• 60 59:45
    2
    Matyáš Metoděj KRAHULEC

Florbal Primátor Náchod - Florbal TJ Kobylisy 16:2
branky: 5. Marek Svoboda, 12. Daniel Kříž, 12. Jakub Vysoký, 17. Filip Čáp, 24. Ondřej Macháček, 32. Daniel Kříž, 34. David Špaček, 35. Tomáš Matoulek, 38. Jonáš Mikšovský, 39. Filip Knettig, 42. Jakub Kubásek, 44. Jakub Kubásek, 45. David Špaček, 51. Matěj Mikšovský, 58. Matěj Mikšovský, 58. Lukáš Rázl - 46. Tadeáš Rychetský, 52. Robert Štipka; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:5 + Ondřej Kočí 4 + TDKU; využití: 2:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 18 - Marek Paleček 12, Daniel Molčan 20; po třetinách: 4:0, 6:0, 6:2
60:00 Střely ve 3. části: 22:6
59:59 Náchod jednoznačně ovládl zápas a vítězí vysokým rozdílem 16:2.
59:45 Vyloučen hráč #89 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
58:55 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
57:51 Rázl si pohrál s brankářem a zvyšuje na 16:2.
57:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 16:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #36 Filip Knettig (16:2)
57:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 15:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský bez asistence (15:2)
56:29 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:29 Kobyslisy jdou znovu do přesilovky.
54:22 Molčan chytá Mikšovského střelu.
53:47 Teď už domácí přesilovka 5 na 4.
51:26 Náchodští mohou využít přesilovku 4 na 3.
51:26 Kočí se v zápase již neukáže, protože po naprosto odporném zákroku viděl červenou kartu a odešel do kabiny.
51:25 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy do konce utkání
51:25 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2+2 minuty za hrubost
51:21 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
51:21 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
51:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 14:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #86 Robert Štipka, asistoval #3 Ondřej Kočí (14:2)
50:58 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
50:51 Gólové hody pokračují! Střelou z výběhu skóruje Matěj Mikšovský.
50:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 14:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (14:1)
48:41 Molčan při výhozu strčil do Mikšovského a Náchod bude zahrávat volný úder.
47:02 Antonín Donaj šel sám na branku, bohužel druhého premiérového střelce tu zatím nemáme.
45:50 Za zády Skalického zvonila tyčka.
45:37 Naděje na nulu se rozplývají. Prvním střelcem hostů je Rychterský.
45:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 13:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (13:1)
44:28 Dnes je na hřišti jen jeden tým. Kříž našel Špačka a ten míček jen uklidil.
44:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 13:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (13:0)
44:16 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 12:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #12 Daniel Kříž (12:0)
43:58 Kubásek davá hned druhý gól!
41:23 Premiérový gól v náchodském áčku slaví Jakub Kubásek, který vymetl pravou šibenici!
41:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 11:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #96 Filip Čáp (11:0)
40:01 úvodní vhazování pro Náchod.
40:00 Střely ve 2. části: 16:6
39:07 Kříž po Matoulkově nahrávce míjí branku.
38:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (10:0)
38:06 Desítku dovršuje tradiční střelec Knettig.
37:50 Jonáš Mikšovský dorazil bráchovu střelu a Plechárna se raduje!
37:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (9:0)
34:01 Náchodští přídávají další dvě branky. Nejprve zaúřadovalo duo Špaček, Macháček a potom obranu domácících rozebral druhý domácí útok Kříž, Matoulek, Vysoký.
34:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #12 Daniel Kříž (8:0)
34:00 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Daniel Molčan družstva Florbal TJ Kobylisy
33:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (7:0)
32:57 Knettig čistě vypíchl míček Kočímu a to přímo před domácí střídačkou, která to náležitě a hlasitě ocenila.
31:26 Kříž přeběhl osu hřiště a zakončil do šibenice Palečkovy branky. Domácí vedou už 6:0!
31:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #6 Jakub Vysoký (6:0)
29:45 Skalický společně s obránci vyřešil situaci v brankovišti a stav je tak stále 5:0.
28:55 Jebavý vystihl rozehrávku Kobylis a šel sám na branku, bohužel nenašel recept na Palečka.
28:12 Kobylisy přitvrdily v osobních soubojích.
27:25 Svoboda opět zkusil štěstí z dálky a minul jen o trochu.
26:45 Vysoký předvedl skvélé střídání. Nejprve vyhrál sprinterský souboj o míček a poté se skvěle vrátil do obrany a vybojoval míček.
25:14 Skalický pokračuje ve svém skvělém výkonu i ve druhé třetině, teď zneškodnil samostatný únik hostů.
23:25 Špaček ukázal další ze svých přesných nahrávek, když přesně našel Macháčka, který skóroval.
23:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (5:0)
22:50 Knettig rozezvonil tyčku.
21:55 Jonáš Mikšovský jen o kousek netrefil branku.
20:55 Prauseho střelu vychytal Paleček.
20:01 Úvodní vhazování pro Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:59 První třetinu gólově ovládli Náchodští!
18:48 Matoulkova střela byla zblokována.
18:03 Špačkova střela míří pouze do zadního mantinelu.
17:30 Kočí přestřelil Skalického branku.
16:04 Náchodští přidávají již čtvrtý gól a střeží si svůj náskok.
16:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #12 Daniel Kříž (4:0)
15:44 Nebýt Skalického, Kobylisy už nějaký ten gól vstřelily. Brankář domácích vytáhl další zákrok.
13:36 Kočí si vyhléd Macháčka, který se svíjí v bolestech.
12:45 Skalický zase podržel domácí!
11:26 Dva góly domácích v rozmezí pěti vteřin! Nejprve po krásné Špačkově přihrávce využil přesilovku Kříž a Následně hned po vhazování skóroval Vysoký.
11:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #8 Tomáš Matoulek (3:0)
11:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (2:0)
10:20 První přsilovku zápasu si zahraje Náchod.
09:06 Skalický předvedl parádní reflexivní zákrok maskou a vytěsnil míček nad branku.
07:36 Kobylisy teď párkrát prověřily Skalického, ten ale stále drží nulu.
05:25 Kříže vychytal Paleček.
04:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #51 František Donaj (1:0)
04:02 Svoboda napřáhl ze střední vzdálenosti a zavěsil na zadní tyčku.
03:19 Domací dělají hostům problémy svým vysokým napadáním.
02:27 Knettig se kuriózně střetl s rozhodčím, který zkončil na zemi.
01:01 Náchodští zatím nepouští míček hostům a snaží se vymyslet gólovou akci.
00:01 Úvodní vhazování pro Kobylisy.