1

4.

série

Florbal Primátor Náchod - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:4pn
branky: 8. Adam Kovařík, 32. Filip Knettig, 34. Filip Knettig, 49. Filip Čáp, N Daniel Kříž - 3. Daniel Dolejš, 7. Martin Dolejš, 56. Daniel Dolejš, 58. Matěj Doubek; rozhodčí: David Kytler - Daniel Suchý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 13 - Luboš Zeman 17; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:2, 0:0
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář domácího trenéra a nejlepšího hráče utkání: https://youtu.be/zp4m2djl5mQ
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil rozhodující gól (5:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #82 Martin Dolejš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #6 Jakub Vysoký , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #5 Daniel Dolejš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #29 Adam Černý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #82 Martin Dolejš a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
65:00 Ukončení prodloužení
64:55 Prodloužení nerozhodlo o majiteli druhého bodu, budou následovat trestná střílení
64:45 Náchodu se nepovedla rozehrávka a Milevsko si přebírá míček
63:55 Stuchlík neměl problém se střelou, Náchod opět na míčku
63:15 Vysoký skvěle vypíchl balónek soupeři a poslal Macháčka do protiútoku, jeho střele se ale nevešla mezi 3 tyče
59:00 Náchod drží míček a čeká na poslední šanci v základní hrací době
57:03 Hosté využívají přesilovou hru v posledních vteřinách a vyrovnávají stav utkání, ještě to rozhodně bude drama
57:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (4:4)
55:27 Milevsko využívá trestné střílení a dostává se na rozdíl jedné branky, k tomu bude mít k dispozici ještě většinu Špačkova trestu
55:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš z trestného střílení (4:3)
55:09 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
54:15 Odložené vyloučení domácích, hosté hrají bez brankáře
53:00 Macháček nedokázal zpracovat skákající míček v brankovišti
51:05 Vlášek vyhrál dlouhý osobní souboj s jedním z hostujících útočníků
49:15 Svoboda parádně prokličkoval mezi obránci Milevska a trefil tyč!
48:21 Čáp vyšperkoval svůj návrat do sestavy skvělým gólem!
48:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #50 Lukáš Prause (4:2)
47:25 Náchod ubránil početní nevýhodu a už hraje opět v plném počtu
45:26 Také hosté si zahrají první přesilovou hru
45:25 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
43:50 Hra je zatím ve třetí třetině velmi vyrovnaná, oba týmy si uvědomují, že každá chyba může rozhodnout zápas
41:55 Prause vyslal přízemní střelu od mantinelu, která nadělala problémy hostujícímu brankářovi
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:50 Důležitý zákrok gólmana Stuchlíka na konci druhé třetiny
38:05 Dobrá sehrávka první náchodské lajny skončila velkou šancí Vláška
36:10 Hra se začíná vyostřovat a přibývají osobní souboje
34:15 Prause trefil pouze tyčku
33:52 Knettig využil krásné křižné nahrávky Davida Špačka a poslal Náchod poprvé v zápase do vedení!
33:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (3:2)
33:30 Hosté neproměnili velkou šanci
31:48 Knettig vyslal svou pověstnou bombu od půlky a vyrovnal stav utkání!
31:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #21 Dalibor Vlášek (2:2)
30:00 Dnešní utkání sleduje 63 diváků! Děkujeme!
28:02 Hosté už hrají v plném počtu, v přesilovce byly k vidění šance na obou stranách
26:03 Uvidíme první přesilovou hru v zápase
26:02 Vyloučen hráč #58 Jakub Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zvedání florbalky
24:40 Stuchlík vyrazil nebezpečnou střelu do horní tyče své branky
22:45 Rázl skvěle vybojoval míček a vyvezl ho do útočné třetiny, následná střela mu bohužel nesedla
20:30 Hosté hned na začátku druhé třetiny ostřelují Stuchlíkovu branku, ten zatím vše chytá
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:50 Velký chaos v brankovišti hostů gólem neskončil
18:10 Náchod se v posledních minutách dostává daleko více do hry než v první polovině třetiny
16:15 Stuchlík zaznamenal důležitý zákrok
14:20 Skvělý návrat Špačka a Macháčka, kteří společně zabránili přečíslení soupeře
12:25 Milevsko opět na míčku
10:30 Kovařík byl opět ve velké šanci, tentokrát ale nedokázal překonat hostujícího brankáře
09:00 Čápova dorážka skončila pouze na horní síti branky hostů
07:29 Opět jsme mohli vidět, jak zafungovala telepatie holických odchovanců Tlučhoře a Kovaříka, která vedla k první gólu Náchoda!
07:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #91 Adam Kovařík, asistoval #49 Jakub Tlučhoř (1:2)
06:49 Milevsko se dostává do dvoubrankového vedení po tečované střele, která přeletěla Stuchlíka
06:48 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #22 Petr Dolejš (0:2)
06:15 Macháček nevyužil dobrou příležitost po signálu z volného úderu
05:30 Hosté zatím drží míček daleko více než Náchod
03:55 Také Náchod zaznamenal první střelu, konkrétně šlo o Křížovu dorážku
02:44 Milevsko se rychle ujímá vedení po střele od mantinelu
02:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (0:1)
01:55 Hosté zaznamenali první střelu na branku
00:01 Úvodní bule pro Milevsko
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 15. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující FBC Milevsko. Preview k tomuto zápasu čtěte ZDE.