3:10
    Zuzana TUČKOVÁ
    ()

TJ Sokol Nové Strašecí - MITEL Florbalová akademie MB 3:10
branky: 2. Karolína Bulvová, 42. Veronika Křečková, 54. Zuzana Tučková - 4. Kristýna Gocová, 5. Ivana Miklíková, 15. Barbora Špačková, 38. Barbora Špačková, 40. Kristýna Gocová, 41. Kristýna Gocová, 41. Kateřina Skřivánková, 44. Lucie Seifertová, 49. Ivana Miklíková, 49. Veronika Zittová; rozhodčí: Karel Hlinka - Vojtěch Stárek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Nela Pravdová 26 - Klára Šimonová 37; po třetinách: 1:3, 0:2, 2:5
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Dneska holky dostaly za cíl si zápas užít. načerpat dobrou florbalovou náladu do vyřazovacích bojů a hlavně se nezranit. Myslím, že se vše povedlo. Dneska velká pochvala naší golmance, která předvedla sebejistý výkon a kolikrát až exibiční zákroky, které byly pochváleny a domácím chlapeckým publikem. Děkujeme chlapcům za atmošku, rozhodčím a soupeřkám.
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Trvalo 2 třetiny než jsme se dostaly do tempa, ale ztroskotaly jsme na supergolmánce hostí. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:11
59:30 Malíková s Káralovou obraly hostující obránkyni o míček, golmanka však byla pohotová a Malíkovou zakončit nenechala
55:00 Křečková si prohodila soupeřku, na golmanku ale už nestačila
53:55 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Zuzana Tučková bez asistence (3:10)
53:55 Už to vypadalo, že z krásné přihrávky Stikové na Tučkovou nic nebude, Tučková ale vyražený míček opět vybojovala a z otočky vstřelila vingl
51:35 Steklová před brankou nezkrotila míček po nádherné přihrávce od Kleknerové
48:50 Malíková uklizena protihráčkou za mantinel
48:31 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:10
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #77 Kristýna Gocová (2:10)
48:20 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:9
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková bez asistence (2:9)
48:20 Miklíková po krásné akci za domácí brankou skoruje
47:23 Boleslav oslabení ubránila
45:50 Svou první přesilovku si vyzkouší i Zebry, zatím jsme viděli jen střelu mimo branku.
45:22 Vyloučen hráč #17 Klára Hukalová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
44:25 Obrovské šance na obou stranách, ani jeden tým to však nedotáhl do konce
43:46 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:8
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #29 Lucie Seifertová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (2:8)
41:04 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #10 Karolína Bulvová (2:7)
41:04 Máme za sebou nabitý začátek třetí třetiny, oba týmy ukazují chut skorovat
40:51 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #21 Ivana Miklíková (1:7)
40:19 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová, asistoval #96 Veronika Zittová (1:6)
40:00 Střely ve 2. části: 13:15
39:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová, asistoval #19 Nela Havlíková (1:5)
39:50 Zebry si asi myslely, že třetina už skončila, a úplně přestaly bránit. Boleslav jejich chvilkové zaváhání okamžitě využila.
37:05 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #74 Barbora Špačková, asistoval #96 Veronika Zittová (1:4)
37:05 Boleslav podruhé využívá chybné rozehrávky domácích a dává gol
36:05 Samostatný únik Tučkové zblokován hráčkou přibíhající ze střídačky
35:15 Pěknou kombinaci hostujících vyráží Pravdová helmou
31:30 Střelu z otočky Kleknerové hostující golmanka chytá
29:23 Schumannová zůstala ležet na hřišti, ale vypadá to, že bude v pořádku
27:15 Štiková zaskočila hostující hráčku rychlým sprintem a získává míček pro Strašecí
13:20 jedna sekera za druhou
11:26 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:46 Křečková zastavuje útočící ráčku sekáním
10:30 Hostující hráčka sama před brankou, ale Pravdová skvělý zákrok
09:46 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
06:32 Šteklové skáče míček před brankou houstů, bohužel nebyla schopna dorazit
04:15 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #44 Viktorie Vacardová (1:2)
04:15 Hostující hráčka po výborné nahrávce střílí do prázdné brány
03:46 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová, asistoval #74 Barbora Špačková (1:1)
03:00 Tučková předvádí své kvality v obraně i v útoku
01:11 skvělá otočka kolem tyčky od Bulvové
01:10 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #9 Leontýna Káralová (1:0)