60
  • 60 59:22
    Slavia Plzeň

BLACK ANGELS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:2
branky: 25. Veronika Balejová, 36. Ema Košťálová, 57. Vendula Kolkusová - 13. Lenka Přerostová, 38. Kamila Kaslová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Šárka Černá 27 - Kateřina Valečková 41; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Asistent trenéra): Urvaná výhra, kterou jsme hodně potřebovali! Nebyl to dneska zápas o velké florbalové kráse, ale spíš o vůli a bojovnosti. Jsme před koncem základní části rádi za velmi vybojované tři body a jdeme se připravit na zítřek, který doufáme bude i z naší strany více gólový. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Soupeř velice pozorně bránil a nám to navíc dneska ve finální fázi moc nelepilo, vyhrát na dva góly je složité. Na to, jak oba týmy kvalitně bránily, mohlo paradoxně určitě na obou stranách padnout gólů víc. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a našim věrným fandům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 18:12
59:22 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
59:22 Plzeň v 6
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
56:29 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #9 Denisa Vachulová (3:2)
56:29 Fantastická akce končí gólem domácích
55:57 Fantastický zákrok hostující golmanky
53:14 Gólmanka hostů drží svůj tým
51:19 Brankářka domácích asi používá herkules, protože jí to dneska lepí
49:40 Vyloučen hráč #47 Lenka Přerostová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
37:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:2)
35:40 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:1)
24:32 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová bez asistence (1:1)
24:32 Balejová nádherně vymetla šibenici
21:59 Gólmanka hostů zatím 100%
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
17:03 Přečíslení domácích 2 na 1 likviduje brankářka hostů
13:06 Vyloučen hráč #77 Kateřina Mašková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
12:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #73 Karolína Raslová (0:1)
12:05 Skvělý zákrok domácí gólmanky
11:15 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
05:28 Únik Balejové na bránu hostů nekončí v síti
04:56 Dvě dorážky domácích nepřinesly gól
03:10 První ohrožení branky domácích
00:01 Úvodní buly pro hosty