7:5
    Eliška ZIMOVÁ
    (Procházková)

FBC Česká Lípa - SK Meťák České Budějovice 7:5
branky: 6. Nikola Soukupová, 7. Kateřina Hanzlíková, 9. Štěpánka Haklová, 18. Kateřina Sedláčková, 35. Michaela Mazurová, 42. Blažena Menšíková, 53. Petra Pavlíková - 3. Petra Skříšovská, 23. Klára Asterová, 38. Petra Skříšovská, 41. Petra Skříšovská, 58. Eliška Zimová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Ada Červinků 18 - Eliška Bártová 25; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Klivický Michal (Vedoucí): Děkuji holkám za dobře odmakaný zápas, jen velká škoda nevyužitých gólových šanci hlavně v první třetině. Mohl z toho byt klidnější závěr utkání. Děkujeme rozhodčím a přeji soupeři hodně štěstí v playoff.
60:00 Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér): Děkujeme za drama ve třetí třetině, zápas jsme prohrály samy už v první. Přejeme štěstí do play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
57:51 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #58 Eliška Zimová, asistoval #26 Tereza Procházková (7:5)
55:11 Hosté získávají míček a snaží se dostat od vlastní branky.
52:22 GÓL FBC Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (7:4)
51:15 Zimová si poradila i s českolipskou přesilou a vybojovala míček.
48:33 Hosté rozehrávají na útočné polovině.
47:14 Soukupová se snaží Doležalové znepříjemnit průnik na branku České Lípy.
45:30 Menšíková v obrovské šanci, míček od branky však odskočil.
44:20 Lípa drží soupeře na jeho polovině.
41:55 Menšíková po první neúspěšné střele zkouší další, která se vydařila.
41:54 GÓL FBC Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (6:4)
40:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská bez asistence (5:4)
40:01 První buly 3. třetiny vyhrává tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:54 Zikmundová úspěšně blokuje střelu Zimové.
37:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:3
36:23 Haklová předvádí ukázkovou střelu z půlky.
34:07 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #88 Petra Pavlíková (5:2)
33:27 Domácí hrají opět v plném počtu.
33:21 Domácí opět v oslabení.
32:20 Hanzlíková blokuje střelu Bickové.
31:20 Vyloučen hráč #19 Karolína Zikmundová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
28:24 Mazurová střílí, Bártová však s klidnou hlavou střelu vyráží.
26:35 Doležalová ve snaze odehrát míček spíše nahrává domácím.
25:00 Pavlíková zkušeně probíhá celé hřiště s míčkem na florbalce, střela však končí v rohu hřiště.
24:08 Lisová střílí, Červinků však zkušeně zakročuje.
23:24 Minářová se prodírá směrem k brance hostí.
22:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #14 Markéta Míchalová (4:2)
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 16:7
17:16 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #32 Kateřina Sedláčková, asistoval #19 Karolína Zikmundová (4:1)
15:36 Haklová zkouší střelu z půlky, ta však končí vedle.
11:45 A máme tady první přesilovou hru tohoto utkání v podání hostí.
11:44 Vyloučen hráč #29 Blažena Menšíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
09:38 Šanci Bickové přerušuje Zikmundová a uniká za vlastní bránou.
08:53 Lípa rozehrává na útočné polovině.
08:17 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (3:1)
06:24 Buly za bouřlivé podpory kotle domácích vyhrává Česká Lípa.
06:23 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (2:1)
05:33 Tušovská míří na branku domácích, o míček ji ale obírá Zikmundová.
05:00 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Nikola Soukupová, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (1:1)
04:30 Skříšovská střílí, místo branky však trefuje prostor za ní.
03:41 Cháberová vyhrává souboj se soupeři a uklidňuje hru.
02:48 Skříšovská nahrává Lisové a probíhají celé hřiště.
02:11 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (0:1)
01:13 Hanzlíková vytahuje hru na útočnou polovinu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.