• 60 59:31
    18:9
    (Skalíková)

FAT PIPE Tigers Start98 - TJ Sokol Nové Strašecí 18:9
branky: 4. Emilie Skalíková, 5. Lucie Baldreichová, 6. Kristýna Jirásková, 7. Kristýna Jirásková, 9. Lucie Baldreichová, 11. Emilie Skalíková, 11. Anna Kateřina Jandová, 17. Lucie Baldreichová, 18. Karolína Mezerová, 19. Emilie Skalíková, 20. Lucie Baldreichová, 27. Kristýna Jirásková, 27. Emilie Skalíková, 30. Anna Žitná, 44. Mayya Lytorova, 45. Lucie Baldreichová, 53. Emilie Skalíková, 60. Lucie Baldreichová - 5. Klára Bačkovská, 5. Viktorie Štiková, 10. Eliška Malíková, 15. Nina Schumannová, 27. Klára Bačkovská, 28. Karolína Bulvová, 29. Nina Schumannová, 39. Karolína Bulvová, 40. Karolína Bulvová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Kryštof Jech; vyloučení: 1:1 + Veronika Kučerová 4; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martina Juzlová 18, Eliška Držíková 8 - Nela Pravdová 38; po třetinách: 11:4, 3:5, 4:0
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Hodně zběsilé utkání ve kterém jsme se prali hodně sami se sebou. Po extra rozlítané první třetině, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře se náš výkon postupně zvedal. Jsem rád za to, kolik jsme dnes vstřelili branek, ale mohlo jich být ještě o poznání více. Na druhou stranu vykřičník nad počtem obdržených branek, těch bylo také dost. Zítra znovu a doufám, že lépe! Děkuji rozhodčím, divákům, pořadatelům.
60:00 Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Trenér): 1. třetinu jsme zapomněly bránit, ale po lehké bídě o přestávku a změně sestavy jsme se dokázaly do zápasu vrátit, bohužel soupeřky začaly 3. třetinu bránit, s čímž jsme nepočítaly a nedokázaly jejich hradby prolomit.  Děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:31 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 18:9
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #96 Lucie Baldreichová, asistoval #55 Emilie Skalíková (18:9)
59:13 Pravdová vyráží rychlou střelu Jiráskové.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:30 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2+2 minuty za hrubost
56:30 Po hrubém faulu si Veronika Kučerová odnáší čtyři minuty na trestné lavici.
55:24 Odložené vyloučení a domácí hrajou v šesti.
54:35 Jandová ve velké šanci míjí bránu.
52:03 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 17:9
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #54 Eliška Rojíčková (17:9)
52:03 Skalíková opět zvyšuje.
50:23 Pravdová chytá střelu.
48:34 Rozehrávky z rohu se ujímá Škorpová.
46:13 Strašecí rozehrávají dlouhým lobem před bráu Startu.
44:59 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 16:9
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #96 Lucie Baldreichová, asistoval #15 Mayya Lytorova (16:9)
44:59 Pátá odbila pro Baldreichovou, která zvyšuje skóre.
43:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 15:9
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #13 Karolína Mezerová (15:9)
43:06 Instantní protiútok domácích vynáší již 15. gól pro Start.
43:02 Držíková zadržela střelu hostů.
42:17 Rozehrávka strašecích končí za mantinelem.
41:43 Domácí rozehrávají ze svého rohu.
40:59 Domácí jsou na míčku a postupně střídají.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Eliška Držíková družstva FAT PIPE Tigers Start98
40:00 Střely ve 2. části: 19:14
39:44 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 14:9
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #18 Nina Schumannová (14:9)
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 14:8
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #9 Kateřina Bünterová (14:8)
36:54 Juzlová vyráží těžkou střelu.
35:56 Tučková beží sama na bránu, ale nestíhá ani vystřelit.
33:48 Vobořilová okrádá Rojíčkovou o míček a ihned běží do útoku.
31:39 Trestné střílení družstva FAT PIPE Tigers Start98 neproměnil #96 Lucie Baldreichová.
31:39 Po faulu v útočné pozici si mohou domácí zastřelit trestné střílení. To ale Baldreichová neproměňuje.
31:11 Malíková střílí vysoko nad bránu.
30:10 Pokus Baldreichové končí v obraně domácích.
29:04 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 14:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #10 Anna Žitná, asistoval #17 Anna Kateřina Jandová (14:7)
29:04 Start odpovídá na góly hostů.
28:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 13:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (13:7)
28:30 Po minutě opět Strašecí skórují a snižují náskok Startu.
27:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 13:6
27:30 Nové Strašecí se nevzdávají.
26:41 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 13:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #17 Anna Kateřina Jandová (13:5)
26:41 Skalíková střílí již čtvrtý gól zápasu.
26:09 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 12:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Klára Bačkovská, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (12:5)
26:09 Kleknerová dlouze nahrává na Bačkovskou, která s přehledem střílí gól.
26:07 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 12:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #96 Lucie Baldreichová (12:4)
25:06 Domácí hrají v plném počtu.
23:06 Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:06 Škorpová fauluje a nabízí soupeřkám dvě minuty na skórování.
22:24 Hosté hrají v plném počtu.
21:11 Škorpová střílí přímo na Pravdovou.
20:24 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
20:24 Ve snaze bránit si Bulvová odnáší dvě minuty na trestné lavici.
20:07 JIrásková hned po buly střílí další gól.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 22:13
19:44 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 11:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #96 Lucie Baldreichová, asistoval #22 Kristýna Jirásková (11:4)
19:44 Čtvrtý gól Baldreichové v tomto zápasu.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:42 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 10:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #32 Monika Škorpová (10:4)
18:42 Skalíková s trochou náhody střílí backhandem další gól.
17:41 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Karolína Mezerová, asistoval #22 Kristýna Jirásková (9:4)
17:41 Přesně po minutě střílí Start další gól.
16:41 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #96 Lucie Baldreichová bez asistence (8:4)
16:41 Backhandová střela Baldreichové končí v síti.
15:34 Pravdová chytá dalekou střelu Simandlové.
14:00 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #7 Zuzana Tučková (7:4)
14:00 Schumannová po nahrávce Tučkové snižuje skóre.
12:04 Tučková střílí vysoko nad bránu.
10:37 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #17 Anna Kateřina Jandová, asistoval #15 Mayya Lytorova (7:3)
10:37 Po necelé půl minutě domácí opět skórují.
10:10 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #13 Karolína Mezerová (6:3)
10:10 Skalíková se dnes již podruhé trefuje do branky.
09:57 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (5:3)
09:57 Akce 3na1 vynáší další gól pro Strašecí.
08:33 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:2
08:33 Nedáš, dostaneš. Po útočné akci Strašecí se domácí hned otáčí a vstřelují gól.
08:11 Juzlová vyráží střelu Štikové.
07:13 Hosté rozehrávájí z rohu domácích.
06:25 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #13 Karolína Mezerová (4:2)
05:55 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:2
05:55 Jirásková střílí z první další gól.
04:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #29 Viktorie Štiková bez asistence (2:2)
04:30 Štiková opět dorovnává.
04:17 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #96 Lucie Baldreichová z trestného střílení (2:1)
04:17 Po faulu na Rojíčkovou bylo nařízeno trestné střílení, které Baldreichová proměňuje.
04:01 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
04:01 Strašecí se nelíbí vyrovnaný stav a dorovnávají.
03:14 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
03:14 Skalíková po nahrávce Škorpové střílí do odkryté brány.
02:45 Simandlová blokuje střelu.
02:01 Obránkyně Strašecí blokuje střelu Škorpové..
00:34 Kleknerová nestíhá nahrávku před bránu.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání 1. ligy žen. Dnes se na hale Jedenáctka utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start98 proti hostům TJ Sokol Nové Strašecí.