• 58 57:51
    5:12
    (Vachulová)

TJ Sokol Nové Strašecí - BLACK ANGELS 5:12
branky: 11. Karolína Bulvová, 29. Veronika Křečková, 54. Karolína Bulvová, 55. Anna Vobořilová, 56. Veronika Křečková - 6. Eliška Koželuhová, 9. Denisa Vachulová, 17. Markéta Baťková, 23. Veronika Balejová, 26. Veronika Balejová, 27. Adéla Košvancová, 28. Lucie Svobodová, 37. Adriana Fricová, 52. Kateřina Jakešová, 53. Adéla Košvancová, 54. Veronika Balejová, 58. Zuzana Mervartová; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 45; zásahy brankářů: Nela Pravdová 27 - Šárka Černá 30; po třetinách: 1:3, 1:5, 3:4
60:00 Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra): Dnes zlepšení oproti včerejšku. Potřebujeme se připravit na play off takže jdeme makat dál. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Zkusily jsme navázat na posledních pár dobře odehraných utkání, ale samo to nepůjde. Ještě není konec sezony a takhle hrát nechceme. Makáme dál a zítra mnohem lépe. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:17
57:51 GÓL BLACK ANGELS! 5:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #9 Denisa Vachulová (5:12)
57:30 Strašecí třemi goly snižuje na 5:11.
55:26 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #7 Zuzana Tučková (5:11)
54:00 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #11 Petra Šteklová (4:11)
53:39 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #4 Veronika Kučerová (3:11)
53:11 GÓL BLACK ANGELS! 2:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #54 Ema Košťálová (2:11)
52:38 GÓL BLACK ANGELS! 2:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #26 Magdalena Folková (2:10)
52:14 Vyloučen hráč #7 Zuzana Tučková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hrubost
51:53 GÓL BLACK ANGELS! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #24 Kateřina Jakešová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (2:9)
50:19 Vyloučen hráč #13 Eliška Malíková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
47:00 Zebry po rychlém breaku v šanci, gol ale nepadl.
43:53 Hosté přesilovku nevyužili.
41:53 Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hra bez florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
36:05 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #9 Denisa Vachulová (2:8)
34:18 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
30:50 Golmanka Strašecí svými monster safy šokuje nejen publikum.
28:22 Zebry využívají přesilovku a dávají gol.
28:21 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #4 Veronika Kučerová (2:7)
28:06 Vyloučen hráč #55 Zuzana Mervartová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
27:23 Po výborné cloně hosté zvyšují skore a vedou o šest golů.
27:22 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová bez asistence (1:7)
26:06 Black Angels vedou o pět golů, ale Zebry se nevzdávají.
26:04 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (1:6)
25:01 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #24 Kateřina Jakešová (1:5)
22:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová bez asistence (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 8:13
17:48 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
16:31 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #72 Adéla Košvancová (1:3)
11:32 Štiková přestřeluje bránu, má to za pade.
10:06 Bulvová nezklamala, štřílí gol a snižuje tak na 2:1.
10:05 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #29 Viktorie Štiková (1:2)
09:45 Šrekolá střílí z první ale Černá chytá.
08:49 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #43 Adriana Fricová (0:2)
05:16 Po rozehrávce před branou domácích Koželuhová dává gol.
05:15 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #54 Ema Košťálová (0:1)
03:28 Hra je ve vysokém tempu, ale gol zatím nepadl.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.