5:5
    Kryštof FUSEK
    (Molin)

FBC Vikings Kopřivnice - TJ Slovan Havířov 6:5
branky: 2. Jakub Kostelník, 3. Lukáš Michna, 11. Tomáš Janek, 20. Jan Toman, 39. Ondřej Holaň, 60. Jakub Kostelník - 45. Daniel Chatrný, 50. Daniel Sekula, 52. František Kyc, 57. František Kyc, 60. Kryštof Fusek; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Petr Števček; vyloučení: 4:2 + Matěj Sedláček OS; využití: 1:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Adam Strouhal 15 - Ivo Sikora 11; po třetinách: 4:0, 1:0, 1:5
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Trenér): Dnes velká dívočina se šťastným koncem pro nás. První třetinu jsme sice vyhráli jednoznačně, ale hra tomu vůbec neodpovídala. Od druhé třetiny soupeř přidal a dělal nám problémy. Třetí třetina byla z naší strany blamáž a soupeř jednoznačně dominoval. Je to pro nás ponaučení a tuhle hru v play off určitě nebudeme předvádět. Děkujeme soupeři,rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Začátek utkání nám neskutečně utekl, každopádně od začátku 2. třetiny to byla uplně jiná hra i když jsme třetinu proháli. Jak už jsem říkal několikrát, Kopřivnice je tým do 1. ligy, jejich tvrdost, rychlost nepatří do této ligy a samozřejmě smekám. Třetí třetina to byla úplně jiná polívka, soupeř vypustil a my přidali, super vyrovnání. Věřil jsem do posledního momentu, ale nedisciplinovanost nás stála body. Gratuluji soupeři k výhře a my stále bojujeme o play off. Jedeme dál.
60:00 Střely ve 3. části: 3:12
59:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #15 Tomáš Janek (6:5)
59:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #18 Jakub Molin (5:5)
59:40 Vyloučen hráč #46 Matěj Sedláček družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
59:40 Vyloučen hráč #46 Matěj Sedláček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
59:01 Slovan v šesti.
58:47 Slovan  a míčku.
57:22 Slovan na míčku.
56:18 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #64 Kryštof Fusek (5:4)
54:40 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání
53:26 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Frýdl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
52:45 Vypadá to, že ze zápasu bude ještě drama.
51:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #45 Daniel Chatrný (5:3)
50:50 Signalizace přesilovky pro Slovan.
50:09 Hosté teď ožívájí a častěji ohrožují branku domácích.
49:26 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula bez asistence (5:2)
48:20 LIchnovský se teď proletěl před hostujícím golmanem.
46:03 Domácí teď ubránili krátkou přesilovku hostí.
44:31 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #73 Dominik Vinárek (5:1)
43:52 Vyloučen hráč #16 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
43:04 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
43:04 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
40:01 Také 3. bully pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
39:27 Na konci 2. třetiny Slovan na míčku.
38:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #8 Jakub Kresta (5:0)
36:44 MIchna nastřelil tyč.
33:10 Výběh Chatrného bez ohrožení domácí svatyně.
32:25 LIchnovskuý teď v nelístostném souboji odtavil soupeře.
31:32 Hra zastavena z důvodu faulu na brankáře hostí
30:17 Strouhal teď kryje střelu hostí.
29:50 Michna opět ukázal svou parádu a pádil na branku hostí, jeho přihrávka však nenašla adresáta.
26:27 Slovan na míčku, ale chybuje a domácí trestají střelou, kterou brankář kryje.
26:03 MIchna přestprintoval celé hřiště  a trefil hostujícího golmana.
25:27 Oba celky střídají.
22:16 Do 2. střetiny se zapojila i posila hostí D. Chatrný.
20:45 Hosté hru od začáku třetiny přiostřili několika tvrdými zákroky. Rozhodčí zatím nevylučují.
20:01 Úvodní bylly opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (4:0)
18:15 Rychlá domácí akce ohrozila branku hostí.
16:11 Závar před brankou domácích teď hasil brankář Strouhal.
14:05 Slovan se snaží najít recept na hru domácích, ale zatím se jim moc nedaří.
13:40 Další střela LIchnovského trefila boční síť.
12:55 Střela Janka ze středu hřiště zblokována.
11:00 První vážnější střela hostí, kterou Strouhal kryje.
10:00 Timeout TJ Slovan Havířov
10:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #4 Tomáš Kusz (3:0)
06:47 Teď souboj v rohu mezi Soukupem a Küferem, který vyzněl lépe pro domácího borce.
05:49 Teď tvrdý střed v rohu hřiště na T. Janka.
04:19 Vikingové rozehrávají z poloviny hřiště a ohrozili střelou brankáře hostí.
02:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #12 Adam Lichnovský (2:0)
01:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (1:0)
01:23 Havířov vysunul obranu a atakuje rozehru Vikingů.
00:01 První bully pro hosty Havířova.