5:8
    Laura VYTRHLÍKOVÁ
    (Hýsková)

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Chomutov 5:8
branky: 14. Zuzana Tučková, 23. Petra Šteklová, 30. Veronika Křečková, 50. Petra Šteklová, 51. Kateřina Bünterová - 21. Adriana Hýsková, 21. Viktorie Rázková, 23. Adriana Hýsková, 35. Petra Malecká, 44. Tereza Suková, 52. Adriana Hýsková, 59. Natálie Königová, 60. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Nela Pravdová 26 - Lucie Brandejská 23; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:4
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Naším cílem bylo potrápit lídra tabulky a to jsme splnily, aktivní hra od začátku do konce byla účinná. Troufám si říct že jsme sahaly po vítězství. Velké díky patří hráčkam a nejlepším fanouškům. Gratulujeme soupeřkám k vítězství...extraliga čeká.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): Jsme strašně rádi za 3 body, ale Zebry dneska odehrály vynikající zápas a musíme před nima smeknout. Díky za parádní atmosféru a slušné utkání a úspěchu do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:15 GÓL Florbal Chomutov! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:8)
58:55 GÓL Florbal Chomutov! 5:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #19 Viktorie Rázková (5:7)
52:25 Vyloučen hráč #10 Nela Fojtíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
51:28 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #9 Barbora Suková (5:6)
50:00 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (5:5)
49:14 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #10 Karolína Bulvová (4:5)
46:26 Vyloučen hráč #23 Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:57 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Rázková (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
34:22 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:4)
31:46 Vyloučen hráč #23 Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
29:55 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #7 Zuzana Tučková (3:3)
22:42 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:3
22:12 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #10 Nela Fojtíková (1:3)
20:29 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #71 Tereza Suková (1:2)
20:18 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:15 Vyloučen hráč #23 Lenka Morová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
13:28 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Zuzana Tučková, asistoval #21 Veronika Křečková (1:0)