(Mašková)
  • 60 59:27
    2

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:9
branky: 7. Andrea Košťálová, 8. Andrea Košťálová, 22. Terezie Lejbová, 26. Victoria Binědová, 60. Victoria Binědová - 6. Kateřina Radostová, 12. Kateřina Radostová, 19. Eliška Škvorová, 28. Sofie Gärtnerová, 37. Eliška Škvorová, 44. Aneta Nigrinová, 45. Kateřina Radostová, 51. Aneta Nigrinová, 55. Natálie Jirková; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; diváků: 65; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 23 - Daniela Kreisingerová 27; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Kovač František (Asistent trenéra): Dnes velká spokojenost s předvedenou hrou i výsledkem. Po minulém nepříliš vydařeném víkendu jsme si řekli, že rovnou přepínáme do play-off módu a jdeme si pro šest bodů z posledních dvou zápasů základní části soutěže. To se povedlo, hráčkám patří pochvala za to, jak v týdnu přistoupily k tréninkovému procesu, i včera a dnes k zápasům. Navíc týmovým výsledkovým cílem v rámci základní části ligy byl přímý postup, vyhnutí se předkolu. I to máme splněno. SKV válec jede dál!!! Díky soupeři a rozhodčím za korektně odehraný zápas, divákům za skvělou atmosféru.
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Na to, že z pohledu tabulky o nic nešlo, měl zápas grády. Rozhodly ho 4. a 5. gól, které patří do kategorie neuvěřitelně nešťastných. Ve třetí třetině už nám bohužel ubývaly síly a s nimi i kvalita, která by k obratu byla potřeba. Máme za sebou dva extrémně náročné víkendy, místo regenerace a léčby zranění před play-off, se ale budeme připravovat na předkolo. Letošní rozpis a systém soutěže je v tomto, řekněme, poněkud nepovedený. Díky holkám za bojovnost, soupeři za utkání a divákům za parádní atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #77 Kateřina Mašková (5:9)
59:27 Vyloučen hráč #26 Angelika Bližňáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
56:40 Domácím se v posledních minutách příliš nedaří prosadit se přes obranu SKV
54:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #66 Natalie Vesecká (4:9)
54:20 Po ztrátě domácích využívá přečíslení 2 na 1 Jirková a je to už 4:9
52:57 Binědová z výběhu střílí nad
50:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #69 Eliška Škvorová (4:8)
50:16 I třetí přesilovka SKV je využita po střele Nigrínové
49:04 Vyloučen hráč #77 Kateřina Mašková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:13 Lorencová přenechala balonek Kaslové, ta těsně míjílevý horní roh branky SKV
44:02 Dva slepené góly hostů a poprvé jeden z týmů vede výraznějším náskokem
44:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #66 Natalie Vesecká (4:7)
43:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová bez asistence (4:6)
43:11 Binědová z otočky střílí vedle
41:42 Hosté jsou v plném počtu
40:08 Domácí mají ještě k dispozici téměř celou přesilovou hru
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:42 Vyloučen hráč #26 Angelika Bližňáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
39:21 Rychle rozehrávka z rohu, ale ani Lorencová a ani následně další z domácích hráček nedokázaly překonat Kreisingerovou
37:11 Žižková těsně míjí levý horní roh hostující branky
36:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Eliška Škvorová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (4:5)
36:30 Škvorová nastřelila balonek před branku, kde se nešťastně od někoho z domácích odráží za bezmocnou Valečkovou, SKV tedy opět vede
33:52 Mašková hledala před brankou Peteříkovou, ta z první balonek netrefila
32:05 Teď zahrozily i domácí hráčky, Kresingerová chytá
30:51 SKV pokračuje v tlaku, Valečková musela předvést další skvělý zákrok
29:20 Skvělý zákrok Valečkové proti rychlému útoku SKV
27:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Sofie Gärtnerová, asistoval #81 Natálie Máchalová (4:4)
27:47 Po souboji v rohu zůstala na hřišti ležet jedna z domácích hráček, následně pak SKV vyrovnávají
26:47 Hra přerušena kvůli zničenému balonku, buly na polovině hřiště
26:11 Obrovský závar před domácí brankou, nakonec se Slávistkám nějak podařillo dostat balonek od své branky
25:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #95 Daniela Lorencová (4:3)
25:10 Hezká rozehrávka z rohu a Binědová prostřelila vše, co ji stálo v cestě
21:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #79 Victoria Binědová (3:3)
21:46 Slávistky ale přesilovku nakonec využívají. Po dorážce srovnává na 3:3 Lejbová
21:34 Hezkou kombinaci domácích zakončila střelou z první Kaslová. Kreisingerová sice s problémy, ale balonek udržela
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:45 Domácí brankářka Urbanová dnes na nezvyklém postu útočníka zatáhla balonek za branku a hledala spoluhráčku před brankou. Tam ale nikdo z domácích nebyl
18:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
18:35 A končí stejně jako ta první. Po krásném krosu od Nigrinové se trefuje Škvorová
17:53 Vyloučen hráč #17 Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
17:53 Druhá přesilovka pro hostující tým
16:54 Hezkou střelu Radostové z otočky zablokovala na brankovišti Přerostová
15:20 Nigrinová se hezky protáhla mezi domácími hráčkami, zakončit přesně už se ji ale nepodařilo
14:06 Binědová zamířila pouze do masky Kreisingerové
13:02 Lorencová při rozerhávce trefila botu Bližňákové, od které se balonek odrazil před její spoluhráčku, která byla před domácí brankou. Nečekaný odraz balonku ji ale tak zaskočil, že se ji nepodařilo překonat Valečkovou
11:59 Po souboji u mantinelu míček vypadl před Kateřinu Maškovou, která byla v dobré pozici. Do její střely ale vložila hokejku Nigrinová a balonek tak skončil nad brankou
11:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #28 Karolína Nováková (2:2)
11:02 Tu Radostová střelou přes obránce využívá a máme znovu vyrovnáno
10:21 Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
10:21 Teď už Binědová opravdu na trestnou lavici zamíří a uvidíme přesilovku SKV
10:08 Ani jeden z týmů teď nedokáže udržet déle balonek na svých holích
07:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #4 Michaela Mašková (2:1)
07:51 A teď už domácí vedou. Znovu po spolupráci Mašková - Košťálová. Na střelu si sice brankářka hostů sáhla, ale nedokázala ji zabránit v cestě do branky
07:21 Nebezpečné situace na obou stranách. Bejčková zachytila rozehrávku hostů, ale její střela byla zablokována, na druhé straně musela také zasahovat Valečková
06:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
06:24 SKV po vstřelené brance pokračovalo v nápru, ale obrana SLávistek dokázala všechny nebezpečné střely zablokovat. Následně se pak domácí hráčky dostaly do rychlého protiútoku, Mašková našla Košťálovou a ta vyrovnává na 1:1
05:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (0:1)
05:06 Přihrávku Nigrinové před branku někdo tečoval tak, že doleltěla až na vzdáleněkší tyč k Radostové, která jí z první poslala do domácí branky
05:06 Tak nakonec nezamíří, SKV využívá výhodu a dostává se do vedení
04:35 Uvidíme první přesilovku SKV, na trestnou lavici po přerušení zamíří Binědová
03:50 Špetová našla před brankou Košťálovou,ta bohužel netrefuje branku SKV
02:45 Ale byl z toho pouze rychlý protiútok SKV. Domácí obrana se rychle vrátila a podařilo se ji akci zastavit
02:34 Střela domácích sražena a končí za mantnelem, Slávistky rozehrávají z rohu
00:47 Jirková zblíízka Valečkovou nepřekonala, následně se s ní srazila, a tak budou domácí rozehrávat od své branky
00:01 Domácí hráčky vyhrály první vhazování a zakládají první útočnou akci