()
  • 59 58:24
    FA MB

ACEMA Sparta Praha - MITEL Florbalová akademie MB 6:4
branky: 3. Dominika Horáčková, 4. Dominika Horáčková, 19. Dominika Horáčková, 29. Dominika Horáčková, 33. Lucie Zemanová, 59. Lucie Zemanová - 12. Kateřina Skřivánková, 26. Karolína Hisemová, 27. Bára Klikarová, 42. Aneta Hlušičková; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jaromír Péc; vyloučení: 1:5; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 25 - Marie Topolová 28; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Před skvělou atmosférou jsme dnes dokázali být o malý kousek lepší, než soupeř. Až na malé výpadky jsme předvedli koncentrovaný a trpělivý výkon, včetně zvládnutého konce utkání.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Bohužel v oslabené sestavě v utkání, kde soupeř odmítnul přeložení utkání, jsme ztatili tři body. Za prohru a ztrátu bodu mohly faktory, které nás trápí celou sezónu. Nedisciplinovanost a zbytečné fauly. Zbytečné obdržené branky po individuálních chybách. Musíme více chtít. V tomhle jsem byli opět krok za soupeřem. Holkám, rozhodčím a divvákům děkuji.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:42 Hujerová opět stoprocentní
58:50 Horáčková netrefuje prázdnou bránu
58:35 Boleslav v šesti
58:24 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
58:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová bez asistence (6:4)
58:24 Zemanová samotným únikem zvyšuje na 6:4
57:43 Sparta kombinuje
56:50 Nebezpečná střela Křemenákové
55:20 Boleslav se drží na balónu
54:46 Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
52:54 Boleslav se snaží za každou cenu vyrovnat
49:30 Fantastický zákrok Topolové
47:58 Boleslav úspěšně přečkala oslabení
46:30 Sparta v přesilovce zatím neúspěšně, více ze hry má Boleslav
45:54 Vyloučen hráč #25 Adéla Macháčková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
44:20 Další skvělý zákrok Hujerové
42:40 Dnešní zápas sleduje 41 skvělých diváků
41:57 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (5:4)
41:40 Boleslavav se drží na balónu
40:42 Vyloučen hráč #19 Dominika Horáčková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:49 Boleslav v pěti.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:30 Skřivánková před prázdnou brankou jen do tyče.
37:49 Vyloučen hráč #62 Tereza Šimečková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
37:49 Šimečková zatáhla za ruční brzdu a zezadu sekla protihráčku.
36:32 Sektor D fandí stále ze všech sil a žene sparťanky k vítězství.
35:51 Havlíková si vyrazila dech a neviditelný zdravotník zasáhl.
35:33 Skřivánková od mantinelu střílí pouze do bloku.
34:50 Boleslav se nedokáže udržet delší dobu na útočné polovině.
34:26 Tyllerová nedopatřením odpálila míček za mantinel.
33:30 Horáčková prošla sama celé hřiště, ale její přihrávka do prázdné branky nenašla vytoužený cíl.
33:03 Boleslav se snaží o vysoké napadání.
32:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:3
32:16 K Zemanové se dostal odražený míček, který zrvní uklidila do horního růžku.
32:10 Sparta kombinuje kkolem čtveřice hráček Bolky.
31:52 Vyloučen hráč #25 Adéla Macháčková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:20 Skvělá akce hostů
28:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková, asistoval #26 Markéta Šporová (4:3)
27:30 Hra se opět přelévá ze strany na stranu
26:37 Máme tu remízu, Klikárová vyrovnává
26:26 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #91 Martina Kleinová (3:3)
25:45 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #84 Karolína Hisemová, asistoval #21 Ivana Miklíková (3:2)
24:15 Křemenáková střílí ale Topolová má bezomylně
22:25 Šimečková střílí ale miří moc vysoko
20:00 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:00 První gól hostů střílí Skřivánková
18:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková bez asistence (3:1)
17:38 Hosté přečkali oslabení bez gólu
16:40 Nebezpečný únik Havlíkové
15:45 Máme tu první vyloučení, přesilovku si zahrají domací
15:38 Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
12:50 Další šance hostů od Šimečkové
11:56 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #62 Tereza Šimečková (2:1)
03:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková, asistoval #21 Kateřina Peterková (2:0)
03:39 Peterková potáhla balon až do útočného pásma a posílá dál na Horáčkovou která proměňuje
02:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
02:14 Šporová pas na Horáčkovou která, vstřeluje první branku domácích
01:33 Nebezpečná střela Jakešové zblokována
00:00 Úvodní buly vyhrává tým hostů