• 59 58:44
    2
    Martin KARPÍŠEK

Aligators Klobouky - Asper Šumperk 4:7
branky: 27. Jan Černovický, 28. Matej Galajda, 35. Pavel Zbořil, 49. Tomáš Líznar - 5. Jan Mannl, 7. Jiří Trávníček, 14. Michal Šíma, 33. Štěpán Maixner, 36. Michal Šíma, 44. Ondřej Mrázek, 50. Matěj Ivo Pírek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Samuel Polák 4, Aleš Padalík 3 - Antonín Byvan 23; po třetinách: 0:3, 3:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Tohle bylo šíleně težké utkání. Brno hrálo bojovný florbal, který nám v určitých fázích zápasu moc nechutnal. Jako rozhodující faktor vidím to, že vždy když bylo skóre o gól se nám podařilo skórvat. Nechci mít nos nahoru, ale myslím že dnes jsme lépe kontrovali hru a lépe nakládali s míčkem. Aligoši jsou sympaťáci a my jim přejeme co nejlepší možný závěr sezóny. Příští víkend doma. Zdravíme frňáčka. Trejvis.
60:00 Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér): Bezkrevný až impotentní výkon v první třetině zcela určil ráz tohoto utkání. Bohužel opět v náš neprospěch. Paradoxní na tom je vše, že jsme chtěli na soupeře vlítnout od začátku, opak byl však pravdou. V dalších třetinách nás likvidovaly neproměněné šance a tresty v podobě zbytečných vyloučení a inkasovaných branek. Náskok z první třetiny byl finálně ten rozhodující. Gratulace soupeři, my opět nevěšme hlavu, připravme se na play down...  Jak praví klasik, prohráli jsme vem to ďas, příští týden hrajem zas... :-) Pěkný zbytek víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
58:56 Hosté na balónku, ale nikam nespěchají.
58:44 Vyloučen hráč #22 Martin Karpíšek družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
58:00 Hosté drží balónek a ještě budou mít přesilovku.
57:21 Timeout Aligators Klobouky
57:21 Standartka po timeoutu bohužel nedopadla ideálně a míček získávají hosté.
57:09 Nádherný skok Padalíka zachránil nyní domácí!
55:23 Domácí se skvěle aktvině brání, pomáhají tomu velmi úspěšné bloky.
54:18 Další přesilovka pro hosty.
54:17 Vyloučen hráč #35 Matej Galajda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
53:09 Pírek posílá do 10. řady, Padalík nemusel zasahovat.
51:30 Domácí nyní čeká těžká práce.
49:30 Domácí bohužel po nedomluvě ihned inkasují a už je to opět o 3 branky.
49:28 GÓL Asper Šumperk! 4:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #7 Jan Mannl (4:7)
49:28 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Aleš Padalík družstva Aligators Klobouky
48:58 A reparát domácím vychází! Zbořil posunul na Chovana, jehož střelu dorazil ze vzduchu Líznar - 4:6.
48:57 GÓL Aligators Klobouky! 4:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Roman Chovan (4:6)
47:46 Domácí dostávají šanci na reparát, ovšem z nepřipravené střely mají míček hosté.
47:10 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:41 Domácí hrají přesilovku celkem dobře, ale domácí bloky či nepřesná střelba je brzdí ve vstřelení gólu.
44:26 I domácí si zahrají přesilovku.
44:25 Vyloučen hráč #5 Matěj Ivo Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za opakované přestupky
43:02 Druhé oslabení, druhá využitá přesilovka - 3:6.
43:01 GÓL Asper Šumperk! 3:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #4 Michal Šíma (3:6)
42:24 Vyloučen hráč #21 Adam Petřivalský družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
41:00 Pája Zbořilů měl nyní dvě dobré šance, v obou byl však úspěšnější Byvan.
40:05 Hosté opět získali po vhazování balónek, avšak domácí jsou velmi aktivní a nahecovaní.
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:47 Od domácích rozhodně lepší třetina než ta první.
35:56 Krásná ťukačka hostujících hráčů a Šíma už měl jednoduchou práci - 3:5.
35:55 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #88 Daniel Venouš (3:5)
34:05 Líznar získal balónek, posunul doleva na Zbořila a ten se na bližší nemýlil - 3:4.
34:04 GÓL Aligators Klobouky! 3:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (3:4)
33:45 Venouš trefuje levou tyč Polákovi branky.
32:34 Polákovi nyní propadla střela Maixnera a hosté vedou opět o dva góly.
32:32 GÓL Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #66 Štěpán Maixner, asistoval #4 Michal Šíma (2:4)
31:32 Byvan nyní pokryl domácí akci i následnou dorážku.
30:30 Dobrá rána Zbořila však byla zblokovaná, a tak budou mít domácí z rohu.
28:37 Další náznak zajímavé akce domácích, Byvan však míček chytá ještě před zakončením.
27:23 Galajda s Petřivalským si krásně vyměnili balónek a první jmenovaný skóruje.
27:22 GÓL Aligators Klobouky! 2:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Matej Galajda, asistoval #21 Adam Petřivalský (2:3)
26:19 Domácí se konečně prosazují, po výborné akci otevřel domácí skŕe Černovický.
26:18 GÓL Aligators Klobouky! 1:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #22 Martin Karpíšek (1:3)
26:00 Polák si připisuje první zákrok ve druhé třetině.
24:10 Dlouhý trefuje břevno!
22:54 Na balónku stále více hosté, domácí se však snaží dostávat do nebezpečných pozic.
20:47 Líznar kouzlil, gól z toho však nebyl.
20:01 Úvod druhé třetiny začnou na svých hokejkách opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:54 Mrázek dalekonosnou těsně minul břevno.
19:17 Líznar se dostal do slotu, avšak jeho střela byla pouze do středu brány.
16:59 Horák svým krásným výjezdem uvolnil Karpíška, který o milimetry minul levou tyč.
15:15 Hosté jsou rozhodně aktivnější, domácí se do hry moc nedostávají.
13:41 Bohužel oslabení si moc nenatrénovali, protože hosté po rychlé kombinaci zvyšují na 3:0.
13:40 GÓL Asper Šumperk! 0:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #11 Jakub Hruban (0:3)
13:23 Domácí si nyní vyzkouší i oslabení.
13:22 Vyloučen hráč #87 Roman Chovan družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
11:00 Šance viděny na obou stranách, Venouš i Zouhar však trefují vnější kontrukce branek.
09:15 Byvan teď nyní dost šťastným zákrokem vyčapal Doupovcovu tutovku.
08:02 Chvílemi to vypadá, jak kdyby Šumperk hrál přesilovku...
06:03 Trávníček obkroužil branku a elegantně zasunul za bezmocného Poláka.
06:02 GÓL Asper Šumperk! 0:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #4 Michal Šíma (0:2)
05:31 Byvan se nyní rozhodně nenudí.
04:25 Mannlův pohyb z rohu domácí nezachytili a je to 0:1.
04:24 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (0:1)
03:10 Skvělý individuální průnik Klimeše ke střele nakonec nevedl.
01:59 Skvělý skok do prázdné od Poláka, stav zůstává nezměněn.
01:13 Byvan měl hned ze začátku složitější práci, avšak na dorážky Líznara dosáhl.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává hostující tým.