• 60 59:59
    5:8
    ()

Panthers Praha - TJ Sokol Jaroměř 5:8
branky: 18. Petr Škoda, 32. David Kolář, 35. Jan Kšír, 40. Josef Nový, 58. Pavel Daněk - 22. Jiří Hofman, 23. Jiří Lhotský, 40. Michal Rolín, 42. Jiří Hofman, 44. Michal Nožička, 55. Tomáš Hejzlar, 60. Michal Nožička, 60. Daniel Kroupa; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Buzík 16 - Dušan Völgyi 13; po třetinách: 1:0, 3:3, 1:5
60:00 Komentář hostů Klapka Martin (Trenér): Po sérii výsledkových a herních neúspěchů jsme přijeli do Rudné s odhodláním odehrát vyrovnaný zápas proti vedoucímu týmu tabulky. nAž na menší ztrátu koncentrace ve druhé třetině se nám dařilo plnit taktické pokyny. Vyrovnaný zápas jsme dokázali dotáhnout do vítězného konce. nDěkujeme všem divákům, kteří dali přednost rozsvěcení vánočních stromů a dorazili na zápas.
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Mnoha individuálními chybami z naší strany jsme darovali góly soupeři. Její náskok jsme nedohnali a tak tři body putují zaslouženě do Jaroměře. Děkujeme za utkání a přejeme štastnou cestu domů. n
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa bez asistence (5:8)
59:59 Máme domalováno. Jaroměř střílí dvě branky do prázdné brány a odváží si domů plný počet bodů.
59:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #88 Jiří Hofman (5:7)
57:43 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #23 Josef Nový (5:6)
57:43 Daněk z dorážky střílí kontaktní branku.
56:21 Hudec trefuje blok.
55:34 Beneš pálí mimo tři tyče.
54:24 Domácí jdou do šesti.
54:23 Timeout Panthers Praha
54:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #95 Filip Krigovský (4:6)
53:07 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
53:07 Útočník hostů hrubě přesekl Buzíka, následně dostal krosček od Škody.. jednoduchá matika. Ale rozhodčí ho nepochopitelně vylučuje.
50:32 Několikatý blok Kšíra v krátkém časovém sledu.
49:17 Několika minutová kanonáda na branku hostů. Ovoce to zatím nepřineslo.
44:57 Učividná hra na zemi hráče hostů.. sudí nic.
43:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #71 Daniel Kroupa (4:5)
43:37 Netrvalo dlouho a hosté jdou do vedení po kuriózní brance.
41:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #24 Vojtěch Výborný (4:4)
41:47 Máme tu zaděláno na pořádné drama, Hofman střílí vyrovnávací branku. Stav utkání 4:4.
40:01 Vstupujeme do poslední třetiny této bitvy, uvídíme kdo z týmů odejde ze zápasu šťastnější.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Michal Rolín, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (4:3)
39:47 Rychlá odpověd v podání Hradeckého odchovance Rolína.
39:15 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový bez asistence (4:2)
39:15 Pepa Nový vymetává a hosté musí dohánět dvou brankové manko.
35:29 Hofman se dostal ke střele a zvoní břevno svatyně domácího celku.
34:56 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (3:2)
34:56 Wojnar do prázdné na Kšíra, gólman bez šance.
34:25 Střela Hudce s dobrými parametry do teploměru,Volgyi chytá.
31:14 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (2:2)
31:14 Kolář se obtočil kolem branky a protlačil balonek za záda golmana hostí, dokonce mezi nohama.
29:55 I na druhé straně perfektní zákrok maskou Volgyiho.
28:44 Monster safe Buzíka.
27:59 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:45 Výborná práce Kšíra, nejprve zachytil finální přihrávku a následně vybojoval vyloučení ve prospěch svého týmu.
24:20 Rychlé rozehrání v podání Wojnara na Koláře ale druhý jmenovaný bohužel míjí brankovou konstrukci.
22:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #77 Michal Nožička (1:2)
22:19 Horčička na tresné, ale stejně Lhotský ve spolupráci s Nožičkou dávají branku.
21:35 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:03 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #73 Jiří Lhotský (1:1)
21:03 Ztráta na středu Rolana, a máme vyrovnáno.
20:02 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:43 Tažená střela Hejzlara... Buzík pozorný- lepidlo.
17:07 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #81 David Beneš (1:0)
17:07 Beneš excelentě našel volného Škodu a ten se nemýlil! Domácí otevírají skóre tohoto klání.
16:38 Beneš uklidnil hru, domácí si mohou vystřídat.
12:20 Mělo dojít k vyloučení hráče hostí, ale kapitáni obou týmů se dohodli s rozhodčími a vyloučení bylo odvoláno.
11:37 Ukázkový blok Daňka, zamezil tím nebezpečné střele.
11:34 Totožná standartka, tentokrát Nový trefuje boční síť.
10:12 Pěknou šanci promáchl Hofman.
09:21 Totožná standartka, tentokrát Nový trefuje boční síť.
06:48 Hosté si početní výhodu moc dlouho neužili.
06:38 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zvedání florbalky
06:38 Oba týmy jsou v plném počtu.
06:26 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
03:32 Zajímavá standartka z nebezpečné vzdálenosti pro domácí, Kolář pouze do hrudi golmana.
02:57 Hudec pálí z půlky, Rolín blokuje.
01:02 Hosté na balonku.
00:00 Krásnou adventní neděli! Vítejte u 13. Kola národní ligy. Z pořadatelského stolku vás zdraví Marek Leiš.