60
  • 60 59:14
    Tigers

BLACK ANGELS - Prague Tigers Nehvizdy 5:6
branky: 3. Veronika Balejová, 13. Markéta Baťková, 14. Ema Košťálová, 48. Emma Šlopková, 49. Lucie Svobodová - 6. Dominika Steinbachová, 7. Eliška Horáková, 12. Petra Šusterová, 18. Nikola Červená, 44. Petra Šusterová, 51. Eliška Horáková; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Šárka Černá 14 - Kristýna Janglová 20; po třetinách: 3:4, 0:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní zápas byl hlavně o bojovnosti, důrazu a vůli urvat 3 body pro sebe. Ve vícero z těchto atributů byl dnes soupeř preciznější a projevil svou zkušenost, především skrze svůj 1. útok. Nám se ale postupně podařilo stupňovat tlak a herní kombinace, bohužel nám ale v kritických momentech chyběl klid a trpělivost na hokejce. Zápas ale bereme jako důležitou přípravu do závěru sezóny a jdeme makat dál!
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér): Dnes nekoukatelný florbal, bereme ale důležité body. Děkujeme soupeři za zápas a možnost přeložení do týdne.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:14 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
58:47 Bleci jdou do šesti
58:03 Timeout BLACK ANGELS
52:04 Vyloučen hráč #85 Eliška Horáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
50:50 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #99 Petra Šusterová (5:6)
50:28 Hraje se na půlce Bleků
48:02 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #84 Veronika Balejová (5:5)
48:02 5:5, divácí a ani my pořadatelé se nenudíme!
47:00 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #50 Emma Šlopková, asistoval #72 Adéla Košvancová (4:5)
45:50 Tigers zatím vedou, ale Bleci dotahují
43:31 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (3:5)
40:40 Na půlce Tigers to žije
40:01 Poslední třetina je tu!
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:02 Konec 2. třetiny je za rohem
35:15 Zápas má vše, branky, fauly, bylo tu vyloučení i nájezd. Jak to dnes dopadne? Zustatňte s námi a dozvíte se!
32:59 Bleci se snaží ubránit nátlaku Tigers
32:00 Hrát budou Tigers
30:00 Dnenší utkání sleduje 34 diváků, děkujeme!
20:00 Střely v 1. části: 9:10
18:53 Bleci jdou hrát "přésu", bude gól?
18:52 Vyloučen hráč #13 Pavlína Nejedlá družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
18:30 Ke konci třetiny jsme tu měli nájezd, čeká nás ještě něco zajímavého?
17:56 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená z trestného střílení (3:4)
16:48 Bleci odvrátili útok Tigers na jedničku
15:52 Bleci budou hrát z rohu na půlce hostů
15:42 Tigers se ženou na branku Bleků za účelem dát gól
14:49 Tohle je rozhodně koukatelný zápas, branky na obou stranách přináší téhle hře jen to nejlepší
13:50 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #84 Veronika Balejová (3:3)
12:51 Bleci útočí na polovině hostů
12:25 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #72 Adéla Košvancová (2:3)
11:56 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:3)
11:00 Hrát budou Bleci na své polovině
10:06 Vachulová (Bleci) zkusila "volley" na branku soupeře, ale míček letí mimo a hrát budou Tigers
07:55 Vachulová (Bleci) se dostala s míčkem za branku soupeře a chtěla poslat fajn pass před branku, to jí ale nevyšlo a balónek si bere soupeř
07:20 Bleci sice prohrávají, ale toho nelekají a jedou dál svoje
06:47 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková bez asistence (1:2)
05:51 Hra je sem tam sem tam poté co Tigers dali gól
05:23 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:1)
04:33 Bleci budou rozehrávat na své polovině
03:20 Tigers hned po gólu co dostali,střílí na bránu Bleků, ale gól z toho není
02:54 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #9 Denisa Vachulová (1:0)
02:11 Tigers rozehráli na půlce, ale nic z toho nebylo
01:48 Tigers teď brání útok Bleků
00:33 Tigers se ženou do útoku
00:01 Bule pro Tigers