(Vlach)
  • 60 59:48
    2

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Torpedo Havířov 7:8
branky: 9. Petr Burýšek, 28. Dominik Eichner, 32. Pavel Barabáš, 40. Pavel Barabáš, 42. Marek Lípový, 49. Marek Lípový, 54. Dominik Eichner - 2. Ondřej Kučera, 17. Adam Klimeš, 18. Jakub Mikulok, 29. Jan Chmiel, 34. Marián Kloza, 38. Jakub Vilím, 48. Adam Klimeš, 60. Jakub Vilím; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 15 - Vojtěch Vilím 20; po třetinách: 1:3, 3:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Podle mého názoru Havířov patří spolu s Kopřivnicí a Zlínem za favority soutěže, proto tento pro nás již zakletý výskedek (o jednu branku) beru jako dobrý. Klíčových momentů bylo opět několik, dnes se hrál hlavně ofenzivní florbal, takže krom spousty vstřelených branek bylo i hodně těch zahozených na obou stranách. Děkuji soupeři za hru a fanouškům za podporu a vytrvalost.
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Dneska jsme hráli s lehkosti v útoku, ale díky lehkovážnosti v zakončení, špatnému přístupu k obranné činnosti jsme si zápas úplně zbytečně zdramatizovali. Na druhou stranu se projevili lídři. Dneska jsme tady měli vyhrát větším rozdílem, ale důležité jsou 3 body. Děkuji svým hráčům za přenesení toho, co jsme trénovali v týdnu. Soupeři přeji hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:48 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:33 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
59:33 GÓL Torpedo Havířov! 7:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (7:8)
55:28 Lípový střelu zblokoval
53:59 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 7:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #77 Petr Burýšek (7:7)
53:59 Máme srovnáno!
53:42 Vážení diváci, to je zas o nervy
51:41 Kratochvíl mohl srovnat
48:55 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #73 Pavel Barabáš (6:7)
48:55 Hra v hustém prostoru občas znamená obehrávání vlastních spoluhráčů. To nám předvedl Lípový, z jehož akce Sršni snižují
47:27 GÓL Torpedo Havířov! 5:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #16 Tomáš Vlach (5:7)
47:06 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky
47:06 Další oslabení pro Rožnov
46:04 Havířov zamknul domácí na jejich polovině
44:36 Ani Lípový, ani Burýšek, ani Eichner. Nejeden divák se nyní chytnul za hlavu
43:32 Torpedo se snaží dostat dopředu, ale zatím marně
41:11 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:6
41:11 Další gól téměř z nulového úhlu! Lípový snižuje na 5:6
40:01 Buly pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:54 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #77 Petr Burýšek (4:6)
39:54 Z brejku posílá Pája Barabáš branku do šatny
37:56 GÓL Torpedo Havířov! 3:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #86 Jakub Mikulok (3:6)
37:32 Burýšek do brankáře
36:29 Domácí zvládli i druhé oslabení
35:16 Peřka se trošku přestřelil do časomíry
34:24 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
33:06 GÓL Torpedo Havířov! 3:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #25 Jakub Vilím (3:5)
31:10 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:4
31:10 Lípový - P. Burýšek - Barabáš, gól. Slušná paráda od domácích
29:25 Brejk hostů zneškodňuje Škrobák
28:29 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Chmiel, asistoval #16 Tomáš Vlach (2:4)
27:43 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
27:43 Z nultého úhlu Eichner snižuje
26:58 Závorka blokuje pokus o střelu
26:14 Najvar na A. Burýška - golman chytá
25:36 Sršni jsou velmi hladoví po brance
24:10 Zodpovědná obrana domácích nepustila Torpedu k žádné nebezpečné střele.
22:08 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky
17:56 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #25 Jakub Vilím (1:3)
16:59 Eichner pouze do brankáře
16:06 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #67 Václav Jurdzin (1:2)
15:34 Jurdzin mohl navýšit, netrefil se
13:14 ,,Vyhoď" zněly pokyny na Vojtu Závorku, který držel míček. Vojta zkušeně trefil soupeře, od něj míček skončil za mantinelem. Domácí rozehrávají, Vojta úkol splnil
12:12 Nebezpečný brejk hostů
11:01 Překombinovaná akce domácích
10:34 Další zákrok Škrobáka
08:01 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (1:1)
01:42 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Ondřej Kučera, asistoval #38 Patrik Tichý (0:1)
01:42 Škrobák míček měl, nicméně s trochou smůly se mu míček odrazil do brány
01:22 Jirka Škrobák si připisuje první zákrok
00:35 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
00:22 Eichner pouze do brankáře
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u zápasu 19. kola Národní ligy, ve kterém proti sobě nastoupí domácí Sršni proti Torpedu Havířov