3:9
    Jan KRÁLÍK
    (Kolínský)

Florbal TJ Kobylisy - FbC Písek 3:9
branky: 19. Tadeáš Rychetský, 32. Ondřej Filip, 56. Boris Nouzák - 24. Ondřej Šareš, 29. Jakub Mikeš, 31. Jan Králík, 34. Ondřej Šareš, 42. Matěj Prčík, 51. Vojtěch Šanda, 52. Jan Králík, 57. Ondřej Walter, 59. Jan Králík; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Marek Paleček 17 - Karel Tvrdík 22; po třetinách: 1:0, 1:4, 1:5
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel dnes chtěl soupeř víc než my. Hrál jednoduše a střílel ze všech pozic, což jsme nestačili blokovat. 3. třetina už byla na risk, kde jsme dostali zbytek branek. Díky všem.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): První třetina opatrná z obou stran. Postupně jsme se na soupeře začali více vytahovat v napadání a to nám svědčilo více. Ze začátku jsme se nedokázali soupeři vyrovnat v osobních soubojích, ale trpělivou hrou jsme dokázali utkání zvrátit na svou stranu. Důležité bylo se dostat do vyššího vedení a otevřít obranný blok soupeře. Všem díky za dnešní utkání a to i našim fanouškům, kteří za námi vyrazili. Věřím, že za týden nás bude plná tribuna.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
58:32 GÓL FbC Písek! 3:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Michael Kolínský (3:9)
58:32 Hosté pečetí do prázdné brány
57:51 Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:37 GÓL FbC Písek! 3:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #20 Ondřej Walter bez asistence (3:8)
56:37 Palcát zpátky v brance, ale inkasuje
56:00 Domácí v šesti bez gólmana
55:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:7)
55:39 Domácí využívají standardku
55:00 Domácím se nedaří nic překvapivého vymyslet
51:00 GÓL FbC Písek! 2:7
51:00 A další zásah v neprospěch domácích
50:26 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #15 Ondřej Štěpán (2:6)
50:26 Další laciná střela z dálky a šestý gól hostů....
49:37 Domácí se ubránili
47:37 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
45:40 A zase je to Paleček, kdo drží domácí naděje
44:50 Palcát výborně zasahuje
44:23 Timeout FbC Písek
41:20 GÓL FbC Písek! 2:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (2:5)
33:00 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #15 Ondřej Štěpán (2:4)
33:00 Nenápadná nevýrazná tečovaná střela zapadla Palečkovi za záda
31:41 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #89 Matyáš Metoděj Krahulec (2:3)
30:51 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:3)
30:51 Nedáš - dostaneš... Hosté odskakují na rozdíl dvou branek
30:14 Jeden z hráčů hostů padá přes Palečka, ten se těžce zvedá
29:22 Domácí standardka z dobré pozice končí mimo
28:23 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš bez asistence (1:2)
28:23 Dělovka kapitána hostů Mikeše končí v domácí brance
26:10 Paleček vyráží maskou
24:05 Další hrozbu Paleček hasí
23:07 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:1)
18:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #86 Robert Štipka (1:0)
18:39 Už jsem si říkal, jestli jsem za těch 20 let v Kobylisích zažil třetinu bez branek :-)
18:07 Teď to na druhé straně zkouší Mühlbach
17:30 Další nebezpečná akce hostů
16:00 Pozler se proti přesile neprosadil a je z toho nebezpečná situace na druhé straně
14:10 Štipkova střela byla slabá
10:00 Další náraz na manťák a Krejčí se těžce zvedá...
09:00 Po zákroku u mantinelu končí Kloudič v náručí Tomáše Zahradníka
07:05 Pěkná rána Krejčího
06:00 Míček jen o vlásek minul domácí tyčku
05:10 Po šanci domácích brejk hostů, stále bez branek
00:24 Palcátův první skvělý zákrok
00:00 Pěkný lednový podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí vyzvou tým Písku. A pokud zvítězí, s největší pravděpodobností si poprvé v historii zahrají play off NFL