Nikola HAMERNÍKOVÁ

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Prague Tigers Nehvizdy - MITEL Florbalová akademie MB 5:9
branky: 8. Kateřina Kvapilová, 9. Dominika Steinbachová, 29. Eliška Horáková, 35. Nikola Bursová, 56. Nikola Hamerníková - 9. Aneta Hlušičková, 17. Veronika Kolářová, 20. Markéta Žbánková, 24. Markéta Žbánková, 41. Aneta Hlušičková, 44. Pavlína Soukupová, 50. Marie Jirková, 52. Veronika Kolářová, 55. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Ondřej Slabý - David Hertz; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 23 - Klára Šimonová 34; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra): Místo úniku na 3:0 to bylo 2:1 a v ten moment se to v nás zlomilo a už jsme se do toho nedostali. Celý zápas se hrál hodně bezstarostný florbal a nám tam zase napadalo spousta goliků. Také děkuji soupeři za fair play.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): První duležitým aspektem dnešní výhry bylo zvládnout ustát brankový rozdíl soupeře v úvodu utkání. Dostali jsme se rychle zpět do zápasu a postupně ho nakláněli na naší stranu. Holky dnes svědomitě plnily pokyny poziční hry. Děkuji za bojovné utkání. Jako mínus vidím spoustu zbytečných vyloučeních. Musíme si to více individuálně pohlídat. Děkuji divákům za podporu a soupeři za fair play.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
58:50 Střela z rozehrávky domácích byla zblokována.
55:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:9
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #14 Karolína Chvátalová (5:9)
55:11 Z předbrankového prostoru zametla Hamerníkova míček do branky.
54:28 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:9
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #9 Pavlína Soukupová bez asistence (4:9)
54:28 Mladá Boleslav scóruje do prázdné branky
54:00 Horáková promáchla tutovou šanci.
53:30 Prague Tigers zvolilo taktiku hry v šesti.
51:31 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
51:30 Domácí využívají timeoutu. Uvídíme s čím přijdou.
51:16 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:8
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová, asistoval #6 Marie Jirková (4:8)
49:18 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #30 Veronika Kolářová (4:7)
49:18 Hosující hráčka trefila letoucí míček a zakončíla do levého horního rohu a mění scóre na 4:7.
48:40 Šusterová usilovně se snaží dostat míček do branky ale gólmanka jí stojí v cestě.
43:58 Vyloučen hráč #14 Karolína Chvátalová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání
43:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #9 Pavlína Soukupová, asistoval #25 Adéla Macháčková (4:6)
43:50 Hostující využili přesilovky a změnili scóre na 4:6.
43:10 Hru v oslabení Mladá Boleslav úspěšně ubránila.
41:37 Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
41:07 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
40:23 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #65 Markéta Žbánková (4:5)
40:23 Hostující nezahálejí a mění scóre na 5:5.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
38:38 Vyloučen hráč #19 Nikola Červená družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
36:50 Palatínusová střílí na branku ale gólmanka Mladé Boleslavi míček chytá.
35:40 Hráčky Mladé Boleslavi se dostávají do šance ale nezdařila se.
34:46 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #19 Nikola Červená (4:4)
34:46 Míček nemilosrdně proklouzl pod rukou gólmanky do branky hostujících.
32:20 Hostující kombinují ale míček se do branky nedostal.
30:00 Zmatky před brankou domácích ale obrana Prague Tigers nezklamala.
28:41 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Palatínusová (3:4)
28:41 Horáková doráží do prázdné branky a mění scóre na 3:4
27:40 Čevena střílí ale hostující gólmanka jí má pokrytou.
23:20 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková, asistoval #29 Lucie Seifertová (2:4)
23:20 Janglová přes clonu nevidí, Mladá Boleslav toho využila a a mění scóre utkání na 2:4.
21:00 Hráčky Mladé Boleslavi se ocitají 2 na 1 Ale Janglová opět předvedla své brankářské umy.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny se odehrálo ve prospěch domácích.
20:00 Střely v 1. části: 16:11
19:30 Napodruhé se to již povedlo.
19:24 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková bez asistence (2:3)
18:00 Hostující střílí ale štěstí jim nepřeje a trefují tyčku.
16:36 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
16:36 Mladá Boleslav dorovnává na 2:2.
14:45 Mladá Boleslav úspěšně ubránila hru v oslabení.
12:30 Vyloučen hráč #29 Lucie Seifertová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za opakované přestupky
10:00 Hra se přelívá ze strany na stranu.
08:48 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #89 Adéla Trnková (2:1)
08:42 Mladá Boleslav si to nenechává líbit a snižují scóre na 2:1
08:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (2:0)
07:42 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #15 Kateřina Kvapilová, asistoval #14 Karolína Chvátalová (1:0)
07:42 Prague Tgers vstřelují první gól zápasu a o pár sekund později druhý.
05:10 Domácí kličkujou před brankou Mladé Boleslavi ale na jejich gólmanku to nestačí.
03:50 Horáková vybíhá do oblouku a střílí ale přes brankovou čáru se míček nedostal.
01:00 Mladá Boleslav stílí ale Janglová má míček pod kontrolou.
00:01 Úvodní bule jsou ve prospěch Mladé Boleslavi.