• 58 57:15
    4:11
    ()

Panthers Praha - BLACK ANGELS 4:11
branky: 31. Lucie Šindelářová, 33. Eliška Zubová, 33. Jana Pavlicová, 51. Jana Pavlicová - 8. Veronika Balejová, 10. Sabina Šnajberková, 11. Eliška Koželuhová, 14. Vendula Kolkusová, 17. Eliška Koželuhová, 22. Veronika Balejová, 26. Adriana Fricová, 35. Sabina Šnajberková, 40. Zuzana Mervartová, 52. Veronika Balejová, 58. Veronika Balejová; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 40 - Šárka Černá 17; po třetinách: 0:5, 3:4, 1:2
60:00 Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra): Dnešní zápas vypadal lépe jak včera, holky si už daly přihrávky, snažily se více zakončovat. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:31 Krásný zásah Macounové
57:15 GÓL BLACK ANGELS! 4:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová bez asistence (4:11)
56:55 Hráčky pomalu přestávají stíhat tempo hry.
53:13 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:12 Pavlicová vyslala hráčku Black Angels zpět na střídačku a domácí tým se bude muset poprat v oslabení.
51:16 GÓL BLACK ANGELS! 4:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová, asistoval #33 Adéla Košvancová (4:10)
50:58 GÓL Panthers Praha! 4:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #59 Emily Maurerová (4:9)
49:43 Raková právě jedním krokem zabránila akci 3 na 1.
48:23 Domácí tým opět zapnul a máme tu krásnou akci Bočkové s Pavlicovou.
44:49 Mervartová posílá míček na střed, ale Baťová míří vysoko.
43:15 Kolkusová teď v krásné šanci s Kožehulovou.
40:00 Střely ve 2. části: 7:23
39:34 GÓL BLACK ANGELS! 3:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #19 Markéta Baťková (3:9)
37:50 Bočková dobře tahá čas v oslabení.
37:16 Ke střele se dostala Kolkusová ale branku míjí.
36:43 Vyloučen hráč #77 Barbara Livorová družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
34:49 GÓL BLACK ANGELS! 3:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Sabina Šnajberková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (3:8)
34:49 Pěkná standartka Bleků končí v síti.
33:58 Střela Machulové brutálně mimo.
32:14 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová bez asistence (3:7)
32:14 Sprcha pro hostující tým, Pantherky zaply motory a aktuálně to vypadá na vyrovnaný zápas.
32:00 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #33 Veronika Raková (2:7)
30:08 GÓL Panthers Praha! 1:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová bez asistence (1:7)
30:08 Domácí se přece jen dočkali branky. Šindelářová to vzala na sebe a úspěšně dopravila balonek za záda Černé.
28:37 Staňková mohla nalít Vlčkové do prázdné ale přihrála nepřesně.
27:23 Svobodá se vytočila do zakončení. Macounovou záchránila dobře postavená branka- tyč.
26:21 Mervartová promachuje.
25:04 GÓL BLACK ANGELS! 0:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (0:7)
25:04 Macounová první střelu chytá, ale na dorážku nestačila.. Obrana nedůrazná a hostující tým toho využil.
24:20 Domácím se nedaří vstřelit gól, i když by si aspoň jeden zasoužili, šance na to mají.
22:36 Standartka domácích pouze do bloku.
21:02 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová, asistoval #16 Sabina Šnajberková (0:6)
21:02 Balejová dává na 6:0 neskutečně z první a ještě k tomu ze vzduchu.
20:35 Kris trefuje tyč.
20:00 Střely v 1. části: 9:17
18:39 Vyloučen hráč #28 Lucie Svobodová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
18:39 Na Svobodovou letěl balonek tak ho prostě vyrazila dlaní.
16:49 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #43 Adriana Fricová (0:5)
15:31 Dobře Mauerová dostoupila manitel.
14:23 Bizarní srážka Kris se Šnajberkovou.
13:50 Macounová MONSTERSAFE!
13:07 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (0:4)
13:07 Kolkusová zakroutila balonek do domácí svatyně.
11:35 Pantherky po delší době vyvíjejí tlak a tlačí se do zakončení.
10:28 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #16 Sabina Šnajberková (0:3)
10:05 Schmiedová prováhala jasnou golóvku. Černá chytá.
09:02 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Sabina Šnajberková, asistoval #33 Adéla Košvancová (0:2)
09:02 Šnajberková k tyči.. Macounová bez šance.
07:30 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová, asistoval #19 Markéta Baťková (0:1)
07:30 Balejová otevírá skóre dnešního klání.
06:57 Svobodová se dostala ke střele ale střela žádné parametry neměla.
06:17 Staňková to vzala na sebe, prošla hřištěm ale k zakončení se nedostala.
05:24 Bleci delší pasáž na balonku, Macounová perfektně drží svůj tým.
04:20 Dobrý blok Hromkové.
03:17 Bočková prověřila Černou střelou na přední tyč.
02:02 Košťálové krágl mimo tři tyče.
00:39 První střelu vyslala hráčka hostí Kuželohová, Macounová vyráží.