
19:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #36 Tomáš Hess bez asistence (3:2)
19:10 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
16:52 S blížícím se koncem úrvní třetiny se podařilo jabloneckým srovnat. Velká škoda pro domácí, že nedokázali pokrýt hostující rozehrávku. Začíná se jakože od nuly
16:51 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #58 Jakub Vacek, asistoval #4 Filip Kapitán (2:2)
14:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #18 Tomáš Szabo (2:1)
14:33 Střelou pod horní tyč ukončil jablonecký popěvek útočník Panthers a domácí se zase ujímají vedení
13:01 Jaj to je škoda, hosté využívají přesilovou hru a srovnávají skore. Psychologická hra v hledišti pokračuje a jablonečtí fanoušci se snaží svůj tým hnát dopředu
13:00 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #60 Petr Jahn, asistoval #58 Jakub Vacek (1:1)
11:54 Domácí si můžou oddychnout, přečkali tlak hostujících. Přesilovka Jablonce však nekončí
11:07 Vyloučen hráč #5 Martin Benda družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
10:33 Nebezpečná rozehrávka Pantheru z rohu. Gol tomu ovšem chyběl
09:00 Za vydatné podpory fanoušků se hnali jablonečtí do útoku, ale obrana Panthers odolává.
08:00 Falcon je při chuti a hostující obranu zachránila pravá tyč. Skore se stále nemění
06:30 Po vstřelené brance se Panteři zase snaží dobývat hostující branku, zatím zůstává u jedné přesné trefy..
04:14 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor bez asistence (1:0)
02:00 V hledišti mají převahu hostující fanoušci, ti své hráče ženou pokřikem dopředu. Na hřišti to ale prozatím není znát. Sledujeme taktickou bitvu
00:01 Severo české derby právě začína.
00:00 Vítejte na severo českém derby. Mužeme očekavat velice vyhrocený souboj a plno emocí.