2
    Martin DLOUHÝ
    držení

FBC Přerov - Aligators Klobouky 8:3
branky: 9. Filip Hrabal, 17. Ondřej Kowalik, 28. Ondřej Kowalik, 38. Adam Zoubek, 39. Jonáš Pavliš, 39. Matěj Ševčík, 51. Michal Hrabica, 58. Matěj Ševčík - 35. Matej Galajda, 45. Jan Černovický, 49. Roman Chovan; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Michael Hruška 19 - Vojtěch Dvořák 17; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:2
60:00 Komentář hostů Gremmel Jakub (Trenér): Přerov nás hned v úvodu překvapil vysokým napadením, což nám dělalo problémy. Bohužel chyba v naši přesilovce nás stala první třetinu. Pak momenty kdy můžeme nastoupit zpět do zápasu, tak nás zradí zakončení. Bohužel zapas nám od začátku utíkal a nám se nepodařilo chytit tempo. Domácí dnes ve všem lepší a zaslouženě si odnáší tři body. Nás nyní čeká složitá cesta ale věříme a budeme bojovat. Přes týden najdeme sebevědomí, snad i nějakou útočnou kreativitu a konečně zlomíme domácí smůlu. Jsme v tom všichni společně. Děkujeme za podporu. HouhouAli
60:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): V zápase jsme splnili vše co jsme si řekli. Měli jsme velký tlak z našeho napadání, jen malá produktivita. Na to jaký jsme si vypracovali tlak jsme dali málo gólů. 3 body super. Skvělý start do zápasu. Jedeme dál
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
57:32 GÓL FBC Přerov! 8:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #86 Maxim Šefčík (8:3)
57:32 Šefčík přihrává zpoza brány a Ševčík zakončuje
57:01 Vyloučen hráč #19 Martin Dlouhý družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za držení
57:01 Po několika evidentních držení byl vyloučen hráč Aligators
56:30 Hosté rovněž úspěšně ubránili a k tomu přidali 2 pokusy o break
54:27 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
54:27 S obranným zákrokem tentokrát hráč hostí a domácí se dnes poprvé předvedou se svou přesilovkou
52:52 Kowalik opět se střelou do poloprázdné brány, tentokrát však míjí
50:45 GÓL FBC Přerov! 7:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (7:3)
50:45 Předem připravená standartka domácích před bránou soupeře končí proměněnou střelou pod víko
48:18 GÓL Aligators Klobouky! 6:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan, asistoval #3 Matyáš Zouhar (6:3)
48:18 Hořecký špatně rozehrává standartku na půlce hostů, ti situaci využívají a z breaku zakončují do pravého horního rohu
47:35 Domácí s další úspěšně odbráněnou přesilovkou
45:55 Obranný zákrok Pavliše končí vyloučením, domácí se zatím úspěšně brání
45:35 Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
44:22 GÓL Aligators Klobouky! 6:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #87 Roman Chovan (6:2)
44:22 Break a kombinace hostů snižuje vedení domácích
41:55 Zápas pokračuje ve vysokém tempu, oba týmy se ve třetí třetině již několikrát pokusily o gól
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:48 Tři rychlé přihrávky přecestovaly půl hřiště až do brány hostů
38:43 GÓL FBC Přerov! 6:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #23 Filip Hrabal (6:1)
38:09 GÓL FBC Přerov! 5:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #24 Michal Hrabica (5:1)
38:09 Pavliš střelou o tyčku opět navyšuje skóre
37:16 GÓL FBC Přerov! 4:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Adam Zoubek, asistoval #91 Jiří Zavadil (4:1)
37:16 Adam Zoubek se střelou ze středové části první třetiny hřiště navyšuje vedení
35:37 Střela Budnika z půlky hřiště trefuje břevno
34:01 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Matej Galajda, asistoval #42 Jakub Repka (3:1)
34:01 Prakticky sólová akce Galajdy a následné obejití golmana vyústilo ve snížení vedení domácích
30:55 Špatná přihrávka přes střed končí zmatenou snahou domácích o zahnání hrozby gólu, hosté se však za půlku nedostali
27:34 GÓL FBC Přerov! 3:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #86 Maxim Šefčík (3:0)
27:34 Přihrávka před bránu na osamoceného Kowalika končí zakončením do odkryté brány
25:51 Střela Jonáše Pavliše z první poloviny své strany hřiště končí zákrokem golmana hostů
22:50 Střelu a následující 2 dorážky zachraňuje golman domácích
20:00 Druhá třetina nám začala, úvodní buly v podobě breaku Přerova, výsledkem je standartka domácích
20:00 Střely v 1. části: 10:8
18:50 Přesilovka hostů úspěšně odbráněna
18:20 Kowalik s dalším breakem po vyhození míčku golmanem
16:55 GÓL FBC Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik z trestného střílení (2:0)
16:55 Maxim Šefčík vyloučen za obranný zákrok, následně nájezd po rukou přerušeném breaku domácích. Ten Kowalik nekompromisně proměňuje dloubáčkem přes backhand
16:49 Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
16:00 Aligators s nahozením před bránu, míček však míjí střed hřiště
13:20 Oba týmy nám předvádí sérii akcí, oba však bez výsledku
09:45 Akce domácích končí breakem, Hruška však míček vyráží
08:40 Přerov se standartní situací 3 m od brány soupeře, přes zeď 5 hráčů a golmana se však prostřelit nepodařilo
08:02 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #14 Matěj Ševčík (1:0)
08:02 Nádherná kombinace domácích a přihrávka pod sebe Matěje Ševčíka končí zakončením do odkryté brány
06:23 Aligators se dostali z pressu domácích a usilují o gól, po breaku Přerova však domácí hráč letí ze hřiště, avšak čistě
03:20 Špatná rozehrávka domácích na straně soupeře končí breakem hostů, ti však po akci bránu míjí
00:45 I přes vyhranou buly soupeře patří úvodní tlak a první střela zápasu Přerovu
00:00 Dámy a pánové, vítám vás na dnešním utkání, ve kterém se domácí FBC Přerov utkají s Aligators Klobouky. Úvodní buly patří týmu hostů